Menu

Krylia Sovetov vs Cska Moscow

Riadny čas

Cup · Sezóna 2025

Samara Arena, Samara7. apríla 2026 o 17:00
25
Rozhodca: S. Ivanov

Udalosti zápasu

Krylia Sovetov
CSKA Moscow
Výkop
5′
L. Gondou

asistencia: D. Krugovoy

35′
L. Gondou

asistencia: I. Oblyakov

Polčas
G. RequenaN. Rasskazov
46′
S. BabkinM. Vityugov
46′
51′
L. Gondou
I. Oleynikov

asistencia: T. Galdames

54′
56′
M. LukinJoao Victor
S. BozhinD. Oroz
62′
T. GaldamesK. Pechenin
62′
64′
I. Oblyakov

asistencia: M. Gajic

67′
M. Kislyak

asistencia: D. Kozlov

68′
M. KislyakHenrique Carmo
68′
L. GondouT. Musaev
I. OleynikovV. Ignatenko
74′
78′
I. OblyakovMatheus Alves
78′
K. GlebovM. Popovic
I. Lepskii

asistencia: M. Vityugov

84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal0
0Shots off Goal0
0Total Shots0
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
0Fouls0
0Corner Kicks0
0Offsides0
0Ball Possession0
0Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Krylia Sovetov je 6.67, v porovnaní s 6.80 u CSKA Moscow. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Krylia Sovetov je Fernando Costanza (6.91), u CSKA Moscow je to M. Kislyak (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Krylia Sovetov prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 1 asistenciami, na čele s Fernando Costanza (3G). U CSKA Moscow je to 13 gólov a 11 asistencií s lídrom D. Krugovoy (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Krylia Sovetov nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo CSKA Moscow má 3 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Krylia Sovetov nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 6 u CSKA Moscow s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Krylia Sovetov nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 1 u CSKA Moscow s priemerom 6.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Krylia Sovetov a 80% u CSKA Moscow. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Krylia Sovetov nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 12 u CSKA Moscow. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Krylia Sovetov je 24.9 (najmladší: I. Lepskii (20), najstarší: S. Bozhin (31)), zatiaľ čo CSKA Moscow má priemer 23.4 (najmladší: K. Danilov (18), najstarší: M. Gajic (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Krylia Sovetov majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 9 u CSKA Moscow. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Krylia Sovetov3-5-24-2-3-1CSKA Moscow
GKDEFMIDFWD
80Kokarev18Lepskii31Requena47Bozhin72Fernand.6Babkin22Costanza14Banjac3Galdames19Oleynik.70Shumans.49Torop22Gajic90Lukin79Danilov3Krugovoy31Kislyak6Barinov17Glebov10Oblyakov18Kozlov9Gondou

Náhradníci

Tréner: Magomed Adiev

Náhradníci

Tréner: Fabio Celestini

Krylia SovetovSila pozíciíCSKA Moscow
6.67
Ø Hodnotenie
6.80
6.59Obranca (5 v 3)6.88
0G 0A1G 0A
6.91Záložník (4 v 6)6.95
3G 1A11G 11A
6.69Útočník (1 v 1)6.14
0G 0A1G 0A
Krylia Sovetov3-5-2
80BrankárN. Kokarev
18ObrancaI. Lepskii6.7
31ObrancaG. Requena6.5
47ObrancaS. Bozhin
72ObrancaD. Fernandez6.6
3ObrancaT. Galdames
6ZáložníkS. Babkin
22ZáložníkFernando Costanza6.93G1A
14ZáložníkM. Banjac
19ZáložníkI. Oleynikov
70ÚtočníkA. Shumansky6.7
CSKA Moscow4-2-3-1
49BrankárV. Torop
22ObrancaM. Gajic1G
90ObrancaM. Lukin
79ObrancaK. Danilov6.9
3ZáložníkD. Krugovoy7.05G6A
31ZáložníkM. Kislyak7.35G5A
6ZáložníkD. Barinov7.0
17ZáložníkK. Glebov1G
10ZáložníkI. Oblyakov
18ZáložníkD. Kozlov6.5
9ÚtočníkL. Gondou6.11G

Prehľad zápasu

CSKA Moscow zdolal Krylia Sovetov 5:2. Zápas sa hral v Cup 2025. Góly strelili: L. Gondou 5′, L. Gondou 35′, L. Gondou 51′, I. Oleynikov 54′, I. Oblyakov 64′, M. Kislyak 67′, I. Lepskii 84′. Krylia Sovetov urobil 5 striedaní, CSKA Moscow urobil 5.

Rivalita od 2016

Krylia Sovetov vs CSKA Moscow vzájomné výsledky

17 stretnutí
Krylia Sovetov
1
výhier
Remízy
4
CSKA Moscow
12
výhier
Góly spolu
45 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
8/17 · 47%
Nad 2,5
8/17 · 47%

Aktuálna forma

Krylia Sovetov

WWLDDL

CSKA Moscow

LDDDLW

Predpoveď zápasu

Krylia Sovetov

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

CSKA Moscow

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or CSKA Moscow

57%Forma43%
55%Útok45%
47%Obrana53%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026