Menu

Red Bull Salzburg vs Rapid Vienna

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Red Bull Arena, Wals-Siezenheim7. decembra 2024 o 17:00
Rozhodca: S. Ebner
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Red Bull Salzburg
Rapid Vienna
Výkop
Oscar Gloukh

Missed Penalty

27′
N. Capaldo

asistencia: M. Yeo

34′
Polčas
48′
J. Auer

asistencia: M. Sangaré

D. Nene
56′
61′
N. WurmbrandN. Bischof
61′
L. SchaubI. Jansson
N. CapaldoA. Dedić
68′
VAR
70′Goal cancelled
Stefan BajčetićL. Gourna-Douath
71′
M. BidstrupM. Diambou
71′
74′
I. Jansson

asistencia: L. Grgić

83′
M. SangaréM. Oswald
M. YeoB. Clark
84′
D. NeneA. Daghim
85′
Adam Daghim90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal12
9Shots off Goal2
20Total Shots17
4Blocked Shots3
12Shots insidebox11
8Shots outsidebox6
9Fouls4
5Corner Kicks11
2Offsides1
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
9Goalkeeper Saves5
378Total passes403
313Passes accurate331
83%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Red Bull Salzburg je 6.75, v porovnaní s 6.96 u Rapid Vienna. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Red Bull Salzburg je O. Gloukh (7.28), u Rapid Vienna je to M. Sangaré (7.37).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Red Bull Salzburg prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 7 asistenciami, na čele s P. Ratkov (9G). U Rapid Vienna je to 15 gólov a 8 asistencií s lídrom B. Bolla (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Red Bull Salzburg nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo Rapid Vienna má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Red Bull Salzburg nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 4 u Rapid Vienna s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Red Bull Salzburg nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 2 u Rapid Vienna s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Red Bull Salzburg a 78% u Rapid Vienna. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Red Bull Salzburg nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Rapid Vienna. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Red Bull Salzburg je 22.3 (najmladší: J. Gadou (18), najstarší: A. Schlager (29)), zatiaľ čo Rapid Vienna má priemer 25.7 (najmladší: N. Wurmbrand (19), najstarší: L. Schaub (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Red Bull Salzburg majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 20 u Rapid Vienna. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Red Bull Salzburg4-3-34-2-2-2Rapid Vienna
GKDEFMIDFWD
24Schlager7Capaldo23Gadou6Baidoo29Guindo18Bidstrup8Bajčetić30Gloukh49Yeo21Ratkov45Nene45Hedl77Bolla55Cvetkov.6Raux-Yao23Auer17Sangaré8Grgić21Schaub18Seidl7Beljo48Wurmbra.

Náhradníci

Tréner: P. Lijnders

Náhradníci

Tréner: R. Klauß

Red Bull SalzburgSila pozíciíRapid Vienna
6.75
Ø Hodnotenie
6.96
7.07Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.56Obranca (4 v 4)7.00
0G 0A6G 1A
6.80Záložník (3 v 4)6.93
1G 1A5G 6A
6.79Útočník (3 v 2)6.92
10G 6A4G 1A
Red Bull Salzburg4-3-3
24BrankárA. Schlager7.1
7ObrancaN. Capaldo
23ObrancaJ. Gadou6.7
6ObrancaS. Baidoo6.7
29ObrancaD. Guindo6.3
18ZáložníkM. Bidstrup6.91A
8ZáložníkStefan Bajčetić6.2
30ZáložníkO. Gloukh7.31G
49ÚtočníkM. Yeo6.71G2A
21ÚtočníkP. Ratkov6.99G2A
45ÚtočníkD. Nene6.82A
Rapid Vienna4-2-2-2
45BrankárN. Hedl7.0
77ObrancaB. Bolla7.14G1A
55ObrancaN. Cvetković7.22G
6ObrancaS. Raux-Yao7.0
23ObrancaJ. Auer6.7
17ZáložníkM. Sangaré7.4
8ZáložníkL. Grgić6.5
21ZáložníkL. Schaub6.71G
18ZáložníkM. Seidl7.14G6A
7ÚtočníkD. Beljo
48ÚtočníkN. Wurmbrand6.94G1A

Prehľad zápasu

Red Bull Salzburg a Rapid Vienna remizovali 2:2. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: Oscar Gloukh 27′, N. Capaldo 34′, J. Auer 48′, D. Nene 56′, I. Jansson 74′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Red Bull Salzburg mal 48% držanie lopty, Rapid Vienna mal 52%. Red Bull Salzburg mal 20 striel (7 na bránu), Rapid Vienna mal 17 (12 na bránu). Red Bull Salzburg urobil 5 striedaní, Rapid Vienna urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Serge-Philippe Raux-Yao 70′).

Rivalita od 2014

Red Bull Salzburg vs Rapid Vienna vzájomné výsledky

50 stretnutí
Red Bull Salzburg
33
výhier
Remízy
8
Rapid Vienna
9
výhier
Góly spolu
158 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
30/50 · 60%
Nad 2,5
26/50 · 52%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 27 v 2020

Aktuálna forma

Red Bull Salzburg

LDLWWL

Rapid Vienna

LLWLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026