Menu

Zlin vs Fk Jablonec

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2022

Stadion Letná, Zlín6. mája 2023 o 15:00
Domáci

Zlin

11
Rozhodca: M. Zelinka

Udalosti zápasu

Zlin
FK Jablonec
Výkop
Joss Didiba45+1′
Polčas
52′
P. Šulc

asistencia: J. Považanec

J. DidibaD. Tkáč
56′
A. FantišY. Dramé
56′
L. KozákN. Kovinić
57′
N. Kovinić

asistencia: Y. Dramé

60′
65′Jan Král
77′
V. JovovićM. Černák
77′
D. IkaunieksV. Patrák
Václav Procházka81′
85′Matěj Polidar
V. VukadinovićL. Bartošák
86′
T. SlončíkJ. Janetzký
90+2′
90+1′
M. PolidarM. Surzyn
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
3Shots off Goal2
11Total Shots15
5Blocked Shots5
7Shots insidebox8
4Shots outsidebox7
16Fouls9
6Corner Kicks6
0Offsides2
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
377Total passes433
288Passes accurate340
76%Passes %79%
0.79expected_goals1.26

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zlin je 6.85, v porovnaní s 6.75 u FK Jablonec. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zlin je S. Dostál (7.06), u FK Jablonec je to J. Chramosta (6.84).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zlin prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 3 asistenciami, na čele s —. U FK Jablonec je to 10 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Chramosta (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zlin nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo FK Jablonec má 1 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zlin nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 6 u FK Jablonec s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zlin nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u FK Jablonec s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Zlin a 70% u FK Jablonec. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zlin nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 7 u FK Jablonec. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zlin je 29.0 (najmladší: J. Kolář (25), najstarší: S. Dostál (34)), zatiaľ čo FK Jablonec má priemer 30.6 (najmladší: M. Polidar (26), najstarší: J. Hanuš (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zlin majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 19 u FK Jablonec. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zlin4-4-1-14-4-2FK Jablonec
GKDEFMIDFWD
17Dostál14Cedidla2Simerský28Kolář26Procház.77Vukadin.6Didiba8Hrubý15Fantiš19Slončík20Kozák1Hanuš31Šulc5Štěpánek32Král14Souček25Jovović3Hübschm.7Považan.21Polidar19Chramos.9Ikaunie.

Náhradníci

Tréner: P. Vrba

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

ZlinSila pozíciíFK Jablonec
6.85
Ø Hodnotenie
6.75
7.06Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 1)
0G 1A0G 0A
6.66Záložník (4 v 6)6.67
0G 2A0G 1A
Útočník (3 v 3)6.79
0G 0A10G 3A
Zlin4-4-1-1
17BrankárS. Dostál7.1
2ObrancaD. Simerský
28ObrancaJ. Kolář6.81A
26ObrancaV. Procházka
14ZáložníkM. Cedidla
6ZáložníkJ. Didiba6.72A
8ZáložníkR. Hrubý
19ZáložníkT. Slončík
77ÚtočníkV. Vukadinović
15ÚtočníkA. Fantiš
20ÚtočníkL. Kozák
FK Jablonec4-4-2
1BrankárJ. Hanuš6.8
32ObrancaJ. Král
31ZáložníkP. Šulc
5ZáložníkD. Štěpánek6.7
14ZáložníkD. Souček6.71A
25ZáložníkV. Jovović
3ZáložníkT. Hübschman
7ZáložníkJ. Považanec
21ÚtočníkM. Polidar6.81A
19ÚtočníkJ. Chramosta6.810G2A
9ÚtočníkD. Ikaunieks

Prehľad zápasu

Zlin a FK Jablonec remizovali 1:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2022. Góly strelili: P. Šulc 52′, N. Kovinić 60′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Zlin mal 47% držanie lopty, FK Jablonec mal 53%. Zlin mal 11 striel (3 na bránu), FK Jablonec mal 15 (6 na bránu). Očakávané góly: Zlin 0.79 — FK Jablonec 1.26. Zlin urobil 5 striedaní, FK Jablonec urobil 3.

Rivalita od 2025

Zlin vs FK Jablonec vzájomné výsledky

2 stretnutí
Zlin
1
výhier
Remízy
0
FK Jablonec
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 13 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Zlin

WLWLLL

FK Jablonec

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 20. 4. 2026