Menu

Gosier vs Lorient

Stade du Moustoir, Lorient20. decembra 2025 o 15:30
Domáci

Gosier

07
Hostia

Lorient

Udalosti zápasu

Gosier
Lorient
Výkop
2′
B. Dieng
12′
B. Dieng

asistencia: J. Mvuka Mugisha

24′
D. Karim

asistencia: Igor Silva

33′
M. Bamba
38′
B. Dieng

asistencia: J. Mvuka Mugisha

Polčas
P. PagisT. Sanusi
57′
B. DiengB. Fadiga
57′
T. Le BrisI. Monnier
57′
69′
R. PopoteD. Beaucal
69′
W. JacquesL. Damas-Agis
N. CadiouJ. Makengo
75′
M. BambaM. Kone
75′
75′
M. Bamba

asistencia: T. Sanusi

79′
T. Sanusi
84′
P. RodriguezL. Lujien
84′
J. GambyS. Davidas
90′
M. AlphonseY. Gaspard
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal11
0Shots off Goal13
3Total Shots31
3Blocked Shots7
2Shots insidebox18
1Shots outsidebox13
9Fouls9
0Corner Kicks7
1Offsides4
24%Ball Possession76%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves0
213Total passes687
160Passes accurate636
75%Passes %93%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gosier je 5.85, v porovnaní s 7.47 u Lorient. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gosier je J. Gamby (6.70), u Lorient je to B. Dieng (8.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gosier prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Lorient je to 9 gólov a 5 asistencií s lídrom B. Dieng (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gosier nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 5.28, zatiaľ čo Lorient má 3 obrancov s priemerom 7.24. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gosier nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.35, oproti 4 u Lorient s hodnotením 7.39. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gosier nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 3 u Lorient s priemerom 7.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Gosier a 86% u Lorient. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gosier nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Lorient. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gosier je 34.0 (najmladší: R. Hauterville (34), najstarší: R. Hauterville (34)), zatiaľ čo Lorient má priemer 24.7 (najmladší: D. Karim (22), najstarší: B. Kamara (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gosier majú priemerne 1 ligových štartov, oproti 3 u Lorient. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gosier3-4-2-1Lorient
GKDEFMIDFWD
1Kamara5Meite4Adjei2Silva3Mugisha6Karim8Cadiou10Pagis7Dieng11Bris9Bamba

Náhradníci

Náhradníci

Tréner: Olivier Pantaloni

GosierSila pozíciíLorient
5.85
Ø Hodnotenie
7.47
5.30Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
5.28Obranca (4 v 3)7.24
0G 0A0G 2A
6.35Záložník (5 v 4)7.39
0G 0A2G 2A
6.70Útočník (1 v 3)7.82
0G 0A7G 1A
Gosier
0BrankárD. Edouard5.3
2ObrancaN. Tibeau5.6
4ObrancaY. Nandkissori4.9
8ObrancaR. Hauterville5.3
3ObrancaM. Alphonse5.3
6ZáložníkT. Davillars6.5
9ZáložníkC. Beauvue
10ZáložníkP. Rodriguez6.2
5ZáložníkR. Popote6.5
7ZáložníkW. Jacques6.2
11ÚtočníkJ. Gamby6.7
Lorient3-4-2-1
1BrankárB. Kamara7.3
5ObrancaB. Meite6.8
4ObrancaN. Adjei7.1
2ObrancaIgor Silva7.92A
3ZáložníkJ. Mvuka Mugisha7.62A
6ZáložníkD. Karim7.51G
8ZáložníkN. Cadiou7.51G
10ZáložníkP. Pagis7.0
7ÚtočníkB. Dieng8.35G
11ÚtočníkT. Le Bris7.01A
9ÚtočníkM. Bamba8.22G

Prehľad zápasu

Lorient zdolal Gosier 7:0. Zápas sa hral v Coupe de France 2025. Góly strelili: B. Dieng 2′, B. Dieng 12′, D. Karim 24′, M. Bamba 33′, B. Dieng 38′, M. Bamba 75′, T. Sanusi 79′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Gosier mal 24% držanie lopty, Lorient mal 76%. Gosier mal 3 striel (0 na bránu), Lorient mal 31 (11 na bránu). Gosier urobil 5 striedaní, Lorient urobil 5.

Aktuálna forma

Gosier

LDW

Lorient

DLWLDL

Predpoveď zápasu

Gosier

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Lorient

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

100%Forma0%
100%Útok0%
0%Obrana100%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 29. 4. 2026