Menu

Pardubice vs Bohemians 1905

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

CFIG Arena, Pardubice22. júla 2023 o 15:00
Domáci

Pardubice

01
Rozhodca: T. Batík
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Pardubice
Bohemians 1905
Výkop
5′
L. Hůlka

asistencia: M. Hybš

17′Jan Matoušek
Polčas
46′
M. KozákR. Hrubý
E. TischlerD. Darmovzal
61′
V. PatrákJ. Matoušek
61′
63′
E. PrekopD. Puškáč
64′Daniel Köstl
Jakub Matoušek68′
Ladislav Krobot72′
L. KrobotV. Sychra
78′
78′
J. MatoušekL. Mužík
M. HelešicT. Zlatohlávek
79′
B. PikulP. Černý
79′
87′
D. KöstlJ. Kovařík
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
6Shots off Goal5
12Total Shots10
0Blocked Shots0
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
13Fouls15
9Corner Kicks4
3Offsides1
53%Ball Possession47%
1Yellow Cards2
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
3.99expected_goals1.39

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pardubice je 6.72, v porovnaní s 6.84 u Bohemians 1905. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pardubice je V. Patrák (7.08), u Bohemians 1905 je to M. Reichl (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pardubice prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 3 asistenciami, na čele s V. Patrák (12G). U Bohemians 1905 je to 6 gólov a 2 asistencií s lídrom L. Hůlka (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pardubice nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.61, zatiaľ čo Bohemians 1905 má 3 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pardubice nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Bohemians 1905 s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pardubice nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.51, v porovnaní s 3 u Bohemians 1905 s priemerom 6.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Pardubice a 70% u Bohemians 1905. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pardubice nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Bohemians 1905. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pardubice je 26.0 (najmladší: L. Krobot (24), najstarší: M. Surzyn (28)), zatiaľ čo Bohemians 1905 má priemer 30.5 (najmladší: J. Matoušek (27), najstarší: M. Reichl (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pardubice majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 18 u Bohemians 1905. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pardubice4-1-4-13-4-3Bohemians 1905
GKDEFMIDFWD
1Kinský20Helešic23Surzyn4Halinský5Donát6Icha8Patrák10Pikul19Hlavatý12Tischler17Krobot12Reichl28Hůlka34Křapka7Hybš23Köstl8Jánoš4Jindřiš.16Dostál10Matoušek20Kozák33Prekop

Náhradníci

Tréner: R. Kováč

Náhradníci

Tréner: J. Veselý

PardubiceSila pozíciíBohemians 1905
6.72
Ø Hodnotenie
6.84
Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.61Obranca (4 v 3)6.85
0G 0A4G 2A
6.88Záložník (5 v 4)
12G 2A0G 0A
6.51Útočník (1 v 3)6.59
1G 1A2G 0A
Pardubice4-1-4-1
1BrankárA. Kinský
20ObrancaM. Helešic
23ObrancaM. Surzyn6.6
4ObrancaD. Halinský
5ObrancaD. Donát
6ZáložníkM. Icha
8ZáložníkV. Patrák7.112G1A
10ZáložníkB. Pikul
19ZáložníkM. Hlavatý6.71A
12ZáložníkE. Tischler
17ÚtočníkL. Krobot6.51G1A
Bohemians 19053-4-3
12BrankárM. Reichl7.1
28ObrancaL. Hůlka7.04G2A
34ObrancaA. Křapka
7ObrancaM. Hybš6.7
23ZáložníkD. Köstl
8ZáložníkA. Jánoš
4ZáložníkJ. Jindřišek
16ZáložníkM. Dostál
10ÚtočníkJ. Matoušek6.62G
20ÚtočníkM. Kozák
33ÚtočníkE. Prekop

Prehľad zápasu

Bohemians 1905 zdolal Pardubice 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: L. Hůlka 5′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Pardubice mal 53% držanie lopty, Bohemians 1905 mal 47%. Pardubice mal 12 striel (6 na bránu), Bohemians 1905 mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: Pardubice 3.99 — Bohemians 1905 1.39. Pardubice urobil 5 striedaní, Bohemians 1905 urobil 4.

Rivalita od 2020

Pardubice vs Bohemians 1905 vzájomné výsledky

14 stretnutí
Pardubice
6
výhier
Remízy
4
Bohemians 1905
4
výhier
Góly spolu
25 · 1.8/zápas
Obaja skórovali
5/14 · 36%
Nad 2,5
4/14 · 29%

Aktuálna forma

Pardubice

WWWWWL

Bohemians 1905

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026