Menu

Auxerre vs Monaco

21. decembra 2025 o 14:45
Domáci

Auxerre

12
Hostia

Monaco

Udalosti zápasu

Auxerre
Monaco
Výkop
8′
M. Biereth

asistencia: M. Akliouche

A. Diousse

Penalty

29′
32′Christian Mawissa
36′
T. MinaminoM. Coulibaly
Lamine Sy45+2′
Polčas
Kévin Danois54′
L. SyL. Coulibaly
62′
R. RodinM. Cissokho
63′
65′
A. GolovinS. Idumbo
65′
C. MawissaK. Ouattara
69′Denis Zakaria
74′
M. Biereth

asistencia: M. Coulibaly

Marvin Senaya75′
Rudy Matondo78′
R. MatondoT. Devernois
81′
K. DanoisY. Zaddy
81′
84′
M. BierethG. Ilenikhena
I. OsmanL. Dioubate
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal9
4Shots off Goal6
16Total Shots17
6Blocked Shots2
12Shots insidebox15
4Shots outsidebox2
6Fouls8
7Corner Kicks5
1Offsides0
40%Ball Possession60%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves5
355Total passes546
286Passes accurate472
81%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Auxerre je 6.86, v porovnaní s 6.99 u Monaco. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Auxerre je T. De Percin (8.60), u Monaco je to L. Hradecky (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Auxerre prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s A. Diousse (1G). U Monaco je to 4 gólov a 3 asistencií s lídrom M. Biereth (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Auxerre nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo Monaco má 4 obrancov s priemerom 7.09. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Auxerre nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Monaco s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Auxerre nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 1 u Monaco s priemerom 7.43. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Auxerre a 83% u Monaco. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Auxerre nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Monaco. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Auxerre je 23.2 (najmladší: R. Matondo (17), najstarší: F. Sierralta (28)), zatiaľ čo Monaco má priemer 26.9 (najmladší: C. Mawissa (20), najstarší: L. Hradecky (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Auxerre majú priemerne 1 ligových štartov, oproti 2 u Monaco. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Auxerre5-3-24-2-3-1Monaco
GKDEFMIDFWD
1Percin2Sy5Senaya4Sierral.3Mensah11Oppegard6Diousse10Danois8Matondo7Osman9Rodin1Hradecky2Mawissa5Kehrer4Salisu3Henrique8Minamino6Zakaria11Akliouc.10Golovin9Balogun7Biereth

Náhradníci

Tréner: Christophe Pelissier

Náhradníci

Tréner: Sebastien Pocognoli

AuxerreSila pozíciíMonaco
6.86
Ø Hodnotenie
6.99
8.60Brankár (1 v 1)7.50
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (5 v 4)7.09
0G 0A0G 0A
6.80Záložník (3 v 5)6.72
1G 0A1G 3A
6.55Útočník (2 v 1)7.43
0G 0A3G 0A
Auxerre5-3-2
1BrankárT. De Percin8.6
2ObrancaL. Sy7.0
5ObrancaM. Senaya6.2
4ObrancaF. Sierralta7.0
3ObrancaG. Mensah7.2
11ObrancaF. Oppegard6.0
6ZáložníkA. Diousse7.61G
10ZáložníkK. Danois6.6
8ZáložníkR. Matondo6.2
7ÚtočníkI. Osman6.5
9ÚtočníkR. Rodin6.6
Monaco4-2-3-1
1BrankárL. Hradecky7.5
2ObrancaC. Mawissa7.2
5ObrancaT. Kehrer6.9
4ObrancaM. Salisu7.3
3ObrancaCaio Henrique7.0
8ZáložníkT. Minamino6.5
6ZáložníkD. Zakaria7.02A
11ZáložníkM. Akliouche7.31A
10ZáložníkA. Golovin6.3
9ZáložníkF. Balogun6.51G
7ÚtočníkM. Biereth7.43G

Prehľad zápasu

Monaco zdolal Auxerre 2:1. Zápas sa hral v Coupe de France 2025. Góly strelili: M. Biereth 8′, A. Diousse 29′ (pen.), M. Biereth 74′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Auxerre mal 40% držanie lopty, Monaco mal 60%. Auxerre mal 16 striel (6 na bránu), Monaco mal 17 (9 na bránu). Auxerre urobil 5 striedaní, Monaco urobil 4.

Rivalita od 2010

Auxerre vs Monaco vzájomné výsledky

10 stretnutí
Auxerre
0
výhier
Remízy
2
Monaco
8
výhier
Góly spolu
34 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
6/10 · 60%
Nad 2,5
6/10 · 60%

Aktuálna forma

Auxerre

WLDDDW

Monaco

WDDLWW

Predpoveď zápasu

Auxerre

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Monaco

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Monaco

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026