Menu

Wsg Wattens vs Wolfsberger Ac

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2024

Tivoli Stadion Tirol, Innsbruck22. februára 2025 o 17:00
33
Rozhodca: A. Harkam

Udalosti zápasu

WSG Wattens
Wolfsberger AC
Výkop
9′
A. Jašić
J. Lawrence

asistencia: B. Blume

24′
L. SulzbacherD. Jaunegg
37′
Polčas
Valentino Müller55′
M. DiarraT. Anselm
55′
Jonas David60′
65′
A. Jašić
69′
A. GattermayerM. Pink
70′
D. ZukićA. Schöpf
B. BlumeL. Hinterseer
79′
J. NaschbergerY. Vötter
79′
80′
E. AgyemangE. Omić
L. Hinterseer

asistencia: J. David

84′
90+2′
S. PiesingerM. Diabaté
90+2′
T. BalloT. Sabitzer
L. Hinterseer

asistencia: M. Taferner

90+1′
90+9′
A. Schöpf

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
0Shots off Goal3
9Total Shots12
3Blocked Shots2
7Shots insidebox7
2Shots outsidebox5
11Fouls11
3Corner Kicks4
5Offsides2
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
472Total passes366
382Passes accurate275
81%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy WSG Wattens je 6.82, v porovnaní s 6.80 u Wolfsberger AC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč WSG Wattens je V. Müller (7.20), u Wolfsberger AC je to D. Baumgartner (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky WSG Wattens prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 10 asistenciami, na čele s V. Müller (10G). U Wolfsberger AC je to 10 gólov a 2 asistencií s lídrom D. Zukić (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

WSG Wattens nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo Wolfsberger AC má 3 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

WSG Wattens nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Wolfsberger AC s hodnotením 6.62. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

WSG Wattens nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.06, v porovnaní s 3 u Wolfsberger AC s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u WSG Wattens a 78% u Wolfsberger AC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu WSG Wattens nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Wolfsberger AC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky WSG Wattens je 24.4 (najmladší: M. Diarra (22), najstarší: D. Gugganig (28)), zatiaľ čo Wolfsberger AC má priemer 25.3 (najmladší: E. Agyemang (21), najstarší: S. Piesinger (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu WSG Wattens majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 22 u Wolfsberger AC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

WSG Wattens3-4-2-13-4-3Wolfsberger AC
GKDEFMIDFWD
40Stejskal24David5Lawrence3Gugganig7Butler4Müller17Naschbe.6Sulzbac.30Taferner10Blume8Diarra12Polster22Baumgar.27Nwaiwu37Wimmer97Jašić8Piesing.34Agyemang31Ullmann7Gatterm.20Zukić11Ballo

Náhradníci

Tréner: P. Semlic

Náhradníci

Tréner: D. Kühbauer

WSG WattensSila pozíciíWolfsberger AC
6.82
Ø Hodnotenie
6.80
6.57Brankár (1 v 1)7.12
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (3 v 3)6.95
2G 0A3G 1A
6.83Záložník (4 v 4)6.62
10G 7A2G 0A
7.06Útočník (3 v 3)6.68
1G 3A5G 1A
WSG Wattens3-4-2-1
40BrankárA. Stejskal6.6
24ObrancaJ. David
5ObrancaJ. Lawrence6.92G
3ObrancaD. Gugganig6.5
7ZáložníkQ. Butler6.51A
4ZáložníkV. Müller7.210G3A
17ZáložníkJ. Naschberger6.71A
6ZáložníkL. Sulzbacher6.92A
30ÚtočníkM. Taferner7.11G2A
10ÚtočníkB. Blume
8ÚtočníkM. Diarra7.01A
Wolfsberger AC3-4-3
12BrankárN. Polster7.1
22ObrancaD. Baumgartner7.22G1A
27ObrancaC. Nwaiwu6.7
37ObrancaN. Wimmer7.01G
97ZáložníkA. Jašić
8ZáložníkS. Piesinger6.72G
34ZáložníkE. Agyemang6.6
31ZáložníkM. Ullmann
7ÚtočníkA. Gattermayer6.62G1A
20ÚtočníkD. Zukić6.93G
11ÚtočníkT. Ballo6.5

Prehľad zápasu

WSG Wattens a Wolfsberger AC remizovali 3:3. Zápas sa hral v Bundesliga 2024. Góly strelili: A. Jašić 9′, J. Lawrence 24′, A. Jašić 65′, L. Hinterseer 84′, L. Hinterseer 90′, A. Schöpf 90′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. WSG Wattens mal 56% držanie lopty, Wolfsberger AC mal 44%. WSG Wattens mal 9 striel (6 na bránu), Wolfsberger AC mal 12 (7 na bránu). WSG Wattens urobil 4 striedaní, Wolfsberger AC urobil 5.

Rivalita od 2019

WSG Wattens vs Wolfsberger AC vzájomné výsledky

20 stretnutí
WSG Wattens
8
výhier
Remízy
6
Wolfsberger AC
6
výhier
Góly spolu
74 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
15/20 · 75%
Nad 2,5
14/20 · 70%

Aktuálna forma

WSG Wattens

LWDDLW

Wolfsberger AC

WWLDDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026