Menu

St Maur Lusitanos vs Lille

Stade Dominque Duvauchelle20. decembra 2025 o 15:30
01
Hostia

Lille

Udalosti zápasu

St Maur Lusitanos
Lille
Výkop
William Baku42′
Polčas
A. MeftahA. Kissy
46′
53′Benjamin André
53′Hakon Arnar Haraldsson
69′
T. SantosC. Verdonk
70′
F. CorreiaO. Sahraoui
77′
E. MbappeM. Broholm
77′
A. BouaddiS. Diaoune
80′
M. Broholm

asistencia: H. Haraldsson

Y. TadeY. Zennouhi
83′
A. Dos SantosP. Millet
83′
W. BakuE. Elodon
84′
F. DexetE. Makagni
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
2Shots off Goal6
9Total Shots16
4Blocked Shots6
3Shots insidebox12
6Shots outsidebox4
11Fouls9
4Corner Kicks4
0Offsides0
35%Ball Possession65%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
301Total passes563
212Passes accurate474
70%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy St Maur Lusitanos je 6.66, v porovnaní s 6.86 u Lille. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč St Maur Lusitanos je F. Pereira (7.60), u Lille je to A. Goffi (7.20).

Obranná stabilita

St Maur Lusitanos nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Lille má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

St Maur Lusitanos nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.10, oproti 5 u Lille s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

St Maur Lusitanos nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 1 u Lille s priemerom 6.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u St Maur Lusitanos a 83% u Lille. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu St Maur Lusitanos nazbierali v tejto sezóne 0 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Lille. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky St Maur Lusitanos je 30.0 (najmladší: Y. Tade (21), najstarší: C. Diedhiou (37)), zatiaľ čo Lille má priemer 26.3 (najmladší: A. Goffi (17), najstarší: O. Giroud (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu St Maur Lusitanos majú priemerne 1 ligových štartov, oproti 2 u Lille. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

St Maur Lusitanos4-3-34-2-3-1Lille
GKDEFMIDFWD
1Regulus2Doremus5Kone4Diedhiou3Dexet8Santos6Pereira10Baku7Meftah9Keita11Tade1Bodart3Meunier4Goffi6Bentaleb2Santos5Andre7Bouaddi8Mbappe10Haralds.11Correia9Giroud

Náhradníci

Tréner: Helder Esteves

Náhradníci

Tréner: Bruno Genesio

St Maur LusitanosSila pozíciíLille
6.66
Ø Hodnotenie
6.86
6.30Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (3 v 4)7.00
0G 0A0G 0A
7.10Záložník (5 v 5)6.90
0G 0A0G 2A
6.50Útočník (2 v 1)6.40
0G 0A0G 0A
St Maur Lusitanos4-3-3
1BrankárE. Regulus6.3
5ObrancaI. Kone6.2
4ObrancaC. Diedhiou6.7
3ObrancaF. Dexet6.9
2ZáložníkM. Doremus
8ZáložníkA. Dos Santos6.6
6ZáložníkF. Pereira7.6
10ZáložníkW. Baku
9ZáložníkS. Keita
7ÚtočníkA. Meftah6.3
11ÚtočníkY. Tade6.7
Lille4-2-3-1
1BrankárA. Bodart6.6
3ObrancaT. Meunier7.0
4ObrancaA. Goffi7.2
6ObrancaN. Bentaleb7.2
2ObrancaT. Santos6.7
5ZáložníkB. Andre7.1
7ZáložníkA. Bouaddi7.0
8ZáložníkE. Mbappe6.8
10ZáložníkH. Haraldsson7.02A
11ZáložníkF. Correia6.7
9ÚtočníkO. Giroud6.4

Prehľad zápasu

Lille zdolal St Maur Lusitanos 1:0. Zápas sa hral v Coupe de France 2025. Góly strelili: M. Broholm 80′. Bolo udelených 3 žltých kariet. St Maur Lusitanos mal 35% držanie lopty, Lille mal 65%. St Maur Lusitanos mal 9 striel (3 na bránu), Lille mal 16 (4 na bránu). St Maur Lusitanos urobil 5 striedaní, Lille urobil 4.

Aktuálna forma

St Maur Lusitanos

WWDWWL

Lille

DWDWWW

Predpoveď zápasu

St Maur Lusitanos

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Lille

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

100%Forma0%
100%Útok0%
0%Obrana0%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026