Menu

Hradec Kralove vs Slovacko

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Malšovická Aréna, Hradec Králové13. apríla 2024 o 18:00
10
Hostia

Slovácko

Rozhodca: L. Szikszay

Udalosti zápasu

Hradec Králové
Slovácko
Výkop
Polčas
46′
P. ReinberkV. Sinyavskiy
57′
Kim Seung-BinP. Juroška
L. ČmelíkO. Šašinka
70′
Š. Harazim

asistencia: L. Krejčí

77′
78′
D. HolzerJ. Kalabiška
V. PilařP. Juliš
81′
82′
P. BlahútM. Petržela
82′
M. TrávníkM. Kvasina
89′Milan Petržela
Adam Zadrazil90+4′
Petr Julis90+2′
Ondřej Šašinka90+1′
L. KrejčíD. Horák
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
6Shots off Goal4
15Total Shots7
5Blocked Shots2
11Shots insidebox3
4Shots outsidebox4
12Fouls8
7Corner Kicks2
1Offsides0
57%Ball Possession43%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
408Total passes318
310Passes accurate221
76%Passes %69%
1.61expected_goals0.43

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hradec Králové je 6.67, v porovnaní s 6.80 u Slovácko. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hradec Králové je A. Zadražil (6.99), u Slovácko je to M. Havlík (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hradec Králové prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 8 asistenciami, na čele s V. Pilař (4G). U Slovácko je to 8 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Blahút (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hradec Králové nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Slovácko má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hradec Králové nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 5 u Slovácko s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hradec Králové nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.56, v porovnaní s 1 u Slovácko s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Hradec Králové a 79% u Slovácko. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hradec Králové nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Slovácko. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hradec Králové je 28.6 (najmladší: A. Zadražil (25), najstarší: V. Pilař (37)), zatiaľ čo Slovácko má priemer 31.7 (najmladší: Kim Seung-Bin (25), najstarší: T. Fryšták (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hradec Králové majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 18 u Slovácko. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hradec Králové3-4-34-5-1Slovácko
GKDEFMIDFWD
12Zadražil14Klíma22Kodeš13Spáčil21Harazim28Kučera11Dancák7Krejčí9Čmelík15Vašulín6Pilař30Fryšták23Reinberk6Hofmann5Břečka7Holzer18Seung-B.10Trávník20Havlík28Daníček15Blahút9Vecheta

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

Náhradníci

Tréner: M. Svědík

Hradec KrálovéSila pozíciíSlovácko
6.67
Ø Hodnotenie
6.80
6.99Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (3 v 4)6.54
0G 0A0G 1A
6.67Záložník (4 v 5)6.85
1G 5A8G 5A
6.56Útočník (3 v 1)
4G 3A0G 0A
Hradec Králové3-4-3
12BrankárA. Zadražil7.0
14ObrancaJ. Klíma
22ObrancaP. Kodeš6.6
13ObrancaK. Spáčil
21ZáložníkŠ. Harazim6.4
28ZáložníkJ. Kučera6.91G2A
11ZáložníkS. Dancák6.83A
7ZáložníkL. Krejčí
9ÚtočníkL. Čmelík6.3
15ÚtočníkD. Vašulín
6ÚtočníkV. Pilař6.84G3A
Slovácko4-5-1
30BrankárT. Fryšták
23ObrancaP. Reinberk6.51A
6ObrancaS. Hofmann
5ObrancaT. Břečka
7ObrancaD. Holzer
18ZáložníkKim Seung-Bin6.81G
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
28ZáložníkV. Daníček6.71G1A
15ZáložníkP. Blahút6.83G
9ÚtočníkF. Vecheta

Prehľad zápasu

Hradec Králové zdolal Slovácko 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: Š. Harazim 77′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Hradec Králové mal 57% držanie lopty, Slovácko mal 43%. Hradec Králové mal 15 striel (4 na bránu), Slovácko mal 7 (1 na bránu). Očakávané góly: Hradec Králové 1.61 — Slovácko 0.43. Hradec Králové urobil 3 striedaní, Slovácko urobil 5.

Rivalita od 2021

Hradec Králové vs Slovácko vzájomné výsledky

10 stretnutí
Hradec Králové
4
výhier
Remízy
2
Slovácko
4
výhier
Góly spolu
29 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
4/10 · 40%
Nad 2,5
7/10 · 70%

Aktuálna forma

Hradec Králové

LWWWWW

Slovácko

DLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026