Menu

Fc St Pauli vs Sc Freiburg

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

Millerntor-Stadion, Hamburg22. marca 2026 o 17:30
12
Hostia

SC Freiburg

Udalosti zápasu

FC St. Pauli
SC Freiburg
Výkop
T. Ando14′
D. Sinani

asistencia: T. Ando

24′
Polčas
46′
J. BesteC. Irie
46′
B. OgbusP. Lienhart
65′
I. Matanovic
L. RitzkaL. Oppie
68′
69′
V. GrifoD. Scherhant
VAR
74′Goal Disallowed - offside
78′
I. Matanovic
A. Blessin80′
M. Pereira LageA. Hountondji
84′
M. RasmussenC. Metcalfe
84′
86′
I. MatanovicL. Holer
T. AndoM. Kaars
89′
89′
J. ManzambiP. Osterhage
90+8′Y. Suzuki
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
4Shots off Goal6
10Total Shots15
2Blocked Shots3
5Shots insidebox13
5Shots outsidebox2
9Fouls5
3Corner Kicks2
5Offsides3
49%Ball Possession51%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
421Total passes445
338Passes accurate383
80%Passes %86%
0.72expected_goals2.04
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC St. Pauli je 6.75, v porovnaní s 6.85 u SC Freiburg. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC St. Pauli je Nikola Vasilj (7.08), u SC Freiburg je to Johan Manzambi (7.22).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC St. Pauli prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 13 asistenciami, na čele s Danel Sinani (5G). U SC Freiburg je to 31 gólov a 18 asistencií s lídrom Igor Matanović (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC St. Pauli nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo SC Freiburg má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC St. Pauli nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 5 u SC Freiburg s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC St. Pauli nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u SC Freiburg s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FC St. Pauli a 79% u SC Freiburg. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC St. Pauli nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 24 u SC Freiburg. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC St. Pauli je 27.7 (najmladší: Arkadiusz Pyrka (23), najstarší: Jackson Irvine (32)), zatiaľ čo SC Freiburg má priemer 25.1 (najmladší: Bruno Ogbus (20), najstarší: Vincenzo Grifo (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC St. Pauli majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u SC Freiburg. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC St. Pauli3-4-2-14-2-3-1SC Freiburg
GKDEFMIDFWD
22Vasilj5Wahl8Smith15Ando11Pyrka20Rasmuss.7Irvine21Ritzka16Fujita28Lage10Sinani1Atubolu29Treu28Ginter43Ogbus33Makengo8Eggeste.44Manzambi19Beste14Suzuki32Grifo31Matanov.

Náhradníci

Tréner: Alexander Blessin

Náhradníci

Tréner: Julian Schuster

FC St. PauliSila pozíciíSC Freiburg
6.75
Ø Hodnotenie
6.85
7.08Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (3 v 4)6.73
4G 4A3G 6A
6.68Záložník (4 v 5)6.93
0G 1A20G 11A
6.67Útočník (3 v 1)6.71
8G 8A8G 1A
FC St. Pauli3-4-2-1
22BrankárNikola Vasilj7.1
5ObrancaHauke Wahl6.82G1A
8ObrancaEric Smith6.92G2A
15ObrancaTomoya Ando6.71A
11ZáložníkArkadiusz Pyrka6.71A
20ZáložníkMathias Rasmussen6.8
7ZáložníkJackson Irvine6.7
21ZáložníkLars Ritzka6.6
16ÚtočníkJoel Chima Fujita6.71G3A
28ÚtočníkMathias Pereira Lage6.62G2A
10ÚtočníkDanel Sinani6.75G3A
SC Freiburg4-2-3-1
1BrankárNoah Atubolu7.1
29ObrancaPhilipp Treu6.71G2A
28ObrancaMatthias Ginter7.02G4A
43ObrancaBruno Ogbus6.7
33ObrancaJordy Makengo6.5
8ZáložníkMaximilian Eggestein6.93G1A
44ZáložníkJohan Manzambi7.25G3A
19ZáložníkJan-Niklas Beste6.81G2A
14ZáložníkYuito Suzuki6.84G2A
32ZáložníkVincenzo Grifo7.07G3A
31ÚtočníkIgor Matanović6.78G1A

Prehľad zápasu

SC Freiburg zdolal FC St. Pauli 2:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Góly strelili: D. Sinani 24′, I. Matanovic 65′, I. Matanovic 78′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC St. Pauli mal 49% držanie lopty, SC Freiburg mal 51%. FC St. Pauli mal 10 striel (4 na bránu), SC Freiburg mal 15 (6 na bránu). Očakávané góly: FC St. Pauli 0.72 — SC Freiburg 2.04. FC St. Pauli urobil 4 striedaní, SC Freiburg urobil 5. VAR zasiahol: Goal Disallowed - offside (C. Irie 74′).

Rivalita od 2025

FC St. Pauli vs SC Freiburg vzájomné výsledky

1 stretnutí
FC St. Pauli
0
výhier
Remízy
0
SC Freiburg
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

FC St. Pauli

LLDLDL

SC Freiburg

DLLLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 22. 3. 2026