Menu

Wsg Wattens vs Wolfsberger Ac

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

Tivoli Stadion Tirol, Innsbruck4. apríla 2026 o 17:00
31
Rozhodca: A. Harkam
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

WSG Wattens
Wolfsberger AC
Výkop
9′
J. Ngankam

asistencia: D. Zukic

Polčas
V. Muller

Penalty

59′
J. NaschbergerL. Sulzbacher
60′
69′
D. AvdijajD. Atanga
A. Ola-Adebomi

asistencia: V. Muller

77′
N. Baden FrederiksenT. Sabitzer
78′
83′
M. SulznerE. Agyeman
83′
A. GattermayerE. Kojzek
Goal confirmed90+5′
VAR
A. Ola-AdebomiL. Hinterseer
90′
M. Wels

asistencia: L. Sulzbacher

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
7Shots off Goal2
20Total Shots8
7Blocked Shots3
14Shots insidebox8
6Shots outsidebox0
8Fouls15
5Corner Kicks7
2Offsides0
47%Ball Possession53%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
363Total passes418
292Passes accurate332
80%Passes %79%
2.96expected_goals0.73
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy WSG Wattens je 6.83, v porovnaní s 6.80 u Wolfsberger AC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč WSG Wattens je V. Muller (7.20), u Wolfsberger AC je to D. Zukic (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky WSG Wattens prispeli v tejto sezóne 34 gólmi a 19 asistenciami, na čele s V. Muller (10G). U Wolfsberger AC je to 17 gólov a 22 asistencií s lídrom D. Zukic (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

WSG Wattens nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Wolfsberger AC má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

WSG Wattens nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u Wolfsberger AC s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

WSG Wattens nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 1 u Wolfsberger AC s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u WSG Wattens a 74% u Wolfsberger AC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu WSG Wattens nazbierali v tejto sezóne 51 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Wolfsberger AC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky WSG Wattens je 23.5 (najmladší: M. Wels (21), najstarší: V. Muller (26)), zatiaľ čo Wolfsberger AC má priemer 24.8 (najmladší: B. Matic (21), najstarší: R. Renner (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu WSG Wattens majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 23 u Wolfsberger AC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

WSG Wattens3-4-1-24-2-3-1Wolfsberger AC
GKDEFMIDFWD
40Stejskal23Boras5Lawrence14Kubatta17Naschbe.4Muller30Taferner20Bockle37Wels8Frederi.9Ola-Ade.12Polster2Matic31Wohlmuth37Wimmer77Renner30Sulzner23Kujovic7Gatterm.20Zukic10Avdijaj24Ngankam

Náhradníci

Tréner: Philipp Semlic

Náhradníci

Tréner: Ismail Atalan

WSG WattensSila pozíciíWolfsberger AC
6.83
Ø Hodnotenie
6.80
6.57Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 4)6.89
5G 4A5G 7A
6.99Záložník (4 v 5)6.70
13G 8A11G 15A
6.70Útočník (3 v 1)6.61
16G 7A1G 0A
WSG Wattens3-4-1-2
40BrankárA. Stejskal6.6
23ObrancaM. Boras6.92G3A
5ObrancaJ. Lawrence6.92G
14ObrancaD. Kubatta6.71G1A
17ZáložníkJ. Naschberger6.71A
4ZáložníkV. Muller7.210G3A
30ZáložníkM. Taferner7.11G2A
20ZáložníkB. Bockle6.92G2A
37ÚtočníkM. Wels6.75G2A
8ÚtočníkN. Baden Frederiksen6.98G3A
9ÚtočníkA. Ola-Adebomi6.53G2A
Wolfsberger AC4-2-3-1
12BrankárN. Polster7.1
2ObrancaB. Matic6.91G5A
31ObrancaF. Wohlmuth6.72A
37ObrancaN. Wimmer7.01G
77ObrancaR. Renner6.93G
30ZáložníkM. Sulzner6.71G2A
23ZáložníkE. Kujovic6.3
7ZáložníkA. Gattermayer6.62G1A
20ZáložníkD. Zukic7.26G10A
10ZáložníkD. Avdijaj6.72G2A
24ÚtočníkJ. Ngankam6.61G

Prehľad zápasu

WSG Wattens zdolal Wolfsberger AC 3:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Góly strelili: J. Ngankam 9′, V. Muller 59′ (pen.), A. Ola-Adebomi 77′, M. Wels 90′. WSG Wattens mal 47% držanie lopty, Wolfsberger AC mal 53%. WSG Wattens mal 20 striel (6 na bránu), Wolfsberger AC mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: WSG Wattens 2.96 — Wolfsberger AC 0.73. WSG Wattens urobil 3 striedaní, Wolfsberger AC urobil 3. VAR zasiahol: Goal confirmed (Moritz Wels 90′).

Rivalita od 2019

WSG Wattens vs Wolfsberger AC vzájomné výsledky

20 stretnutí
WSG Wattens
7
výhier
Remízy
7
Wolfsberger AC
6
výhier
Góly spolu
76 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
15/20 · 75%
Nad 2,5
14/20 · 70%

Aktuálna forma

WSG Wattens

LWDDLW

Wolfsberger AC

WWWLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026