Menu

Pardubice vs Plzen

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

CFIG Arena, Pardubice2. marca 2024 o 18:00
Domáci

Pardubice

23
Hostia

Plzen

Rozhodca: J. Machálek

Udalosti zápasu

Pardubice
Plzen
Výkop
Card upgrade3′
VAR
Denis Halinsky6′
L. KrobotM. Surzyn
17′
43′
L. Kalvach

asistencia: C. Souaré

45+3′Tomáš Chorý
Polčas
47′
P. Šulc

asistencia: L. Červ

49′
P. Šulc

asistencia: J. Mosquera

50′Václav Jemelka
K. Daněk

asistencia: T. Zlatohlávek

55′
62′
T. ChorýM. Vydra
62′
J. MosqueraJ. Sýkora
62′
L. ČervM. Valenta
K. VacekD. Darmovzal
63′
T. ZlatohlávekP. Černý
63′
L. Kalvach

Own Goal

71′
L. KissiedouD. Mareš
78′
M. SurzynE. Tischler
78′
90+2′
P. ŠulcI. Traoré
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal9
2Shots off Goal10
4Total Shots25
1Blocked Shots6
2Shots insidebox21
2Shots outsidebox4
11Fouls13
2Corner Kicks13
0Offsides1
39%Ball Possession61%
0Yellow Cards3
1Red Cards0
6Goalkeeper Saves0
323Total passes485
244Passes accurate420
76%Passes %87%
0.15expected_goals3.65

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pardubice je 6.66, v porovnaní s 7.15 u Plzen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pardubice je T. Solil (6.82), u Plzen je to P. Šulc (7.80).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pardubice prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s T. Solil (1G). U Plzen je to 8 gólov a 12 asistencií s lídrom C. Souaré (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pardubice nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Plzen má 3 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pardubice nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 4 u Plzen s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pardubice nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.51, v porovnaní s 3 u Plzen s priemerom 7.80. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Pardubice a 78% u Plzen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pardubice nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Plzen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pardubice je 28.5 (najmladší: L. Krobot (24), najstarší: K. Vacek (38)), zatiaľ čo Plzen má priemer 26.9 (najmladší: C. Souaré (23), najstarší: J. Kopic (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pardubice majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 17 u Plzen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pardubice4-3-1-23-4-2-1Plzen
GKDEFMIDFWD
93Budinský6Icha4Halinský26Ortíz39Chlumec.24Solil7Vacek10Kissied.11Daněk17Krobot33Zlatohl.16Jedlička40Dweh3Hranáč21Jemelka10Kopic6Červ23Kalvach19Souaré31Šulc18Mosquera15Chorý

Náhradníci

Tréner: R. Kováč

Náhradníci

Tréner: M. Koubek

PardubiceSila pozíciíPlzen
6.66
Ø Hodnotenie
7.15
Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
Obranca (4 v 3)7.13
0G 0A3G 1A
6.71Záložník (4 v 4)6.99
1G 0A4G 8A
6.51Útočník (2 v 3)7.80
1G 1A1G 3A
Pardubice4-3-1-2
93BrankárV. Budinský
6ObrancaM. Icha
4ObrancaD. Halinský
26ObrancaP. Ortíz
39ObrancaM. Chlumecký
24ZáložníkT. Solil6.81G
7ZáložníkK. Vacek6.6
10ZáložníkL. Kissiedou6.7
11ZáložníkK. Daněk
17ÚtočníkL. Krobot6.51G1A
33ÚtočníkT. Zlatohlávek
Plzen3-4-2-1
16BrankárM. Jedlička6.8
40ObrancaS. Dweh7.01G1A
3ObrancaR. Hranáč
21ObrancaV. Jemelka7.22G
10ZáložníkJ. Kopic
6ZáložníkL. Červ7.01G3A
23ZáložníkL. Kalvach
19ZáložníkC. Souaré7.03G5A
31ÚtočníkP. Šulc7.81G3A
18ÚtočníkJ. Mosquera
15ÚtočníkT. Chorý

Prehľad zápasu

Plzen zdolal Pardubice 3:2. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: L. Kalvach 43′, P. Šulc 47′, P. Šulc 49′, K. Daněk 55′, L. Kalvach 71′ (o.g.). Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Pardubice mal 39% držanie lopty, Plzen mal 61%. Pardubice mal 4 striel (1 na bránu), Plzen mal 25 (9 na bránu). Očakávané góly: Pardubice 0.15 — Plzen 3.65. Pardubice urobil 5 striedaní, Plzen urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Denis Halinsky 3′).

Rivalita od 2021

Pardubice vs Plzen vzájomné výsledky

11 stretnutí
Pardubice
2
výhier
Remízy
2
Plzen
7
výhier
Góly spolu
32 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
4/11 · 36%
Nad 2,5
5/11 · 45%

Aktuálna forma

Pardubice

WWWWWL

Plzen

DWWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026