Menu

Ried vs Grazer Ak

Riadny čas

Bundesliga · Sezóna 2025

Innviertel Arena, Ried21. apríla 2026 o 20:30
Domáci

Ried

21
Hostia

Grazer AK

Rozhodca: D. Pfister

Udalosti zápasu

Ried
Grazer AK
Výkop
12′Tobias Koch
A. Bajic

asistencia: A. Leitner

28′
K. Mutandwa

asistencia: A. Bajic

35′
38′Mathias Olesen
38′Leon Klassen
45+1′Donovan Pines
Polčas
46′
C. LichtenbergerM. Satin
46′
L. Vraa-JensenM. Kreuzriegler
46′
M. BagrationiD. Frieser
62′
A. HofleitnerM. Grosse
67′
M. Grosse

asistencia: D. Frieser

J. NasraweJ. Mayer
72′
N. BajliczM. Rasner
72′
75′
T. KochT. Paumgartner
A. van WykE. E. Aisowieren
78′
Ante Bajić83′
Martin Rasner90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
7Shots off Goal2
17Total Shots5
4Blocked Shots1
11Shots insidebox2
6Shots outsidebox3
8Fouls12
5Corner Kicks4
2Offsides1
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
376Total passes373
294Passes accurate279
78%Passes %75%
2.22expected_goals0.53
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ried je 6.93, v porovnaní s 6.81 u Grazer AK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ried je Y. Maart (7.28), u Grazer AK je to L. Klassen (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ried prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 16 asistenciami, na čele s K. Mutandwa (14G). U Grazer AK je to 21 gólov a 10 asistencií s lídrom R. Harakate (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ried nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Grazer AK má 3 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ried nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 5 u Grazer AK s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ried nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 2 u Grazer AK s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Ried a 73% u Grazer AK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ried nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Grazer AK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ried je 27.1 (najmladší: J. Nasrawe (18), najstarší: M. Sollbauer (35)), zatiaľ čo Grazer AK má priemer 24.4 (najmladší: L. Vraa-Jensen (20), najstarší: C. Lichtenberger (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ried majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 22 u Grazer AK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ried3-3-3-13-1-4-2Grazer AK
GKDEFMIDFWD
1Leitner5Havenaar23Sollbau.30Steurer17Pomer6Maart28Bajlicz12Bajic19Nasrawe29Wyk7Mutandwa12Stolz82Owusu2Pines3Vraa-Je.6Olesen32Klassen8Koch10Lichten.23Bagrati.25Hofleit.22Harakate

Náhradníci

Tréner: Maximilian Senft

Náhradníci

Tréner: Ferdinand Feldhofer

RiedSila pozíciíGrazer AK
6.93
Ø Hodnotenie
6.81
7.03Brankár (1 v 1)7.00
0G 1A0G 0A
6.89Obranca (3 v 3)6.74
4G 2A2G 1A
6.94Záložník (4 v 5)6.83
4G 4A4G 3A
6.93Útočník (3 v 2)6.76
21G 9A15G 6A
Ried3-3-3-1
1BrankárA. Leitner7.01A
5ObrancaN. Havenaar7.02G1A
23ObrancaM. Sollbauer6.71A
30ObrancaO. Steurer6.92G
17ZáložníkP. Pomer7.04G4A
6ZáložníkY. Maart7.3
28ZáložníkN. Bajlicz6.7
19ZáložníkJ. Nasrawe6.7
12ÚtočníkA. Bajic7.04G4A
29ÚtočníkA. van Wyk6.93G3A
7ÚtočníkK. Mutandwa6.914G2A
Grazer AK3-1-4-2
12BrankárF. Stolz7.0
82ObrancaB. Owusu6.81G
2ObrancaD. Pines6.91G
3ObrancaL. Vraa-Jensen6.51A
6ZáložníkM. Olesen6.71G
32ZáložníkL. Klassen7.11G
8ZáložníkT. Koch6.72A
10ZáložníkC. Lichtenberger6.72G1A
23ZáložníkM. Bagrationi
25ÚtočníkA. Hofleitner6.74G2A
22ÚtočníkR. Harakate6.911G4A

Prehľad zápasu

Ried zdolal Grazer AK 2:1. Zápas sa hral v Bundesliga 2025. Góly strelili: A. Bajic 28′, K. Mutandwa 35′, M. Grosse 67′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Ried mal 50% držanie lopty, Grazer AK mal 50%. Ried mal 17 striel (6 na bránu), Grazer AK mal 5 (2 na bránu). Očakávané góly: Ried 2.22 — Grazer AK 0.53. Ried urobil 3 striedaní, Grazer AK urobil 5.

Rivalita od 2019

Ried vs Grazer AK vzájomné výsledky

7 stretnutí
Ried
0
výhier
Remízy
2
Grazer AK
5
výhier
Góly spolu
16 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Ried

WLWDDW

Grazer AK

WLLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026