Menu

Belgrano Cordoba vs Estudiantes L P

Estadio Julio César Villagra, Ciudad de Córdoba, Provincia de Córdoba18. augusta 2023 o 00:30

Udalosti zápasu

Belgrano Cordoba
Estudiantes L.P.
Výkop
2′Gastón Benedetti
L. Passerini

Penalty

30′
35′Mariano Andújar
Polčas
46′
J. SosaE. Mancuso
46′
G. BenedettiF. Zuqui
52′
M. Boselli

asistencia: J. Rodríguez

L. Passerini

asistencia: J. Barinaga

62′
Juan Barinaga63′
L. PastránD. Barrea
65′
Nahuel Losada67′
68′
M. BoselliF. Zapiola
Matías Marín70′
76′
B. RollheiserM. Moreno
F. LencioniT. Castro
81′
84′Santiago Ascacíbar
84′
S. AscacíbarN. Palavecino
M. MarínM. Troilo
89′
L. PasseriniP. Chavarría
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
8Shots off Goal5
16Total Shots9
3Blocked Shots1
7Shots insidebox7
9Shots outsidebox2
14Fouls9
6Corner Kicks2
0Offsides2
41%Ball Possession59%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
302Total passes437
199Passes accurate331
66%Passes %76%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Belgrano Cordoba je 6.85, v porovnaní s 6.98 u Estudiantes L.P.. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Belgrano Cordoba je U. Sánchez (7.37), u Estudiantes L.P. je to S. Ascacíbar (7.22).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Belgrano Cordoba prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 12 asistenciami, na čele s L. Passerini (6G). U Estudiantes L.P. je to 13 gólov a 5 asistencií s lídrom S. Ascacíbar (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Belgrano Cordoba nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Estudiantes L.P. má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Belgrano Cordoba nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u Estudiantes L.P. s hodnotením 7.15. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Belgrano Cordoba nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 2 u Estudiantes L.P. s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Belgrano Cordoba a 44% u Estudiantes L.P.. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Belgrano Cordoba nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Estudiantes L.P.. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Belgrano Cordoba je 27.3 (najmladší: M. Moreno (22), najstarší: A. Rébola (37)), zatiaľ čo Estudiantes L.P. má priemer 31.4 (najmladší: J. Guasone (24), najstarší: M. Andújar (41)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Belgrano Cordoba majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 34 u Estudiantes L.P.. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Belgrano Cordoba4-2-3-14-3-1-2Estudiantes L.P.
GKDEFMIDFWD
25Losada4Barinaga6Rébola40Moreno22Ibacache12Sánchez5Longo7Pastrán10Marín26Lencioni9Passeri.21Andújar29Godoy18Guasone26Lollo13Benedet.5Ascacíb.30Rodrígu.7Sosa10Rollhei.17Boselli16Méndez

Náhradníci

Tréner: G. Farré

Náhradníci

Tréner: A. Balbo

Belgrano CordobaSila pozíciíEstudiantes L.P.
6.85
Ø Hodnotenie
6.98
7.11Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 4)6.96
2G 4A1G 0A
6.81Záložník (5 v 4)7.15
6G 7A7G 5A
6.89Útočník (1 v 2)6.68
6G 1A5G 0A
Belgrano Cordoba4-2-3-1
25BrankárN. Losada7.1
4ObrancaJ. Barinaga6.82G2A
6ObrancaA. Rébola6.8
40ObrancaM. Moreno6.91A
22ObrancaA. Ibacache6.81A
12ZáložníkU. Sánchez7.44G3A
5ZáložníkS. Longo6.82A
7ZáložníkL. Pastrán6.3
10ZáložníkM. Marín6.81G1A
26ZáložníkF. Lencioni6.71G1A
9ÚtočníkL. Passerini6.96G1A
Estudiantes L.P.4-3-1-2
21BrankárM. Andújar
29ObrancaL. Godoy
18ObrancaJ. Guasone
26ObrancaL. Lollo7.1
13ObrancaG. Benedetti6.91G
5ZáložníkS. Ascacíbar7.25G1A
30ZáložníkJ. Rodríguez
7ZáložníkJ. Sosa7.12G4A
10ZáložníkB. Rollheiser
17ÚtočníkM. Boselli
16ÚtočníkM. Méndez6.75G

Prehľad zápasu

Belgrano Cordoba zdolal Estudiantes L.P. 2:1. Zápas sa hral v Copa de la Liga Profesional 2023. Góly strelili: L. Passerini 30′ (pen.), M. Boselli 52′, L. Passerini 62′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Belgrano Cordoba mal 41% držanie lopty, Estudiantes L.P. mal 59%. Belgrano Cordoba mal 16 striel (5 na bránu), Estudiantes L.P. mal 9 (3 na bránu). Belgrano Cordoba urobil 4 striedaní, Estudiantes L.P. urobil 5.

Rivalita od 2015

Belgrano Cordoba vs Estudiantes L.P. vzájomné výsledky

10 stretnutí
Belgrano Cordoba
5
výhier
Remízy
2
Estudiantes L.P.
3
výhier
Góly spolu
22 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
4/10 · 40%
Nad 2,5
4/10 · 40%

Aktuálna forma

Belgrano Cordoba

LDWLDW

Estudiantes L.P.

DDWLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026