Menu

Halmstad vs Djurgardens If

Örjans Vall, Halmstad3. novembra 2024 o 16:30
Domáci

Halmstad

10
Rozhodca: F. Klitte

Udalosti zápasu

Halmstad
Djurgardens IF
Výkop
Polčas
Y. Agnero

asistencia: A. Boman

51′
61′
T. GulliksenP. Åslund
61′
D. StenssonA. Ekdal
68′Gustav Wikheim
Vinicius Nogueira72′
M. OlssonB. Kurtulus
76′
Y. AgneroB. Turgott
76′
G. EyjólfssonVilliam Granath
77′
77′
G. WikheimS. Haarala
77′
B. ŠabovićM. Eriksson
82′Deniz Hümmet
85′
T. NguenA. Priske
Vinícius NogueiraJ. Baffoe
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
4Shots off Goal3
11Total Shots7
3Blocked Shots1
9Shots insidebox5
2Shots outsidebox2
23Fouls17
3Corner Kicks3
0Offsides5
42%Ball Possession58%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
346Total passes483
236Passes accurate371
68%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Halmstad je 6.72, v porovnaní s 7.17 u Djurgardens IF. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Halmstad je J. Allansson (6.98), u Djurgardens IF je to T. Gulliksen (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Halmstad prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Y. Agnero (5G). U Djurgardens IF je to 13 gólov a 17 asistencií s lídrom T. Nguen (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Halmstad nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Djurgardens IF má 4 obrancov s priemerom 7.18. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Halmstad nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Djurgardens IF s hodnotením 7.15. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Halmstad nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 1 u Djurgardens IF s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Halmstad a 46% u Djurgardens IF. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Halmstad nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Djurgardens IF. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Halmstad je 28.8 (najmladší: Y. Agnero (22), najstarší: A. Johansson (43)), zatiaľ čo Djurgardens IF má priemer 28.9 (najmladší: K. Kosugi (19), najstarší: M. Danielson (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Halmstad majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 21 u Djurgardens IF. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Halmstad3-4-34-2-3-1Djurgardens IF
GKDEFMIDFWD
1Rönning3Wallent.4Johanss.21Olsson17Boman6Allanss.8Svedberg27Nogueira13Eyjólfs.23Agnero16Mäenpää45Jansson17Therkil.5Tenho3Daniels.27Kosugi14Šabović13Stensson23Wikheim16Gulliks.20Nguen11Hümmet

Náhradníci

Tréner: J. Lindholm

Náhradníci

Tréner: R. Björknesjö

HalmstadSila pozíciíDjurgardens IF
6.72
Ø Hodnotenie
7.17
6.80Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (3 v 4)7.18
0G 0A2G 8A
6.88Záložník (4 v 5)7.15
0G 2A11G 9A
6.66Útočník (3 v 1)
5G 4A0G 0A
Halmstad3-4-3
1BrankárT. Rönning6.8
3ObrancaG. Wallentin6.7
4ObrancaA. Johansson
21ObrancaM. Olsson6.5
17ZáložníkA. Boman6.8
6ZáložníkJ. Allansson7.02A
8ZáložníkJ. Svedberg
27ZáložníkVinícius Nogueira
13ÚtočníkG. Eyjólfsson6.61A
23ÚtočníkY. Agnero6.75G3A
16ÚtočníkN. Mäenpää6.7
Djurgardens IF4-2-3-1
45BrankárO. Jansson
17ObrancaP. Therkildsen
5ObrancaM. Tenho7.21G2A
3ObrancaM. Danielson7.21G1A
27ObrancaK. Kosugi7.25A
14ZáložníkB. Šabović
13ZáložníkD. Stensson6.8
23ZáložníkG. Wikheim
16ZáložníkT. Gulliksen7.32G5A
20ZáložníkT. Nguen7.39G4A
11ÚtočníkD. Hümmet

Prehľad zápasu

Halmstad zdolal Djurgardens IF 1:0. Zápas sa hral v Allsvenskan 2024. Góly strelili: Y. Agnero 51′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Halmstad mal 42% držanie lopty, Djurgardens IF mal 58%. Halmstad mal 11 striel (4 na bránu), Djurgardens IF mal 7 (3 na bránu). Halmstad urobil 4 striedaní, Djurgardens IF urobil 5.

Rivalita od 2025

Halmstad vs Djurgardens IF vzájomné výsledky

2 stretnutí
Halmstad
1
výhier
Remízy
1
Djurgardens IF
0
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Halmstad

LWWWDL

Djurgardens IF

LWWLWD

Stadium

Örjans Vall, Halmstad Municipality — 15,500 capacity, opened in 1922. Home of Halmstads BK, IS Halmia.

Örjans Vall

No machine-readable author provided. Engman assumed (based on copyright claims). · CC BY 2.5

Capacity
15,500
Opened
1922
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026