Menu

Slavia Praha vs Pardubice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Fortuna Arena, Praha1. septembra 2024 o 17:00
20
Hostia

Pardubice

Rozhodca: P. Orel

Udalosti zápasu

Slavia Praha
Pardubice
Výkop
VAR
12′Card upgrade
45+2′Eldar Šehić
E. Diouf

asistencia: T. Chorý

45+5′
Polčas
M. JurásekI. Schranz
46′
46′
A. LeipoldD. Mareš
T. Chorý

asistencia: J. Bořil

49′
55′
T. ZlatohlávekL. Krobot
56′
E. ŠehićL. Lurvink
T. ChorýM. Chytil
62′
Card upgrade64′
VAR
Filip Prebsl65′
72′Ladislav Krobot
77′Louis Lurvink
77′
D. DarmovzalM. Yahaya
79′Michal Surzyn
Jan Bořil84′
84′
M. SurzynF. Brdička
Christos Zafeiris86′
E. DioufO. Zmrzlý
86′
David Doudera90+6′
L. ProvodL. Vorlický
90+1′
C. ZafeirisŠ. Chaloupek
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal5
6Shots off Goal4
20Total Shots12
5Blocked Shots3
17Shots insidebox5
3Shots outsidebox7
15Fouls8
6Corner Kicks3
2Offsides1
60%Ball Possession40%
3Yellow Cards4
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves7
438Total passes293
350Passes accurate213
80%Passes %73%
1.85expected_goals0.41
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slavia Praha je 7.01, v porovnaní s 6.53 u Pardubice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slavia Praha je L. Provod (7.41), u Pardubice je to D. Simon (6.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slavia Praha prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 22 asistenciami, na čele s T. Chorý (17G). U Pardubice je to 1 gólov a 0 asistencií s lídrom Š. Míšek (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slavia Praha nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Pardubice má 4 obrancov s priemerom 6.42. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slavia Praha nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 5 u Pardubice s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slavia Praha nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.35, v porovnaní s 1 u Pardubice s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Slavia Praha a 80% u Pardubice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slavia Praha nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Pardubice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slavia Praha je 27.7 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: J. Bořil (34)), zatiaľ čo Pardubice má priemer 26.9 (najmladší: Š. Míšek (20), najstarší: K. Vacek (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slavia Praha majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 5 u Pardubice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slavia Praha3-4-2-14-2-3-1Pardubice
GKDEFMIDFWD
31Kinský28Prebsl5Ogbu18Bořil21Douděra10Zafeiris19Dorley12Diouf35Jurásek17Provod25Chorý13Stejskal23Surzyn4Šimek5Jindra44Šehić15Darmovz.7Vacek36Leipold20Simon18Míšek33Zlatohl.

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Náhradníci

Tréner: J. Saňák

Slavia PrahaSila pozíciíPardubice
7.01
Ø Hodnotenie
6.53
Brankár (1 v 1)6.25
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (3 v 4)6.42
4G 2A0G 0A
6.89Záložník (4 v 5)6.65
5G 7A1G 0A
7.35Útočník (3 v 1)
24G 13A0G 0A
Slavia Praha3-4-2-1
31BrankárA. Kinský
28ObrancaF. Prebsl
5ObrancaI. Ogbu6.71G
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
12ZáložníkE. Diouf
35ÚtočníkM. Jurásek
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A
Pardubice4-2-3-1
13BrankárJ. Stejskal6.3
23ObrancaM. Surzyn6.6
4ObrancaD. Šimek6.2
5ObrancaV. Jindra
44ObrancaE. Šehić
15ZáložníkD. Darmovzal6.5
7ZáložníkK. Vacek6.6
36ZáložníkA. Leipold
20ZáložníkD. Simon6.9
18ZáložníkŠ. Míšek6.61G
33ÚtočníkT. Zlatohlávek

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Pardubice 2:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: E. Diouf 45′, T. Chorý 49′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Slavia Praha mal 60% držanie lopty, Pardubice mal 40%. Slavia Praha mal 20 striel (9 na bránu), Pardubice mal 12 (5 na bránu). Očakávané góly: Slavia Praha 1.85 — Pardubice 0.41. Slavia Praha urobil 5 striedaní, Pardubice urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (David Šimek 12′), Card upgrade (Filip Prebsl 64′).

Rivalita od 2020

Slavia Praha vs Pardubice vzájomné výsledky

12 stretnutí
Slavia Praha
9
výhier
Remízy
3
Pardubice
0
výhier
Góly spolu
37 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
4/12 · 33%
Nad 2,5
6/12 · 50%

Aktuálna forma

Slavia Praha

WLWWLD

Pardubice

WWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026