Menu

Krc Genk Ii vs Lokeren Temse

De Leunen, Geel2. marca 2025 o 13:30
12
Rozhodca: H. De Couvreur

Udalosti zápasu

KRC Genk II
Lokeren-Temse
Výkop
8′
S. Brebels
Yaimar Medina26′
30′Jonas Vinck
L. Oyen

asistencia: M. Wasinski

32′
S. LazarC. Nuozzi
33′
37′Thomas Marijnissen
40′Sebastiaan Brebels
Polčas
59′
S. NtamackD. Pérez
59′
T. MarijnissenN. Fontaine
65′
I. BoonenS. Van Aerschot
M. Wamu OyatambweK. Yasuda
66′
76′
S. Van Aerschot

asistencia: J. Vinck

Y. MedinaL. Youndje
77′
A. PalaciosB. Manguelle
77′
L. OyenA. De Wannemacker
77′
Kayden Pierre81′
82′
J. DiangangaA. Spegelaere
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
9Shots off Goal0
14Total Shots6
3Blocked Shots1
9Shots insidebox5
5Shots outsidebox1
9Fouls16
5Corner Kicks5
2Offsides1
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
354Total passes397
281Passes accurate307
79%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy KRC Genk II je 6.79, v porovnaní s 6.78 u Lokeren-Temse. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč KRC Genk II je A. Yokoyama (7.43), u Lokeren-Temse je to S. Brebels (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky KRC Genk II prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 7 asistenciami, na čele s L. Oyen (4G). U Lokeren-Temse je to 9 gólov a 11 asistencií s lídrom R. Nainggolan (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

KRC Genk II nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Lokeren-Temse má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

KRC Genk II nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Lokeren-Temse s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

KRC Genk II nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u Lokeren-Temse s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u KRC Genk II a 82% u Lokeren-Temse. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu KRC Genk II nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Lokeren-Temse. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky KRC Genk II je 19.8 (najmladší: L. Brughmans (17), najstarší: K. Pierre (22)), zatiaľ čo Lokeren-Temse má priemer 29.6 (najmladší: J. Dianganga (26), najstarší: R. Nainggolan (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu KRC Genk II majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 19 u Lokeren-Temse. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

KRC Genk II4-2-3-14-1-4-1Lokeren-Temse
GKDEFMIDFWD
51Brughma.2Pierre44Kongolo34Palacios19Medina63Wasinski58Oyatamb.64Yokoyama11Oyen60Lazar59Mirisola13Gabriël15Vinck88Prychyn.3Diangan.5Boujouh6Brebels25Boonen14Janssen44Nainggo.27Marijni.19Ntamack

Náhradníci

Tréner: J. Van Rumst

Náhradníci

Tréner: S. Vreven

KRC Genk IISila pozíciíLokeren-Temse
6.79
Ø Hodnotenie
6.78
7.04Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.65
1G 1A0G 3A
6.74Záložník (5 v 5)6.88
6G 6A9G 8A
6.60Útočník (1 v 1)
0G 0A0G 0A
KRC Genk II4-2-3-1
51BrankárL. Brughmans7.0
2ObrancaK. Pierre6.51A
44ObrancaJ. Kongolo6.8
34ObrancaA. Palacios7.31G
19ObrancaY. Medina
63ZáložníkM. Wasinski
58ZáložníkM. Wamu Oyatambwe5.9
64ZáložníkA. Yokoyama7.42G4A
11ZáložníkL. Oyen7.14G2A
60ZáložníkS. Lazar6.5
59ÚtočníkR. Mirisola6.6
Lokeren-Temse4-1-4-1
13BrankárB. Gabriël
15ObrancaJ. Vinck6.91A
88ObrancaD. Prychynenko
3ObrancaJ. Dianganga6.61A
5ObrancaN. Boujouh6.41A
6ZáložníkS. Brebels7.02G3A
25ZáložníkI. Boonen6.61G
14ZáložníkT. Janssen6.92G4A
44ZáložníkR. Nainggolan7.04G1A
27ZáložníkT. Marijnissen
19ÚtočníkS. Ntamack

Prehľad zápasu

Lokeren-Temse zdolal KRC Genk II 2:1. Zápas sa hral v Challenger Pro League 2024. Góly strelili: S. Brebels 8′, L. Oyen 32′, S. Van Aerschot 76′. Bolo udelených 5 žltých kariet. KRC Genk II mal 48% držanie lopty, Lokeren-Temse mal 52%. KRC Genk II mal 14 striel (2 na bránu), Lokeren-Temse mal 6 (5 na bránu). KRC Genk II urobil 5 striedaní, Lokeren-Temse urobil 4.

Rivalita od 2024

KRC Genk II vs Lokeren-Temse vzájomné výsledky

3 stretnutí
KRC Genk II
0
výhier
Remízy
2
Lokeren-Temse
1
výhier
Góly spolu
12 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

KRC Genk II

DDDWDD

Lokeren-Temse

DDDWWL

Predpoveď zápasu

KRC Genk II

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Lokeren-Temse

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Lokeren-Temse

20%Forma80%
50%Útok50%
42%Obrana58%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026