Menu

Lens vs Toulouse

Stade Bollaert-Delelis, Lens21. apríla 2026 o 21:10
Domáci

Lens

41
Hostia

Toulouse

Rozhodca: W. Delajod

Udalosti zápasu

Lens
Toulouse
Výkop
Penalty confirmed6′
VAR
8′Pape Diop
F. Thauvin

Penalty

9′
A. Saint-Maximin

asistencia: F. Thauvin

18′
21′
S. Hidalgo

asistencia: Emersonn

M. Udol

asistencia: S. Abdulhamid

35′
Polčas
58′Cristian Cásseres Jr.
A. Saint-MaximinW. Said
64′
S. BaidooA. Masuaku
64′
64′
D. SidibeJ. Russell-Rowe
64′
P. DembaA. Vossah
O. EdouardA. Sima
72′
A. Thomasson

asistencia: S. Abdulhamid

74′
76′
S. KoumbassaW. Kamanzi
76′
S. HidalgoI. Azizi
S. AbdulhamidR. Aguilar
78′
F. ThauvinA. Haidara
79′
86′
C. CasseresM. Sauer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal1
5Shots off Goal4
16Total Shots7
1Blocked Shots2
8Shots insidebox5
8Shots outsidebox2
10Fouls12
6Corner Kicks0
0Offsides2
62%Ball Possession38%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves6
549Total passes335
465Passes accurate264
85%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lens je 7.30, v porovnaní s 6.80 u Toulouse. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lens je F. Thauvin (8.13), u Toulouse je to A. Donnum (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lens prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 9 asistenciami, na čele s M. Udol (2G). U Toulouse je to 5 gólov a 5 asistencií s lídrom S. Hidalgo (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lens nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.27, zatiaľ čo Toulouse má 3 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lens nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.44, oproti 4 u Toulouse s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lens nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.38, v porovnaní s 3 u Toulouse s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Lens a 83% u Toulouse. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lens nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Toulouse. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lens je 25.9 (najmladší: I. Ganiou (20), najstarší: A. Thomasson (32)), zatiaľ čo Toulouse má priemer 23.9 (najmladší: S. Koumbassa (18), najstarší: D. Sidibe (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lens majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 4 u Toulouse. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lens3-4-2-13-4-2-1Toulouse
GKDEFMIDFWD
40Risser25Ganiou6Baidoo20Sarr23Abdulha.8Sangare28Thomass.14Udol10Thauvin9Saint-M.11Edouard16Haug35Koumbas.4Cresswe.2Nicolai.19Sidibe23Casseres18Demba24Methalie15Donnum11Hidalgo20Emersonn

Náhradníci

Tréner: Pierre Sage

Náhradníci

Tréner: Carles Martinez

LensSila pozíciíToulouse
7.30
Ø Hodnotenie
6.80
6.58Brankár (1 v 1)7.12
0G 0A0G 0A
7.27Obranca (3 v 3)6.70
0G 1A1G 2A
7.44Záložník (4 v 4)6.76
4G 5A0G 1A
7.38Útočník (3 v 3)6.83
4G 3A4G 2A
Lens3-4-2-1
40BrankárR. Risser6.6
25ObrancaI. Ganiou7.4
6ObrancaS. Baidoo7.31A
20ObrancaM. Sarr7.1
23ZáložníkS. Abdulhamid7.91G3A
8ZáložníkM. Sangare6.9
28ZáložníkA. Thomasson7.41G
14ZáložníkM. Udol7.52G2A
10ÚtočníkF. Thauvin8.12G3A
9ÚtočníkA. Saint-Maximin7.51G
11ÚtočníkO. Edouard6.51G
Toulouse3-4-2-1
16BrankárK. Haug7.1
35ObrancaS. Koumbassa6.7
4ObrancaC. Cresswell6.71G1A
2ObrancaR. Nicolaisen6.71A
19ZáložníkD. Sidibe6.9
23ZáložníkC. Casseres6.81A
18ZáložníkP. Demba7.1
24ZáložníkD. Methalie6.2
15ÚtočníkA. Donnum7.51G1A
11ÚtočníkS. Hidalgo6.62G
20ÚtočníkEmersonn6.41G1A

Prehľad zápasu

Lens zdolal Toulouse 4:1. Zápas sa hral v Coupe de France 2025. Góly strelili: F. Thauvin 9′ (pen.), A. Saint-Maximin 18′, S. Hidalgo 21′, M. Udol 35′, A. Thomasson 74′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Lens mal 62% držanie lopty, Toulouse mal 38%. Lens mal 16 striel (10 na bránu), Toulouse mal 7 (1 na bránu). Lens urobil 5 striedaní, Toulouse urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Florian Thauvin 6′).

Rivalita od 2026

Lens vs Toulouse vzájomné výsledky

2 stretnutí
Lens
2
výhier
Remízy
0
Toulouse
0
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Lens

DDWWLW

Toulouse

WDLLLL

Predpoveď zápasu

Lens

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Toulouse

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Lens and +1.5 goals

50%Forma50%
62%Útok38%
44%Obrana56%
71%Vzájomné zápasy29%

Stadium

Stade Bollaert-Delelis, Lens — 38,223 capacity. Home of R.C. Lens.

Stade Bollaert-Delelis

Liondartois · CC BY-SA 4.0

Capacity
38,223
Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 29. 4. 2026