Menu

Pardubice vs Slovacko

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

CFIG Arena, Pardubice11. augusta 2024 o 14:30
Domáci

Pardubice

01
Hostia

Slovácko

Rozhodca: D. Vokoun

Udalosti zápasu

Pardubice
Slovácko
Výkop
Tomáš Polyak23′
Michal Surzyn32′
David Huf45+2′
45′Michal Trávník
Polčas
F. BrdičkaA. Leipold
46′
56′Filip Vaško
60′
Gigli Ndefe

asistencia: M. Kozák

D. HufL. Krobot
61′
63′Gigli Ndefe
T. ZlatohlávekM. Yahaya
72′
T. PolyákŠ. Míšek
73′
74′
M. KozákM. Kvasina
74′
M. KohútF. Souček
75′
P. JuroškaM. Petržela
M. SurzynD. Darmovzal
89′
89′
P. BlahútP. Reinberk
90+1′
M. HavlíkJ. Křišťan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
2Shots off Goal2
8Total Shots7
3Blocked Shots3
4Shots insidebox6
4Shots outsidebox1
18Fouls17
3Corner Kicks3
0Offsides2
46%Ball Possession54%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
342Total passes408
252Passes accurate315
74%Passes %77%
0.74expected_goals0.59
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pardubice je 6.76, v porovnaní s 6.82 u Slovácko. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pardubice je V. Patrák (7.08), u Slovácko je to M. Havlík (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pardubice prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 2 asistenciami, na čele s V. Patrák (12G). U Slovácko je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom P. Blahút (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pardubice nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.61, zatiaľ čo Slovácko má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pardubice nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u Slovácko s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pardubice nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Slovácko s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Pardubice a 77% u Slovácko. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pardubice nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Slovácko. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pardubice je 25.2 (najmladší: F. Brdička (21), najstarší: M. Surzyn (28)), zatiaľ čo Slovácko má priemer 29.1 (najmladší: P. Juroška (24), najstarší: M. Heča (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pardubice majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 25 u Slovácko. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pardubice4-2-3-14-2-3-1Slovácko
GKDEFMIDFWD
93Budinský23Surzyn4Šimek43Noslin19Kalabiš.6Polyák20Simon29Brdička33Zlatohl.8Patrák21Huf29Heča2Ndefe5Vaško6Hofmann14Doski10Trávník13Kohút15Blahút20Havlík24Juroška17Kozák

Náhradníci

Tréner: J. Saňák

Náhradníci

Tréner: R. West

PardubiceSila pozíciíSlovácko
6.76
Ø Hodnotenie
6.82
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.61Obranca (4 v 4)6.72
1G 1A0G 1A
6.99Záložník (5 v 5)6.84
12G 1A6G 4A
Pardubice4-2-3-1
93BrankárV. Budinský
23ObrancaM. Surzyn6.6
4ObrancaD. Šimek6.2
43ObrancaJ. Noslin7.01G1A
19ObrancaJ. Kalabiška
6ZáložníkT. Polyák
20ZáložníkD. Simon6.9
29ZáložníkF. Brdička
33ZáložníkT. Zlatohlávek
8ZáložníkV. Patrák7.112G1A
21ÚtočníkD. Huf
Slovácko4-2-3-1
29BrankárM. Heča7.0
2ObrancaGigli Ndefe6.81A
5ObrancaF. Vaško6.6
6ObrancaS. Hofmann
14ObrancaMerchas Doski
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
13ZáložníkM. Kohút
15ZáložníkP. Blahút6.83G
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
24ZáložníkP. Juroška6.6
17ÚtočníkM. Kozák

Prehľad zápasu

Slovácko zdolal Pardubice 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: Gigli Ndefe 60′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Pardubice mal 46% držanie lopty, Slovácko mal 54%. Pardubice mal 8 striel (3 na bránu), Slovácko mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Pardubice 0.74 — Slovácko 0.59. Pardubice urobil 5 striedaní, Slovácko urobil 5.

Rivalita od 2025

Pardubice vs Slovácko vzájomné výsledky

2 stretnutí
Pardubice
0
výhier
Remízy
1
Slovácko
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Pardubice

WWWWWL

Slovácko

DLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 20. 4. 2026