Menu

Al Ahly vs Young Africans

Cairo International Stadium, Cairo1. marca 2024 o 17:00
Domáci

Al Ahly

10
Rozhodca: Houngnandande
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Al Ahly
Young Africans
Výkop
24′Joyce Lomalisa Mtambala
Polčas
Hussein El Shahat

asistencia: A. Maâloul

46′
73′
L. MutambalaN. Kibabage
73′
K. AuchoS. Abubakar
Hussein El ShahatTaher Mohamed
75′
Ahmed KokaEmam Ashour
75′
A. ModesteW. Abou Ali
75′
P. TauR. Slim
83′
Amr El SoleyaMohamed Magdi Kafsha
83′
83′
K. MusondaC. Mzize
90+5′Salum Abubakar
90+2′
A. KiA. Okrah
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
3Shots off Goal6
11Total Shots10
2Blocked Shots0
7Shots insidebox7
4Shots outsidebox3
12Fouls10
3Corner Kicks2
7Offsides1
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
612Total passes384
530Passes accurate294
87%Passes %77%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Ahly je 7.09, v porovnaní s 6.93 u Young Africans. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Ahly je Mostafa Shobeir (7.63), u Young Africans je to D. Diarra (7.55).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Ahly prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Akram Tawfik (1G). U Young Africans je to 0 gólov a 2 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Ahly nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.27, zatiaľ čo Young Africans má 3 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Ahly nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 6 u Young Africans s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Ahly nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 1 u Young Africans s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 41% u Al Ahly a 80% u Young Africans. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Ahly nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 2 u Young Africans. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Ahly je 30.3 (najmladší: Ahmed Koka (24), najstarší: A. Modeste (37)), zatiaľ čo Young Africans má priemer 28.2 (najmladší: D. Job (25), najstarší: D. Diarra (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Ahly majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 5 u Young Africans. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Ahly4-2-3-14-2-3-1Young Africans
GKDEFMIDFWD
31Shobeir8Tawfik5Rabia24Abdelmo.21Maâloul17Soleya13Attia10Tau36Koka14Shahat27Modeste39Diarra21Attohou.5Job2Hamad13Mutamba.27Yahya8Aucho25Musonda26Zouzoua10Ki14Gnadou

Náhradníci

Tréner: M. Koller

Náhradníci

Tréner: M. Gamondi

Al AhlySila pozíciíYoung Africans
7.09
Ø Hodnotenie
6.93
7.63Brankár (1 v 1)7.55
0G 0A0G 0A
7.27Obranca (4 v 3)6.83
2G 2A0G 1A
6.89Záložník (5 v 6)6.72
4G 0A0G 1A
6.80Útočník (1 v 1)
0G 2A0G 0A
Al Ahly4-2-3-1
31BrankárMostafa Shobeir7.6
8ObrancaAkram Tawfik7.31G
5ObrancaRami Rabia7.4
24ObrancaMohamed Abdelmonem7.31G
21ObrancaA. Maâloul7.22A
17ZáložníkAmr El Soleya6.81G
13ZáložníkMarwan Attia6.9
10ZáložníkP. Tau6.81G
36ZáložníkAhmed Koka6.81G
14ZáložníkHussein El Shahat7.11G
27ÚtočníkA. Modeste6.82A
Young Africans4-2-3-1
39BrankárD. Diarra7.5
21ObrancaK. Attohoula6.9
5ObrancaD. Job6.81A
13ObrancaL. Mutambala
2ZáložníkI. Hamad
27ZáložníkM. Yahya6.51A
8ZáložníkK. Aucho
25ZáložníkK. Musonda
26ZáložníkP. Zouzoua7.0
10ZáložníkA. Ki
14ÚtočníkJ. Gnadou

Prehľad zápasu

Al Ahly zdolal Young Africans 1:0. Zápas sa hral v CAF Champions League 2023. Góly strelili: Hussein El Shahat 46′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Al Ahly mal 62% držanie lopty, Young Africans mal 38%. Al Ahly mal 11 striel (6 na bránu), Young Africans mal 10 (4 na bránu). Al Ahly urobil 5 striedaní, Young Africans urobil 4.

Rivalita od 2023

Al Ahly vs Young Africans vzájomné výsledky

3 stretnutí
Al Ahly
1
výhier
Remízy
2
Young Africans
0
výhier
Góly spolu
6 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
0/3 · 0%

Aktuálna forma

Al Ahly

LDWWWW

Young Africans

LWWDWW

Predpoveď zápasu

Al Ahly

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Young Africans

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Al Ahly or draw and -3.5 goals

53%Forma47%
36%Útok64%
83%Obrana17%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026