Menu

Zulte Waregem vs As Eupen

Elindus Arena, Waregem25. januára 2025 o 20:00
32
Hostia

AS Eupen

Rozhodca: A. Denil

Udalosti zápasu

Zulte Waregem
AS Eupen
Výkop
8′
E. Gedikli

asistencia: B. Çalışkan

28′Jan Gorenc
33′
B. Çalışkan

asistencia: T. Alloh

Nicolas Rommens42′
45′Emrehan Gedikli
Polčas
A. BarkarsonY. Cappelle
46′
49′Bertan Caliskan
57′
B. ÇalışkanJ. Déom
57′
T. AllohR. Emond
63′
S. KennedyS. Pattynama
J. ErenbjergMatheus Machado
64′
67′Shayne Pattynama
S. Gavriel

asistencia: B. Nyssen

68′
71′Shayne Pattynama
71′Shayne Pattynama
Matheus Machado

asistencia: J. Vossen

71′
77′
P. NiangL. Dalla Costa
77′
Regan Charles-CookA. Piron
Matheus Machado

asistencia: J. Vossen

81′
J. OpokuA. Traoré
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
13Shots off Goal5
28Total Shots8
9Blocked Shots1
15Shots insidebox3
13Shots outsidebox5
8Fouls11
11Corner Kicks1
4Offsides1
74%Ball Possession26%
2Yellow Cards4
0Red Cards2
0Goalkeeper Saves3
607Total passes224
526Passes accurate141
87%Passes %63%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zulte Waregem je 6.82, v porovnaní s 6.89 u AS Eupen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zulte Waregem je J. Erenbjerg (7.11), u AS Eupen je to R. Paeshuyse (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zulte Waregem prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 13 asistenciami, na čele s J. Erenbjerg (13G). U AS Eupen je to 4 gólov a 4 asistencií s lídrom R. Paeshuyse (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zulte Waregem nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo AS Eupen má 3 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zulte Waregem nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 4 u AS Eupen s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zulte Waregem nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 3 u AS Eupen s priemerom 6.73. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Zulte Waregem a 81% u AS Eupen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zulte Waregem nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 9 u AS Eupen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zulte Waregem je 25.6 (najmladší: J. Opoku (20), najstarší: J. Vossen (36)), zatiaľ čo AS Eupen má priemer 23.6 (najmladší: B. Çalışkan (20), najstarší: S. Kennedy (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zulte Waregem majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 17 u AS Eupen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zulte Waregem4-2-3-13-4-3AS Eupen
GKDEFMIDFWD
23Gouw19Nyssen4Lemoine31Willen14Barkars.8Rommens17Diop11Gavriel24Erenbje.22Opoku9Vossen44Renner28Paeshuy.30Gorenc4Kennedy2Genecht.6Baiye26Niang29Alloh61Çalışkan90Gedikli10Charles.

Náhradníci

Tréner: S. Vandenbroeck

Náhradníci

Tréner: M. Selimbegović

Zulte WaregemSila pozíciíAS Eupen
6.82
Ø Hodnotenie
6.89
6.81Obranca (4 v 3)6.99
3G 3A2G 1A
6.92Záložník (5 v 4)6.85
24G 10A1G 2A
6.55Útočník (1 v 3)6.73
2G 0A1G 1A
Zulte Waregem4-2-3-1
23BrankárE. van der Gouw
19ObrancaB. Nyssen6.82G2A
4ObrancaL. Lemoine6.91G
31ObrancaL. Willen6.71A
14ObrancaA. Barkarson
8ZáložníkN. Rommens
17ZáložníkP. Diop
11ZáložníkS. Gavriel6.81G1A
24ZáložníkJ. Erenbjerg7.113G3A
22ZáložníkJ. Opoku6.910G6A
9ÚtočníkJ. Vossen6.52G
AS Eupen3-4-3
44BrankárJ. Renner
28ObrancaR. Paeshuyse7.11G1A
30ObrancaJ. Gorenc
4ObrancaS. Kennedy6.91G
2ZáložníkY. Van Genechten6.81G2A
6ZáložníkB. Baiye
26ZáložníkP. Niang
29ZáložníkT. Alloh
61ÚtočníkB. Çalışkan6.71G1A
90ÚtočníkE. Gedikli
10ÚtočníkRegan Charles-Cook

Prehľad zápasu

Zulte Waregem zdolal AS Eupen 3:2. Zápas sa hral v Challenger Pro League 2024. Góly strelili: E. Gedikli 8′, B. Çalışkan 33′, S. Gavriel 68′, Matheus Machado 71′, Matheus Machado 81′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 2 červených kariet. Zulte Waregem mal 74% držanie lopty, AS Eupen mal 26%. Zulte Waregem mal 28 striel (6 na bránu), AS Eupen mal 8 (2 na bránu). Zulte Waregem urobil 3 striedaní, AS Eupen urobil 5.

Rivalita od 2010

Zulte Waregem vs AS Eupen vzájomné výsledky

17 stretnutí
Zulte Waregem
13
výhier
Remízy
4
AS Eupen
0
výhier
Góly spolu
64 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
10/17 · 59%
Nad 2,5
12/17 · 71%

Aktuálna forma

Zulte Waregem

WWWWWD

AS Eupen

LDWDWL

Predpoveď zápasu

Zulte Waregem

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

AS Eupen

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Zulte Waregem or draw

81%Forma19%
59%Útok41%
69%Obrana31%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026