Menu

Fk Jablonec vs Karvina

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2023

Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou4. mája 2024 o 15:00
32
Hostia

Karviná

Rozhodca: J. Machálek

Udalosti zápasu

FK Jablonec
Karviná
Výkop
9′Jaroslav Svozil
Matěj Polidar28′
36′
H. Hurtado

Own Goal

V. Tchanturishvili

asistencia: M. Polidar

37′
41′
D. HolecJ. Ciupa
Nemanja Tekijaški43′
Polčas
D. PleštilJ. Martinec
46′
V. DrchalS. Nebyla
58′
Haiderson Hurtado59′
60′
J. Fleišman
T. HübschmanM. Náprstek
74′
D. HollýA. Alégué
75′
78′
L. BudínskýP. Čavoš
H. HurtadoD. Houska
79′
79′
R. MikušM. Raspopović
79′
M. RegáliM. Doležal
84′
A. RažnatovićM. Čurma
J. Martinec

asistencia: M. Polidar

89′
Filip Souček90+3′
M. Náprstek

asistencia: F. Souček

90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
8Shots off Goal5
12Total Shots7
1Blocked Shots0
9Shots insidebox3
3Shots outsidebox4
20Fouls21
3Corner Kicks2
0Offsides2
50%Ball Possession50%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves0
286Total passes274
176Passes accurate168
62%Passes %61%
1.13expected_goals0.50

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Jablonec je 6.87, v porovnaní s 6.66 u Karviná. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Jablonec je N. Tekijaški (7.16), u Karviná je to J. Fleišman (6.80).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Jablonec prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 3 asistenciami, na čele s N. Tekijaški (3G). U Karviná je to 4 gólov a 2 asistencií s lídrom L. Ezeh (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Jablonec nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.16, zatiaľ čo Karviná má 3 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Jablonec nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 4 u Karviná s hodnotením 6.58. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Jablonec nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 3 u Karviná s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u FK Jablonec a 77% u Karviná. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Jablonec nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Karviná. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Jablonec je 27.0 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: V. Tchanturishvili (32)), zatiaľ čo Karviná má priemer 28.3 (najmladší: L. Ezeh (21), najstarší: J. Fleišman (41)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Jablonec majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 23 u Karviná. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Jablonec3-4-33-4-3Karviná
GKDEFMIDFWD
28Fendrich6Souček4Tekijaš.2Hurtado95Černák3Hübschm.26Hollý21Polidar77Tchantu.24Pleštil23Drchal77Holec21Bergqvi.22Svozil25Fleišman11Ražnato.2Moses6Boháč29Mikuš26Ezeh17Regáli23Budínský

Náhradníci

Tréner: R. Látal

Náhradníci

Tréner: T. Hejdušek

FK JablonecSila pozíciíKarviná
6.87
Ø Hodnotenie
6.66
7.16Obranca (3 v 3)6.80
3G 0A0G 0A
6.71Záložník (4 v 4)6.58
3G 1A1G 0A
6.90Útočník (3 v 3)6.60
1G 2A3G 2A
FK Jablonec3-4-3
28BrankárV. Fendrich
6ObrancaF. Souček
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
2ObrancaH. Hurtado
95ZáložníkM. Černák
3ZáložníkT. Hübschman
26ZáložníkD. Hollý6.73G
21ZáložníkM. Polidar6.81A
77ÚtočníkV. Tchanturishvili6.91G2A
24ÚtočníkD. Pleštil
23ÚtočníkV. Drchal
Karviná3-4-3
77BrankárD. Holec
21ObrancaD. Bergqvist
22ObrancaJ. Svozil
25ObrancaJ. Fleišman6.8
11ZáložníkA. Ražnatović
2ZáložníkD. Moses
6ZáložníkS. Boháč6.61G
29ZáložníkR. Mikuš
26ÚtočníkL. Ezeh6.63G2A
17ÚtočníkM. Regáli
23ÚtočníkL. Budínský

Prehľad zápasu

FK Jablonec zdolal Karviná 3:2. Zápas sa hral v Czech Liga 2023. Góly strelili: H. Hurtado 36′ (o.g.), V. Tchanturishvili 37′, J. Fleišman 60′, J. Martinec 89′, M. Náprstek 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FK Jablonec mal 50% držanie lopty, Karviná mal 50%. FK Jablonec mal 12 striel (3 na bránu), Karviná mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: FK Jablonec 1.13 — Karviná 0.50. FK Jablonec urobil 5 striedaní, Karviná urobil 5.

Rivalita od 2018

FK Jablonec vs Karviná vzájomné výsledky

15 stretnutí
FK Jablonec
9
výhier
Remízy
4
Karviná
2
výhier
Góly spolu
34 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
6/15 · 40%
Nad 2,5
6/15 · 40%

Aktuálna forma

FK Jablonec

LLWLWW

Karviná

LLWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026