Menu

Slovacko vs Fk Jablonec

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště9. marca 2024 o 15:00
Domáci

Slovácko

01
Rozhodca: J. Všetečka

Udalosti zápasu

Slovácko
FK Jablonec
Výkop
Michal Kohút25′
28′Miloš Kratochvíl
Goal cancelled31′
VAR
40′Dominik Hollý
Milan Petržela43′
Polčas
M. KohútKim Seung-Bin
46′
46′
J. ChramostaB. Kanakimana
61′
D. Štěpánek

asistencia: B. Kanakimana

M. PetrželaP. Juroška
63′
M. TrávníkJ. Kalabiška
66′
V. SinyavskiyM. Kvasina
66′
75′
V. DrchalT. Hübschman
84′
D. HollýA. Alégué
P. ReinberkF. Vecheta
87′
89′Alexis Alegue
90′
B. KanakimanaK. Karban
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
7Shots off Goal2
14Total Shots8
4Blocked Shots2
9Shots insidebox4
5Shots outsidebox4
19Fouls21
2Corner Kicks5
1Offsides2
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
361Total passes289
257Passes accurate169
71%Passes %58%
0.76expected_goals0.80

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovácko je 6.81, v porovnaní s 6.84 u FK Jablonec. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovácko je M. Havlík (7.05), u FK Jablonec je to N. Tekijaški (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovácko prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 6 asistenciami, na čele s M. Trávník (2G). U FK Jablonec je to 21 gólov a 8 asistencií s lídrom J. Chramosta (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovácko nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo FK Jablonec má 3 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovácko nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 4 u FK Jablonec s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovácko nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 3 u FK Jablonec s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Slovácko a 73% u FK Jablonec. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovácko nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 24 u FK Jablonec. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovácko je 34.5 (najmladší: M. Havlík (30), najstarší: M. Petržela (42)), zatiaľ čo FK Jablonec má priemer 29.0 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: J. Hanuš (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovácko majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u FK Jablonec. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovácko4-3-33-4-1-2FK Jablonec
GKDEFMIDFWD
29Heča23Reinberk6Hofmann28Daníček14Doski20Havlík13Kohút10Trávník11Petržela22Cicilia99Sinyavs.1Hanuš5Štěpánek4Tekijaš.14Souček17Kratoch.6Souček25Nebyla77Tchantu.26Hollý23Drchal19Chramos.

Náhradníci

Tréner: M. Svědík

Náhradníci

Tréner: R. Látal

SlováckoSila pozíciíFK Jablonec
6.81
Ø Hodnotenie
6.84
6.95Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (4 v 3)6.83
1G 2A3G 1A
7.02Záložník (3 v 4)6.96
3G 4A5G 5A
6.63Útočník (3 v 3)6.75
1G 0A13G 2A
Slovácko4-3-3
29BrankárM. Heča7.0
23ObrancaP. Reinberk6.51A
6ObrancaS. Hofmann
28ObrancaV. Daníček6.71G1A
14ObrancaMerchas Doski
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
13ZáložníkM. Kohút
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
11ÚtočníkM. Petržela6.61G
22ÚtočníkR. Cicilia
99ÚtočníkV. Sinyavskiy
FK Jablonec3-4-1-2
1BrankárJ. Hanuš6.8
5ObrancaD. Štěpánek6.7
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
14ObrancaD. Souček6.71A
17ZáložníkM. Kratochvíl
6ZáložníkF. Souček
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
77ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
26ÚtočníkD. Hollý6.73G
23ÚtočníkV. Drchal
19ÚtočníkJ. Chramosta6.810G2A

Prehľad zápasu

FK Jablonec zdolal Slovácko 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: D. Štěpánek 61′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Slovácko mal 56% držanie lopty, FK Jablonec mal 44%. Slovácko mal 14 striel (3 na bránu), FK Jablonec mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Slovácko 0.76 — FK Jablonec 0.80. Slovácko urobil 5 striedaní, FK Jablonec urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Milan Petržela 31′).

Rivalita od 2018

Slovácko vs FK Jablonec vzájomné výsledky

15 stretnutí
Slovácko
2
výhier
Remízy
7
FK Jablonec
6
výhier
Góly spolu
34 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
6/15 · 40%
Nad 2,5
4/15 · 27%

Aktuálna forma

Slovácko

DLLLLL

FK Jablonec

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026