Menu

Bk Hacken vs Halmstad

Bravida Arena, Göteborg27. októbra 2024 o 16:30
Domáci

BK Hacken

01
Hostia

Halmstad

Rozhodca: M. Al Hakim

Udalosti zápasu

BK Hacken
Halmstad
Výkop
Adam Lundqvist30′
Polčas
46′
Villiam GranathG. Eyjólfsson
L. Olden LarsenA. Layouni
59′
R. AmanéS. Leach Holm
59′
67′
Y. AgneroB. Turgott
67′
N. MäenpääB. Ingason
A. LundkvistJ. Laursen
70′
71′
B. Turgott

asistencia: Vinícius Nogueira

J. AgbonifoS. Hrstić
80′
N. ZečevićJ. Hammar
81′
83′
M. OlssonJ. Baffoe
87′
Vinícius NogueiraB. Kurtulus
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
6Shots off Goal5
20Total Shots10
10Blocked Shots3
13Shots insidebox5
7Shots outsidebox5
13Fouls7
8Corner Kicks3
1Offsides0
70%Ball Possession30%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
675Total passes284
590Passes accurate199
87%Passes %70%
0.94expected_goals0.97
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BK Hacken je 7.03, v porovnaní s 6.78 u Halmstad. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BK Hacken je S. Gustafson (7.43), u Halmstad je to Villiam Granath (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BK Hacken prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 11 asistenciami, na čele s S. Gustafson (4G). U Halmstad je to 10 gólov a 8 asistencií s lídrom Villiam Granath (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BK Hacken nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Halmstad má 3 obrancov s priemerom 6.60. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BK Hacken nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.32, oproti 4 u Halmstad s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BK Hacken nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Halmstad s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 48% u BK Hacken a —% u Halmstad. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BK Hacken nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Halmstad. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BK Hacken je 27.8 (najmladší: J. Agbonifo (20), najstarší: P. Abrahamsson (37)), zatiaľ čo Halmstad má priemer 28.5 (najmladší: Y. Agnero (22), najstarší: A. Johansson (43)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BK Hacken majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 18 u Halmstad. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BK Hacken4-3-33-4-3Halmstad
GKDEFMIDFWD
26Abraham.11Lindberg22Zečević4Lode21Lundkvi.14Gustafs.18Rygaard27Amané23Agbonifo10Youssef8Larsen1Rönning3Wallent.4Johanss.21Olsson17Boman8Svedberg6Allanss.27Nogueira11Granath23Agnero16Mäenpää

Náhradníci

Tréner: J. Oosterveld

Náhradníci

Tréner: J. Lindholm

BK HackenSila pozíciíHalmstad
7.03
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 3)6.60
2G 4A0G 0A
7.32Záložník (3 v 4)6.88
7G 7A0G 2A
Útočník (3 v 3)6.82
0G 0A10G 6A
BK Hacken4-3-3
26BrankárP. Abrahamsson
11ObrancaJ. Lindberg7.02G1A
22ObrancaN. Zečević6.7
4ObrancaM. Lode6.91A
21ObrancaA. Lundkvist7.02A
14ZáložníkS. Gustafson7.44G3A
18ZáložníkM. Rygaard7.23G4A
27ZáložníkR. Amané
23ÚtočníkJ. Agbonifo
10ÚtočníkA. Youssef
8ÚtočníkL. Olden Larsen
Halmstad3-4-3
1BrankárT. Rönning6.8
3ObrancaG. Wallentin6.7
4ObrancaA. Johansson
21ObrancaM. Olsson6.5
17ZáložníkA. Boman6.8
8ZáložníkJ. Svedberg
6ZáložníkJ. Allansson7.02A
27ZáložníkVinícius Nogueira
11ÚtočníkVilliam Granath7.05G3A
23ÚtočníkY. Agnero6.75G3A
16ÚtočníkN. Mäenpää6.7

Prehľad zápasu

Halmstad zdolal BK Hacken 1:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: B. Turgott 71′. Bolo udelených 2 žltých kariet. BK Hacken mal 70% držanie lopty, Halmstad mal 30%. BK Hacken mal 20 striel (4 na bránu), Halmstad mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: BK Hacken 0.94 — Halmstad 0.97. BK Hacken urobil 5 striedaní, Halmstad urobil 5.

Rivalita od 2017

BK Hacken vs Halmstad vzájomné výsledky

13 stretnutí
BK Hacken
7
výhier
Remízy
1
Halmstad
5
výhier
Góly spolu
39 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
6/13 · 46%
Nad 2,5
8/13 · 62%

Aktuálna forma

BK Hacken

LWWLDL

Halmstad

LWWWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026