Menu

Slovacko vs Fk Jablonec

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště31. augusta 2024 o 17:00
Domáci

Slovácko

00
Rozhodca: L. Szikszay
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Slovácko
FK Jablonec
Výkop
Michal Kohút5′
Polčas
P. ReinberkV. Daníček
46′
M. KohútP. Juroška
46′
58′Jakub Martinec
65′
B. KanakimanaA. Alégué
Vlastimil Danicek69′
M. KrmenčíkM. Kozák
75′
F. VaškoJ. Křišťan
82′
P. BlahútM. Petržela
82′
82′
D. PuškáčM. Krulich
82′
D. SoučekM. Polidar
82′
D. HollýJ. Suchan
90+2′
S. NebylaD. Štěpánek
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal5
6Shots off Goal6
13Total Shots12
7Blocked Shots1
9Shots insidebox9
4Shots outsidebox3
11Fouls12
4Corner Kicks6
2Offsides2
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
388Total passes418
300Passes accurate331
77%Passes %79%
1.32expected_goals1.47
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovácko je 6.77, v porovnaní s 6.92 u FK Jablonec. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovácko je M. Havlík (7.05), u FK Jablonec je to J. Martinec (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovácko prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 7 asistenciami, na čele s P. Blahút (3G). U FK Jablonec je to 14 gólov a 8 asistencií s lídrom S. Nebyla (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovácko nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo FK Jablonec má 3 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovácko nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u FK Jablonec s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovácko nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.43, v porovnaní s 3 u FK Jablonec s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Slovácko a 77% u FK Jablonec. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovácko nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 30 u FK Jablonec. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovácko je 31.0 (najmladší: F. Vaško (26), najstarší: P. Reinberk (36)), zatiaľ čo FK Jablonec má priemer 27.7 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: J. Hanuš (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovácko majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 21 u FK Jablonec. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovácko4-2-3-13-4-2-1FK Jablonec
GKDEFMIDFWD
29Heča2Ndefe5Vaško6Hofmann23Reinberk10Trávník13Kohút15Blahút20Havlík99Sinyavs.21Krmenčík1Hanuš22Martinec4Tekijaš.18Cedidla14Souček6Beran25Nebyla7Tchantu.20Kanakim.26Hollý24Puškáč

Náhradníci

Tréner: R. West

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

SlováckoSila pozíciíFK Jablonec
6.77
Ø Hodnotenie
6.92
6.95Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 3)7.15
0G 2A5G 1A
6.94Záložník (5 v 4)6.93
6G 4A5G 6A
6.43Útočník (1 v 3)6.61
0G 1A4G 1A
Slovácko4-2-3-1
29BrankárM. Heča7.0
2ObrancaGigli Ndefe6.81A
5ObrancaF. Vaško6.6
6ObrancaS. Hofmann
23ObrancaP. Reinberk6.51A
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
13ZáložníkM. Kohút
15ZáložníkP. Blahút6.83G
20ZáložníkM. Havlík7.01G3A
99ZáložníkV. Sinyavskiy
21ÚtočníkM. Krmenčík6.41A
FK Jablonec3-4-2-1
1BrankárJ. Hanuš6.8
22ObrancaJ. Martinec7.41G1A
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
18ObrancaM. Cedidla6.91G
14ZáložníkD. Souček6.71A
6ZáložníkM. Beran7.1
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
7ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
20ÚtočníkB. Kanakimana
26ÚtočníkD. Hollý6.73G
24ÚtočníkD. Puškáč6.51G1A

Prehľad zápasu

Slovácko a FK Jablonec remizovali 0:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Bolo udelených 3 žltých kariet. Slovácko mal 49% držanie lopty, FK Jablonec mal 51%. Slovácko mal 13 striel (0 na bránu), FK Jablonec mal 12 (5 na bránu). Očakávané góly: Slovácko 1.32 — FK Jablonec 1.47. Slovácko urobil 5 striedaní, FK Jablonec urobil 5.

Rivalita od 2018

Slovácko vs FK Jablonec vzájomné výsledky

15 stretnutí
Slovácko
2
výhier
Remízy
6
FK Jablonec
7
výhier
Góly spolu
35 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
6/15 · 40%
Nad 2,5
4/15 · 27%

Aktuálna forma

Slovácko

DLLLLL

FK Jablonec

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026