Menu

Banik Ostrava vs Slovacko

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Městský stadion - Vítkovice Aréna, Ostrava29. júla 2023 o 18:00
00
Hostia

Slovácko

Rozhodca: T. Klíma
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Baník Ostrava
Slovácko
Výkop
Enea Bitri5′
Jiri Boula35′
Polčas
58′
F. VechetaR. Cicilia
59′
Kim Seung-BinO. Mihálik
65′
M. PetrželaM. Valenta
P. KpozoE. Šehić
70′
M. ŠínF. Kaloč
70′
75′
M. TrávníkP. Juroška
75′
D. HolzerMerchas Doski
Enea Bitri80′
EwertonF. Blažek
82′
A. TankoL. Almási
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal1
5Shots off Goal5
9Total Shots9
2Blocked Shots3
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
14Fouls8
5Corner Kicks6
6Offsides3
38%Ball Possession62%
2Yellow Cards0
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
1.04expected_goals0.90

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Baník Ostrava je 6.84, v porovnaní s 6.80 u Slovácko. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Baník Ostrava je D. Lischka (7.16), u Slovácko je to M. Havlík (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Baník Ostrava prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s J. Boula (2G). U Slovácko je to 6 gólov a 6 asistencií s lídrom M. Trávník (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Baník Ostrava nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo Slovácko má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Baník Ostrava nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 5 u Slovácko s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Baník Ostrava nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u Slovácko s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Baník Ostrava a 75% u Slovácko. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Baník Ostrava nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Slovácko. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Baník Ostrava je 26.3 (najmladší: M. Šín (21), najstarší: Ewerton (29)), zatiaľ čo Slovácko má priemer 33.1 (najmladší: Kim Seung-Bin (25), najstarší: M. Petržela (42)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Baník Ostrava majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 19 u Slovácko. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Baník Ostrava4-2-3-14-2-3-1Slovácko
GKDEFMIDFWD
30Letáček77Ndefe33Bitri19Lischka15Kpozo5Boula6Tetour20Tanko10Šín32Ewerton28Kubala29Heča23Reinberk28Daníček3Kadlec99Sinyavs.20Havlík10Trávník11Petržela18Seung-B.7Holzer9Vecheta

Náhradníci

Tréner: P. Hapal

Náhradníci

Tréner: M. Svědík

Baník OstravaSila pozíciíSlovácko
6.84
Ø Hodnotenie
6.80
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (4 v 4)6.62
1G 1A1G 2A
6.76Záložník (5 v 5)6.85
2G 2A5G 4A
6.60Útočník (1 v 1)
0G 0A0G 0A
Baník Ostrava4-2-3-1
30BrankárJ. Letáček
77ObrancaGigli Ndefe
33ObrancaE. Bitri
19ObrancaD. Lischka7.21G
15ObrancaP. Kpozo7.01A
5ZáložníkJ. Boula6.92G2A
6ZáložníkD. Tetour
20ZáložníkA. Tanko
10ZáložníkM. Šín6.4
32ZáložníkEwerton7.0
28ÚtočníkF. Kubala6.6
Slovácko4-2-3-1
29BrankárM. Heča7.0
23ObrancaP. Reinberk6.51A
28ObrancaV. Daníček6.71G1A
3ObrancaM. Kadlec
99ObrancaV. Sinyavskiy
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
11ZáložníkM. Petržela6.61G
18ZáložníkKim Seung-Bin6.81G
7ZáložníkD. Holzer
9ÚtočníkF. Vecheta

Prehľad zápasu

Baník Ostrava a Slovácko remizovali 0:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Baník Ostrava mal 38% držanie lopty, Slovácko mal 62%. Baník Ostrava mal 9 striel (2 na bránu), Slovácko mal 9 (1 na bránu). Očakávané góly: Baník Ostrava 1.04 — Slovácko 0.90. Baník Ostrava urobil 4 striedaní, Slovácko urobil 5.

Rivalita od 2018

Baník Ostrava vs Slovácko vzájomné výsledky

17 stretnutí
Baník Ostrava
7
výhier
Remízy
2
Slovácko
8
výhier
Góly spolu
47 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
8/17 · 47%
Nad 2,5
11/17 · 65%

Aktuálna forma

Baník Ostrava

LLDLLL

Slovácko

DLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026