Menu

Raon L Etape vs Paris Fc

Stade Paul Gasser20. decembra 2025 o 18:00
03
Hostia

Paris FC

Udalosti zápasu

Raon l'Etape
Paris FC
Výkop
27′Mathieu Cafaro
32′
J. Ikone

asistencia: W. Geubbels

Marko Radisavljevic45+1′
Polčas
63′
M. RadisavljevicL. Petit
M. CafaroL. Gueye
68′
68′
E. RateauL. Yattabare
Adelino Afangbom73′
79′
J. Ikone

asistencia: L. Gueye

V. MarchettiK. Prouchet
83′
J. LopezM. Dao
84′
84′
P. FallS. Savran
85′
M. CheriefT. Ribas
87′
J. Ikone

Penalty

T. De SmetA. Fatahine
90′
J. IkoneZ. Khaldi
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal8
2Shots off Goal9
4Total Shots23
1Blocked Shots6
2Shots insidebox19
2Shots outsidebox4
11Fouls8
2Corner Kicks8
1Offsides2
22%Ball Possession78%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
176Total passes641
109Passes accurate564
62%Passes %88%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Raon l'Etape je 6.54, v porovnaní s 7.17 u Paris FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Raon l'Etape je L. Rodrigues (7.30), u Paris FC je to O. Nkambadio (8.37).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Raon l'Etape prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Paris FC je to 4 gólov a 1 asistencií s lídrom J. Ikone (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Raon l'Etape nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.40, zatiaľ čo Paris FC má 4 obrancov s priemerom 7.23. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Raon l'Etape nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.57, oproti 5 u Paris FC s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Raon l'Etape nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.45, v porovnaní s 1 u Paris FC s priemerom 6.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 59% u Raon l'Etape a 83% u Paris FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Raon l'Etape nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Paris FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Raon l'Etape je 26.7 (najmladší: E. Rateau (18), najstarší: O. Hassidou (36)), zatiaľ čo Paris FC má priemer 26.9 (najmladší: N. Sangui (19), najstarší: T. Kolodziejczak (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Raon l'Etape majú priemerne 1 ligových štartov, oproti 3 u Paris FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Raon l'Etape5-3-24-2-3-1Paris FC
GKDEFMIDFWD
1Rodrigu.2Radisav.6Rateau4Mouakit5Afangbom3Rauzduel7Corvino10Hassidou8Cherief11Fall9Toure1Nkambad.2Sangui5Mbow6Kolodzi.3Smet4Marchet.8Camara7Ikone10Lopez11Cafaro9Geubbels

Náhradníci

Tréner: Michael Grand

Náhradníci

Tréner: Antoine Kombouare

Raon l'EtapeSila pozíciíParis FC
6.54
Ø Hodnotenie
7.17
7.30Brankár (1 v 1)8.37
0G 0A0G 0A
6.40Obranca (5 v 4)7.23
0G 0A0G 0A
6.57Záložník (3 v 5)7.03
0G 0A4G 0A
6.45Útočník (2 v 1)6.37
0G 0A0G 1A
Raon l'Etape5-3-2
1BrankárL. Rodrigues7.3
2ObrancaM. Radisavljevic6.5
6ObrancaE. Rateau6.9
4ObrancaA. Mouakit6.2
5ObrancaA. Afangbom6.7
3ObrancaM. Rauzduel5.7
7ZáložníkL. Corvino6.2
10ZáložníkO. Hassidou6.6
8ZáložníkM. Cherief6.9
11ÚtočníkP. Fall6.2
9ÚtočníkA. Toure6.7
Paris FC4-2-3-1
1BrankárO. Nkambadio8.4
2ObrancaN. Sangui6.8
5ObrancaM. Mbow7.0
6ObrancaT. Kolodziejczak7.2
3ObrancaT. De Smet7.9
4ZáložníkV. Marchetti6.9
8ZáložníkA. Camara7.2
7ZáložníkJ. Ikone7.74G
10ZáložníkJ. Lopez6.5
11ZáložníkM. Cafaro6.8
9ÚtočníkW. Geubbels6.41A

Prehľad zápasu

Paris FC zdolal Raon l'Etape 3:0. Zápas sa hral v Coupe de France 2025. Góly strelili: J. Ikone 32′, J. Ikone 79′, J. Ikone 87′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. Raon l'Etape mal 22% držanie lopty, Paris FC mal 78%. Raon l'Etape mal 4 striel (1 na bránu), Paris FC mal 23 (8 na bránu). Raon l'Etape urobil 5 striedaní, Paris FC urobil 4.

Aktuálna forma

Raon l'Etape

LDW

Paris FC

WLWWDW

Predpoveď zápasu

Raon l'Etape

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

Paris FC

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

100%Forma0%
100%Útok0%
0%Obrana100%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026