Menu

Lyon vs Saint Cyr Collonges

Parc Olympique Lyonnais, Lyon21. decembra 2025 o 21:00
Domáci

Lyon

30

Udalosti zápasu

Lyon
Saint-Cyr Collonges
Výkop
Polčas
M. de CarvalhoP. Sulc
46′
61′
L. Obissa MvieS. Wabanza
A. KarabecR. Ghezzal
66′
M. SatrianoA. Gomes
66′
69′
J. AntilloH. Touitou
K. MerahO. Mangala
78′
T. MortonT. Tessmann
78′
P. Sulc

asistencia: A. Gomes

85′
86′
F. BakhtiaA. Josue
86′
A. BraillonA. Neffati
P. Sulc

asistencia: A. Moreira

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

12Shots on Goal0
11Shots off Goal4
26Total Shots4
3Blocked Shots0
18Shots insidebox2
8Shots outsidebox2
3Fouls7
18Corner Kicks1
2Offsides3
73%Ball Possession27%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves7
643Total passes237
563Passes accurate157
88%Passes %66%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lyon je 7.11, v porovnaní s 6.57 u Saint-Cyr Collonges. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lyon je A. Moreira (7.67), u Saint-Cyr Collonges je to S. Souare (8.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lyon prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Abner Vinicius (1G). U Saint-Cyr Collonges je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lyon nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.25, zatiaľ čo Saint-Cyr Collonges má 4 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lyon nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.22, oproti 4 u Saint-Cyr Collonges s hodnotením 6.33. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lyon nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.86, v porovnaní s 2 u Saint-Cyr Collonges s priemerom 6.20. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Lyon a 73% u Saint-Cyr Collonges. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lyon nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 2 u Saint-Cyr Collonges. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lyon je 24.0 (najmladší: K. Merah (18), najstarší: H. Hateboer (31)), zatiaľ čo Saint-Cyr Collonges má priemer 27.1 (najmladší: J. Hebert (22), najstarší: O. Zemmouri (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lyon majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 1 u Saint-Cyr Collonges. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lyon4-3-35-3-2Saint-Cyr Collonges
GKDEFMIDFWD
1Descamps2Maitlan.5Hateboer4Kluivert3Vinicius6Carvalho8Morton10Merah7Karabec9Satriano11Moreira1Chakri2Tahraoui3Zemmouri5Bakhtia4Souare7Hebert8Braillon6Ndiaye10Baali9Mvie11Antillo

Náhradníci

Tréner: Paulo Fonseca

Náhradníci

Tréner: Clement Guillot

LyonSila pozíciíSaint-Cyr Collonges
7.11
Ø Hodnotenie
6.57
7.03Brankár (1 v 1)7.30
0G 1A0G 0A
7.25Obranca (4 v 4)6.75
1G 0A0G 0A
7.22Záložník (3 v 4)6.33
0G 0A0G 0A
6.86Útočník (3 v 2)6.20
1G 1A0G 0A
Lyon4-3-3
1BrankárR. Descamps7.01A
2ObrancaA. Maitland-Niles7.2
5ObrancaH. Hateboer7.1
4ObrancaR. Kluivert7.3
3ObrancaAbner Vinicius7.51G
6ZáložníkM. de Carvalho7.0
8ZáložníkT. Morton7.2
10ZáložníkK. Merah7.5
7ÚtočníkA. Karabec6.5
9ÚtočníkM. Satriano6.4
11ÚtočníkA. Moreira7.71G1A
Saint-Cyr Collonges5-3-2
1BrankárM. Chakri7.3
3ObrancaO. Zemmouri5.6
5ObrancaF. Bakhtia7.6
4ObrancaS. Souare8.5
7ObrancaJ. Hebert5.3
2ZáložníkD. Tahraoui
8ZáložníkA. Braillon6.5
6ZáložníkG. Ndiaye6.3
10ZáložníkH. Baali6.2
9ÚtočníkL. Obissa Mvie6.2
11ÚtočníkJ. Antillo6.2

Prehľad zápasu

Lyon zdolal Saint-Cyr Collonges 3:0. Zápas sa hral v Coupe de France 2025. Góly strelili: Abner Vinicius 52′, P. Sulc 85′, P. Sulc 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Lyon mal 73% držanie lopty, Saint-Cyr Collonges mal 27%. Lyon mal 26 striel (12 na bránu), Saint-Cyr Collonges mal 4 (0 na bránu). Lyon urobil 5 striedaní, Saint-Cyr Collonges urobil 4.

Aktuálna forma

Lyon

WWWWDL

Saint-Cyr Collonges

LDD

Predpoveď zápasu

Lyon

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Saint-Cyr Collonges

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

0%Forma100%
0%Útok100%
0%Obrana0%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 29. 4. 2026