Menu

Slovacko vs Slavia Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště18. mája 2024 o 17:00
Domáci

Slovácko

12
Rozhodca: L. Szikszay
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Slovácko
Slavia Praha
Výkop
Polčas
46′
P. ŠevčíkC. Zafeiris
Michal Kohút52′
V. SinyavskiyM. Petržela
57′
61′
I. SchranzL. Provod
61′
M. JurásekM. Chytil
62′
T. Holeš

asistencia: L. Provod

D. Zima

Own Goal

65′
71′
M. Chytil

asistencia: D. Douděra

Pavel Juroska72′
Patrik Blahút73′
76′
O. ZmrzlýC. Wallem
M. KohútF. Vecheta
77′
P. JuroškaP. Reinberk
77′
83′
V. JurečkaM. Tijani
M. KvasinaO. Mihálik
86′
Kim Seung-BinM. Trávník
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal5
4Shots off Goal10
8Total Shots21
3Blocked Shots6
6Shots insidebox14
2Shots outsidebox7
9Fouls7
2Corner Kicks7
2Offsides1
40%Ball Possession60%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
308Total passes458
222Passes accurate368
72%Passes %80%
0.63expected_goals2.26
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovácko je 6.81, v porovnaní s 6.90 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovácko je M. Havlík (7.05), u Slavia Praha je to T. Holeš (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovácko prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s P. Blahút (3G). U Slavia Praha je to 7 gólov a 12 asistencií s lídrom I. Schranz (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovácko nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovácko nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovácko nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Slovácko a 77% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovácko nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovácko je 28.3 (najmladší: P. Juroška (24), najstarší: M. Heča (34)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 27.9 (najmladší: I. Ogbu (25), najstarší: T. Holeš (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovácko majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 19 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovácko4-2-3-13-4-2-1Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
29Heča15Blahút6Hofmann19Kalabiš.7Holzer13Kohút20Havlík24Juroška18Seung-B.99Sinyavs.27Kvasina36Staněk3Holeš5Ogbu4Zima21Douděra23Ševčík19Dorley33Zmrzlý26Schranz35Jurásek15Jurečka

Náhradníci

Tréner: M. Svědík

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

SlováckoSila pozíciíSlavia Praha
6.81
Ø Hodnotenie
6.90
6.95Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 3)7.02
3G 0A3G 5A
6.79Záložník (5 v 4)6.88
2G 3A2G 6A
6.79Útočník (1 v 3)6.65
1G 0A2G 1A
Slovácko4-2-3-1
29BrankárM. Heča7.0
15ObrancaP. Blahút6.83G
6ObrancaS. Hofmann
19ObrancaJ. Kalabiška
7ObrancaD. Holzer
13ZáložníkM. Kohút
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
24ZáložníkP. Juroška6.6
18ZáložníkKim Seung-Bin6.81G
99ZáložníkV. Sinyavskiy
27ÚtočníkM. Kvasina6.81G
Slavia Praha3-4-2-1
36BrankárJ. Staněk6.8
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
5ObrancaI. Ogbu6.71G
4ObrancaD. Zima6.91G3A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
23ZáložníkP. Ševčík
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
33ZáložníkO. Zmrzlý6.91A
26ÚtočníkI. Schranz6.72G1A
35ÚtočníkM. Jurásek
15ÚtočníkV. Jurečka

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Slovácko 2:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: T. Holeš 62′, D. Zima 65′ (o.g.), M. Chytil 71′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Slovácko mal 40% držanie lopty, Slavia Praha mal 60%. Slovácko mal 8 striel (1 na bránu), Slavia Praha mal 21 (5 na bránu). Očakávané góly: Slovácko 0.63 — Slavia Praha 2.26. Slovácko urobil 5 striedaní, Slavia Praha urobil 5.

Rivalita od 2018

Slovácko vs Slavia Praha vzájomné výsledky

18 stretnutí
Slovácko
1
výhier
Remízy
2
Slavia Praha
15
výhier
Góly spolu
48 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
5/18 · 28%
Nad 2,5
10/18 · 56%

Aktuálna forma

Slovácko

DLLLLL

Slavia Praha

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026