Menu

Ifk Norrkoping vs If Brommapojkarna

PlatinumCars Arena, Norrköping21. októbra 2024 o 19:00
Rozhodca: J. Östling

Udalosti zápasu

IFK Norrkoping
IF Brommapojkarna
Výkop
19′
T. Bergvall

asistencia: N. Vasić

A. Traustason

asistencia: D. Moberg Karlsson

45+1′
Polčas
61′
A. CalisirM. Vetkal
D. Moberg KarlssonL. Shabani
63′
71′
T. BergvallE. Björkander
J. OrtmarkV. Hammershøy-Mistrati
74′
Christoffer Nyman75′
86′Eric Björkander
Jesper Ceesay90+1′
M. NeffatiT. Prica
90+1′
90+1′
W. OdefalkP. Pichkah
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
8Shots off Goal5
12Total Shots9
2Blocked Shots2
9Shots insidebox6
3Shots outsidebox3
17Fouls12
2Corner Kicks7
1Offsides2
51%Ball Possession49%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
520Total passes526
472Passes accurate462
91%Passes %88%
1.18expected_goals0.88
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy IFK Norrkoping je 6.98, v porovnaní s 6.94 u IF Brommapojkarna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč IFK Norrkoping je D. Mitov Nilsson (7.20), u IF Brommapojkarna je to A. Timossi Andersson (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky IFK Norrkoping prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 16 asistenciami, na čele s C. Nyman (11G). U IF Brommapojkarna je to 6 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Timossi Andersson (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

IFK Norrkoping nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo IF Brommapojkarna má 4 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

IFK Norrkoping nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u IF Brommapojkarna s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

IFK Norrkoping nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.19, v porovnaní s 1 u IF Brommapojkarna s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 41% u IFK Norrkoping a —% u IF Brommapojkarna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu IFK Norrkoping nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 9 u IF Brommapojkarna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky IFK Norrkoping je 27.8 (najmladší: M. Neffati (21), najstarší: D. Mitov Nilsson (34)), zatiaľ čo IF Brommapojkarna má priemer 27.3 (najmladší: T. Bergvall (21), najstarší: A. Calisir (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu IFK Norrkoping majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 14 u IF Brommapojkarna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

IFK Norrkoping4-2-3-14-2-3-1IF Brommapojkarna
GKDEFMIDFWD
91Nilsson16Salihov.4Sögaard19Watson14Kalley7Ortmark21Ceesay23Karlsson9Trausta.37Neffati5Nyman1Hägg-Jo.14Bergvall3Abraham.2Karlsson17Jensen26Calisir5Ngouali10Odefalk13Fritzson21Anderss.9Vasić

Náhradníci

Tréner: A. Alm

Náhradníci

Tréner: A. Engelmark

IFK NorrkopingSila pozíciíIF Brommapojkarna
6.98
Ø Hodnotenie
6.94
7.20Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.93
2G 2A1G 0A
6.97Záložník (5 v 5)6.95
13G 11A5G 6A
7.19Útočník (1 v 1)
11G 3A0G 0A
IFK Norrkoping4-2-3-1
91BrankárD. Mitov Nilsson7.2
16ObrancaD. Salihović
4ObrancaA. Sögaard7.02A
19ObrancaM. Watson6.92G
14ObrancaY. Kalley6.6
7ZáložníkJ. Ortmark6.81A
21ZáložníkJesper Ceesay7.11G1A
23ZáložníkD. Moberg Karlsson7.06G3A
9ZáložníkA. Traustason7.05G2A
37ZáložníkM. Neffati7.01G4A
5ÚtočníkC. Nyman7.211G3A
IF Brommapojkarna4-2-3-1
1BrankárL. Hägg-Johansson
14ObrancaT. Bergvall
3ObrancaA. Abrahamsson
2ObrancaH. Karlsson6.91G
17ObrancaA. Jensen
26ZáložníkA. Calisir
5ZáložníkS. Martinsson Ngouali7.01A
10ZáložníkW. Odefalk6.81G2A
13ZáložníkL. Fritzson
21ZáložníkA. Timossi Andersson7.04G3A
9ÚtočníkN. Vasić

Prehľad zápasu

IFK Norrkoping a IF Brommapojkarna remizovali 1:1. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: T. Bergvall 19′, A. Traustason 45′. Bolo udelených 3 žltých kariet. IFK Norrkoping mal 51% držanie lopty, IF Brommapojkarna mal 49%. IFK Norrkoping mal 12 striel (2 na bránu), IF Brommapojkarna mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: IFK Norrkoping 1.18 — IF Brommapojkarna 0.88. IFK Norrkoping urobil 3 striedaní, IF Brommapojkarna urobil 3.

Rivalita od 2018

IFK Norrkoping vs IF Brommapojkarna vzájomné výsledky

8 stretnutí
IFK Norrkoping
2
výhier
Remízy
1
IF Brommapojkarna
5
výhier
Góly spolu
27 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
5/8 · 63%
Nad 2,5
5/8 · 63%

Aktuálna forma

IFK Norrkoping

LWWDLL

IF Brommapojkarna

LWWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026