Menu

Sirius vs Hammarby Ff

Studenternas IP, Uppsala26. októbra 2024 o 15:00
Domáci

Sirius

03
Rozhodca: R. Sundell

Udalosti zápasu

Sirius
Hammarby FF
Výkop
19′
B. Touré

asistencia: M. Karlsson

Marcus Lindberg22′
37′
B. Touré

asistencia: Montader Madjed

45+3′
P. VagićI. Fofana
Polčas
M. LindbergJ. Persson
63′
N. MilleskogA. Ljungberg
63′
J. Voelkerling PerssonS. Mamatsashvili
63′
71′
T. Tekie

asistencia: B. Touré

73′
N. BesaraS. Strand
73′
Montader MadjedJ. Erabi
M. HeierA. Pyndt
82′
L. WaltaH. Andersson Mella
82′
88′
S. PinasM. Fenger
88′
O. Johansson SchellhasS. Clemmensen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal8
3Shots off Goal3
10Total Shots20
5Blocked Shots9
3Shots insidebox15
7Shots outsidebox5
14Fouls10
6Corner Kicks5
4Offsides0
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
397Total passes587
327Passes accurate511
82%Passes %87%
0.58expected_goals1.89
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sirius je 7.01, v porovnaní s 7.22 u Hammarby FF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sirius je L. Walta (7.74), u Hammarby FF je to N. Besara (7.62).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sirius prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 10 asistenciami, na čele s L. Walta (16G). U Hammarby FF je to 32 gólov a 21 asistencií s lídrom N. Besara (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sirius nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Hammarby FF má 4 obrancov s priemerom 7.23. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sirius nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u Hammarby FF s hodnotením 7.36. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sirius nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Hammarby FF s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 41% u Sirius a 55% u Hammarby FF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sirius nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Hammarby FF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sirius je 24.1 (najmladší: M. Jeng (20), najstarší: H. Castegren (29)), zatiaľ čo Hammarby FF má priemer 25.7 (najmladší: B. Touré (19), najstarší: N. Besara (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sirius majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 25 u Hammarby FF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sirius4-2-3-14-2-3-1Hammarby FF
GKDEFMIDFWD
30Tånnand.4Castegr.2Nwadike31Jeng13Persson14Walta18Vikman10Heier17Lindberg19Millesk.9Salech1Hahn2Skoglund6Vagić4Eriksson30Pinas22Karlsson5Tekie18Madjed20Besara28Touré11Schellh.

Náhradníci

Tréner: C. Mattiasson

Náhradníci

Tréner: K. Hellberg

SiriusSila pozíciíHammarby FF
7.01
Ø Hodnotenie
7.22
Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 4)7.23
2G 0A4G 7A
7.05Záložník (5 v 5)7.36
18G 10A28G 13A
Útočník (1 v 1)6.77
0G 0A0G 1A
Sirius4-2-3-1
30BrankárJ. Tånnander
4ObrancaH. Castegren7.11G
2ObrancaP. Nwadike
31ObrancaM. Jeng
13ObrancaJ. Voelkerling Persson6.71G
14ZáložníkL. Walta7.716G3A
18ZáložníkA. Vikman6.8
10ZáložníkM. Heier6.93A
17ZáložníkM. Lindberg7.21G3A
19ZáložníkN. Milleskog6.61G1A
9ÚtočníkY. Salech
Hammarby FF4-2-3-1
1BrankárW. Hahn7.0
2ObrancaH. Skoglund7.24A
6ObrancaP. Vagić6.9
4ObrancaV. Eriksson7.22G2A
30ObrancaS. Pinas7.62G1A
22ZáložníkM. Karlsson7.33G1A
5ZáložníkT. Tekie7.21G4A
18ZáložníkMontader Madjed7.37G5A
20ZáložníkN. Besara7.617G3A
28ZáložníkB. Touré
11ÚtočníkO. Johansson Schellhas6.81A

Prehľad zápasu

Hammarby FF zdolal Sirius 3:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: B. Touré 19′, B. Touré 37′, T. Tekie 71′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Sirius mal 41% držanie lopty, Hammarby FF mal 59%. Sirius mal 10 striel (2 na bránu), Hammarby FF mal 20 (8 na bránu). Očakávané góly: Sirius 0.58 — Hammarby FF 1.89. Sirius urobil 5 striedaní, Hammarby FF urobil 5.

Rivalita od 2017

Sirius vs Hammarby FF vzájomné výsledky

22 stretnutí
Sirius
2
výhier
Remízy
6
Hammarby FF
14
výhier
Góly spolu
70 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
15/22 · 68%
Nad 2,5
14/22 · 64%

Aktuálna forma

Sirius

DWWWWW

Hammarby FF

DWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026