Menu

Es Tunis vs Zamalek Sc

Stade Olympique Hammadi Agrebi, Radès25. februára 2023 o 17:00
Domáci

ES Tunis

20
Rozhodca: R. Jiyed
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

ES Tunis
Zamalek SC
Výkop
M. Hammouda
35′
Polčas
46′
Amr El SisiAhmed Belhadji
Amine Ben Hamida64′
Mohamed Ali Ben Hammouda67′
S. BougrineF. Coulibaly
74′
M. HammoudaR. Benayad
74′
74′
Omar GaberSeif Gaafar
80′
Mohamed Abdul ShafySayed Abdallah Sika
81′
ShikabalaYoussef Nabih
A. BadriR. Arfaoui
83′
Ghayléne Chaaleli88′
89′
Nabil Emad DungaNaser Mansy
Moez Ben Cherifia90+5′
90′Hamza Mathlouthi
Hamdou ElhouniM. Yacoubi
90+5′
M. Ben Romdhane

asistencia: Hamdou Elhouni

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
8Shots off Goal2
15Total Shots8
2Blocked Shots3
9Shots insidebox3
6Shots outsidebox5
15Fouls16
2Corner Kicks7
7Offsides0
58%Ball Possession42%
4Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
517Total passes361
439Passes accurate268
85%Passes %74%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy ES Tunis je 7.10, v porovnaní s 6.99 u Zamalek SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč ES Tunis je S. Bougrine (7.85), u Zamalek SC je to Zizo (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky ES Tunis prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 0 asistenciami, na čele s R. Bouchniba (1G). U Zamalek SC je to 21 gólov a 9 asistencií s lídrom Zizo (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

ES Tunis nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo Zamalek SC má 4 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

ES Tunis nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.35, oproti 3 u Zamalek SC s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

ES Tunis nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u Zamalek SC s priemerom 7.12. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 52% u ES Tunis a 47% u Zamalek SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu ES Tunis nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Zamalek SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky ES Tunis je 28.9 (najmladší: R. Bouchniba (22), najstarší: M. Ben Cherifia (34)), zatiaľ čo Zamalek SC má priemer 32.3 (najmladší: Hossam Abdelmaguid (24), najstarší: Mohamed Abdul Shafy (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu ES Tunis majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 15 u Zamalek SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

ES Tunis4-3-34-3-3Zamalek SC
GKDEFMIDFWD
12Cherifia36Bouchni.24Meriah4Tougai20Hmida11Bougrine25Chaalali5Romdhane8Badri27Hammouda10Elhouni1Awad24Mathlou.5Ghani36Abdelma.13Shafy4Gaber15Sisi20Dunga25Zizo30Jaziri10Shikaba.

Náhradníci

Tréner: N. Maâloul

Náhradníci

Tréner: Jesualdo Ferreira

ES TunisSila pozíciíZamalek SC
7.10
Ø Hodnotenie
6.99
7.10Obranca (4 v 4)6.91
2G 0A1G 1A
7.35Záložník (3 v 3)6.96
0G 0A2G 6A
6.58Útočník (3 v 3)7.12
0G 0A18G 2A
ES Tunis4-3-3
12BrankárM. Ben Cherifia
36ObrancaR. Bouchniba7.01G
24ObrancaY. Meriah7.21G
4ObrancaM. Tougai7.2
20ObrancaA. Ben Hmida7.0
11ZáložníkS. Bougrine7.8
25ZáložníkG. Chaalali6.8
5ZáložníkM. Ben Romdhane
8ÚtočníkA. Badri
27ÚtočníkM. Hammouda6.6
10ÚtočníkHamdou Elhouni
Zamalek SC4-3-3
1BrankárMohamed Awad
24ObrancaH. Mathlouthi6.81G1A
5ObrancaMohamed Abdel Ghani6.8
36ObrancaHossam Abdelmaguid7.1
13ObrancaMohamed Abdul Shafy6.8
4ZáložníkOmar Gaber7.21G6A
15ZáložníkAmr El Sisi6.6
20ZáložníkNabil Emad Dunga7.11G
25ÚtočníkZizo7.59G1A
30ÚtočníkS. Jaziri7.06G
10ÚtočníkShikabala6.93G1A

Prehľad zápasu

ES Tunis zdolal Zamalek SC 2:0. Zápas sa hral v CAF Champions League 2022. Góly strelili: M. Hammouda 35′, M. Ben Romdhane 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. ES Tunis mal 58% držanie lopty, Zamalek SC mal 42%. ES Tunis mal 15 striel (5 na bránu), Zamalek SC mal 8 (3 na bránu). ES Tunis urobil 4 striedaní, Zamalek SC urobil 5.

Rivalita od 2020

ES Tunis vs Zamalek SC vzájomné výsledky

6 stretnutí
ES Tunis
3
výhier
Remízy
0
Zamalek SC
3
výhier
Góly spolu
18 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
4/6 · 67%
Nad 2,5
4/6 · 67%

Aktuálna forma

ES Tunis

DWWLDW

Zamalek SC

DDLWWW

Predpoveď zápasu

ES Tunis

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Zamalek SC

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : ES Tunis or draw and -3.5 goals

47%Forma53%
33%Útok67%
50%Obrana50%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026