Menu

Mamelodi Sundowns vs Al Hilal Omdurman

Loftus Versfeld Stadium, Tshwane11. februára 2023 o 14:00
Rozhodca: J. Ndala
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Mamelodi Sundowns
Al Hilal Omdurman
Výkop
C. Mailula
25′
Polčas
46′
Anas SaeedYasir Mozamil
46′
A. AjagunAhmed Saddig
63′
D. AbagnaAbdel Raouf
63′
Mohamed AbdelrahmanJohn Robia
S. MkhuliseT. Morena
81′
81′
Walieldin KhedrG. Phiri
P. ShalulileG. Motupa
82′
M. AllendeB. Zungu
87′
C. MailulaT. Kutumela
89′
90+3′Ahmed Saddig
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
7Shots off Goal4
20Total Shots8
6Blocked Shots1
8Shots insidebox4
12Shots outsidebox4
8Fouls16
4Corner Kicks2
5Offsides3
70%Ball Possession30%
0Yellow Cards3
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves6
600Total passes241
535Passes accurate179
89%Passes %74%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Mamelodi Sundowns je 6.87, v porovnaní s 6.63 u Al Hilal Omdurman. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Mamelodi Sundowns je M. Allende (7.10), u Al Hilal Omdurman je to Mohamed Abdelrahman (6.72).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Mamelodi Sundowns prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s K. Mudau (1G). U Al Hilal Omdurman je to 2 gólov a 1 asistencií s lídrom Mohamed Abdelrahman (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Mamelodi Sundowns nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Al Hilal Omdurman má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Mamelodi Sundowns nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 5 u Al Hilal Omdurman s hodnotením 6.50. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Mamelodi Sundowns nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.43, v porovnaní s 1 u Al Hilal Omdurman s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 89% u Mamelodi Sundowns a 78% u Al Hilal Omdurman. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Mamelodi Sundowns nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Al Hilal Omdurman. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Mamelodi Sundowns je 30.2 (najmladší: M. Allende (26), najstarší: R. Williams (33)), zatiaľ čo Al Hilal Omdurman má priemer 31.3 (najmladší: O. Diouf (29), najstarší: Altayeb Abaker (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Mamelodi Sundowns majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 5 u Al Hilal Omdurman. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Mamelodi Sundowns3-4-34-2-3-1Al Hilal Omdurman
GKDEFMIDFWD
32Williams25Mudau20Kekana34Mvala11Allende4Mokoena21Mkhulise17Modiba38Shaluli.35Maema33Mailula29Eshrein26Tahir4Abaker38Diouf5Imoro21Khedr36Ajagun34Lilepo8Abagna28Saeed10Abdelra.

Náhradníci

Tréner: R. Mokwena

Náhradníci

Tréner: F. Ibengé

Mamelodi SundownsSila pozíciíAl Hilal Omdurman
6.87
Ø Hodnotenie
6.63
6.93Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (3 v 4)6.68
1G 0A0G 0A
7.00Záložník (4 v 5)6.50
2G 2A0G 1A
6.43Útočník (3 v 1)6.72
0G 1A2G 0A
Mamelodi Sundowns3-4-3
32BrankárR. Williams6.9
25ObrancaK. Mudau6.91G
20ObrancaG. Kekana6.8
34ObrancaM. Mvala6.8
11ZáložníkM. Allende7.11G
4ZáložníkT. Mokoena7.01G
21ZáložníkS. Mkhulise6.9
17ZáložníkA. Modiba7.02A
38ÚtočníkP. Shalulile6.41A
35ÚtočníkN. Maema
33ÚtočníkC. Mailula
Al Hilal Omdurman4-2-3-1
29BrankárAli Abu Eshrein
26ObrancaAther El Tahir
4ObrancaAltayeb Abaker
38ObrancaO. Diouf6.7
5ObrancaI. Imoro
21ZáložníkWalieldin Khedr6.51A
36ZáložníkA. Ajagun
34ZáložníkM. Lilepo
8ZáložníkD. Abagna
28ZáložníkAnas Saeed
10ÚtočníkMohamed Abdelrahman6.72G

Prehľad zápasu

Mamelodi Sundowns zdolal Al Hilal Omdurman 1:0. Zápas sa hral v CAF Champions League 2022. Góly strelili: C. Mailula 25′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Mamelodi Sundowns mal 70% držanie lopty, Al Hilal Omdurman mal 30%. Mamelodi Sundowns mal 20 striel (7 na bránu), Al Hilal Omdurman mal 8 (3 na bránu). Mamelodi Sundowns urobil 4 striedaní, Al Hilal Omdurman urobil 5.

Rivalita od 2021

Mamelodi Sundowns vs Al Hilal Omdurman vzájomné výsledky

7 stretnutí
Mamelodi Sundowns
3
výhier
Remízy
3
Al Hilal Omdurman
1
výhier
Góly spolu
18 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Mamelodi Sundowns

LWDWWD

Al Hilal Omdurman

DWWWWW

Predpoveď zápasu

Mamelodi Sundowns

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Al Hilal Omdurman

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Mamelodi Sundowns and +3.5 goals

46%Forma54%
79%Útok21%
75%Obrana25%
91%Vzájomné zápasy9%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026