Menu

Grazer Ak vs Fc Bw Linz

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

Merkur-Arena, Graz4. apríla 2026 o 17:00
Domáci

Grazer AK

21
Rozhodca: M. Hameter
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Grazer AK
FC BW Linz
Výkop
Penalty confirmed38′
VAR
A. Hofleitner

Penalty

39′
Alexander Hofleitner45+1′
Polčas
46′
C. CvetkoRonivaldo
46′
D. BumbergerS. Pirkl
T. SchrieblT. Koch
61′
62′Shon Weissman
62′
Ronivaldo

asistencia: S. Pirkl

C. LichtenbergerM. Satin
72′
A. HofleitnerM. Grosse
72′
73′
S. SeidlM. Fofana
Ramiz Harakate79′
R. Harakate

asistencia: M. Grosse

79′
82′
N. MaierJoao Luiz
L. KlassenM. Kreuzriegler
89′
J. ItalianoD. Frieser
89′
90+5′Alem Pašić
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
5Shots off Goal2
10Total Shots8
3Blocked Shots2
9Shots insidebox7
1Shots outsidebox1
9Fouls13
4Corner Kicks0
0Offsides0
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves0
528Total passes362
423Passes accurate249
80%Passes %69%
1.56expected_goals0.69
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Grazer AK je 6.85, v porovnaní s 6.74 u FC BW Linz. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Grazer AK je J. Italiano (7.15), u FC BW Linz je to D. Reiter (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Grazer AK prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 10 asistenciami, na čele s R. Harakate (11G). U FC BW Linz je to 24 gólov a 12 asistencií s lídrom S. Weissman (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Grazer AK nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo FC BW Linz má 5 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Grazer AK nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 3 u FC BW Linz s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Grazer AK nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 2 u FC BW Linz s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Grazer AK a 70% u FC BW Linz. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Grazer AK nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 43 u FC BW Linz. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Grazer AK je 24.6 (najmladší: L. Vraa-Jensen (20), najstarší: C. Lichtenberger (30)), zatiaľ čo FC BW Linz má priemer 26.6 (najmladší: A. Briedl (23), najstarší: F. Strauss (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Grazer AK majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 21 u FC BW Linz. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Grazer AK3-1-4-25-3-2FC BW Linz
GKDEFMIDFWD
12Stolz82Owusu2Pines3Vraa-Je.6Olesen14Italiano20Schriebl10Lichten.32Klassen22Harakate25Hofleit.58Mantl29Reiter17Pasic15Maranda2Strauss23Bumberg.30Maier14Cvetko19Briedl18Weissman20Seidl

Náhradníci

Tréner: Ferdinand Feldhofer

Náhradníci

Tréner: Michael Kollner

Grazer AKSila pozíciíFC BW Linz
6.85
Ø Hodnotenie
6.74
7.00Brankár (1 v 1)6.69
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (3 v 5)6.74
2G 1A2G 5A
6.93Záložník (5 v 3)6.77
8G 3A6G 2A
6.76Útočník (2 v 2)6.74
15G 6A16G 5A
Grazer AK3-1-4-2
12BrankárF. Stolz7.0
82ObrancaB. Owusu6.81G
2ObrancaD. Pines6.91G
3ObrancaL. Vraa-Jensen6.51A
6ZáložníkM. Olesen6.71G
14ZáložníkJ. Italiano7.24G
20ZáložníkT. Schriebl6.92A
10ZáložníkC. Lichtenberger6.72G1A
32ZáložníkL. Klassen7.11G
22ÚtočníkR. Harakate6.911G4A
25ÚtočníkA. Hofleitner6.74G2A
FC BW Linz5-3-2
58BrankárN. Mantl6.7
29ObrancaD. Reiter6.91G1A
17ObrancaA. Pasic6.6
15ObrancaM. Maranda6.8
2ObrancaF. Strauss6.71A
23ObrancaD. Bumberger6.71G3A
30ZáložníkN. Maier6.84G1A
14ZáložníkC. Cvetko6.61G
19ZáložníkA. Briedl6.91G1A
18ÚtočníkS. Weissman6.69G1A
20ÚtočníkS. Seidl6.97G4A

Prehľad zápasu

Grazer AK zdolal FC BW Linz 2:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Góly strelili: A. Hofleitner 39′ (pen.), Ronivaldo 62′, R. Harakate 79′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Grazer AK mal 59% držanie lopty, FC BW Linz mal 41%. Grazer AK mal 10 striel (2 na bránu), FC BW Linz mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Grazer AK 1.56 — FC BW Linz 0.69. Grazer AK urobil 5 striedaní, FC BW Linz urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Ramiz Harakate 38′).

Rivalita od 2019

Grazer AK vs FC BW Linz vzájomné výsledky

12 stretnutí
Grazer AK
5
výhier
Remízy
3
FC BW Linz
4
výhier
Góly spolu
34 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
6/12 · 50%
Nad 2,5
7/12 · 58%

Aktuálna forma

Grazer AK

WLLDLW

FC BW Linz

LWWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026