Menu

Fk Jablonec vs Hradec Kralove

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou28. septembra 2024 o 19:00
20
Rozhodca: L. Szikszay

Udalosti zápasu

FK Jablonec
Hradec Králové
Výkop
16′Daniel Samek
Vakhtang Chanturishvili18′
Sebastian Nebyla23′
27′Tomáš Petrášek
33′Václav Pilař
Polčas
S. NebylaM. Polidar
46′
H. HurtadoD. Puškáč
46′
55′
D. SamekS. Dancák
M. Beran

asistencia: V. Tchanturishvili

64′
68′
D. HorákP. Juliš
B. KanakimanaA. Alégué
73′
77′
P. KodešL. Krejčí
M. Polidar

asistencia: D. Puškáč

78′
Dominik Hollý86′
J. SuchanDudu Nardini
87′
Alexis Alegue90+6′
V. TchanturishviliD. Štěpánek
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal4
13Shots off Goal6
26Total Shots10
5Blocked Shots0
18Shots insidebox8
8Shots outsidebox2
11Fouls13
7Corner Kicks2
1Offsides0
62%Ball Possession38%
4Yellow Cards3
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves6
515Total passes304
451Passes accurate231
88%Passes %76%
3.00expected_goals1.72
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Jablonec je 6.96, v porovnaní s 7.01 u Hradec Králové. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Jablonec je J. Martinec (7.36), u Hradec Králové je to T. Petrášek (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Jablonec prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 6 asistenciami, na čele s S. Nebyla (4G). U Hradec Králové je to 25 gólov a 9 asistencií s lídrom A. Vlkanova (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Jablonec nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.26, zatiaľ čo Hradec Králové má 3 obrancov s priemerom 7.22. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Jablonec nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u Hradec Králové s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Jablonec nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 3 u Hradec Králové s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u FK Jablonec a —% u Hradec Králové. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Jablonec nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Hradec Králové. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Jablonec je 27.4 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: J. Hanuš (37)), zatiaľ čo Hradec Králové má priemer 27.0 (najmladší: D. Samek (21), najstarší: V. Pilař (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Jablonec majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 23 u Hradec Králové. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Jablonec3-4-1-23-4-3Hradec Králové
GKDEFMIDFWD
1Hanuš22Martinec4Tekijaš.2Hurtado18Cedidla25Nebyla6Beran7Tchantu.10Suchan26Hollý20Kanakim.12Zadražil5Čihák4Petrášek13Spáčil14Klíma18Samek22Kodeš26Horák58Vlkanova38Griger6Pilař

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

FK JablonecSila pozíciíHradec Králové
6.96
Ø Hodnotenie
7.01
6.80Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
7.26Obranca (3 v 3)7.22
4G 1A7G 1A
7.00Záložník (4 v 4)6.87
6G 5A3G 6A
6.65Útočník (3 v 3)6.92
3G 0A15G 2A
FK Jablonec3-4-1-2
1BrankárJ. Hanuš6.8
22ObrancaJ. Martinec7.41G1A
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
2ObrancaH. Hurtado
18ZáložníkM. Cedidla6.91G
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
6ZáložníkM. Beran7.1
7ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
10ÚtočníkJ. Suchan6.6
26ÚtočníkD. Hollý6.73G
20ÚtočníkB. Kanakimana
Hradec Králové3-4-3
12BrankárA. Zadražil7.2
5ObrancaF. Čihák7.33G
4ObrancaT. Petrášek7.42G
13ObrancaK. Spáčil7.02G1A
14ZáložníkJ. Klíma6.91G1A
18ZáložníkD. Samek6.7
22ZáložníkP. Kodeš6.71G1A
26ZáložníkD. Horák7.21G4A
58ÚtočníkA. Vlkanova7.27G2A
38ÚtočníkA. Griger6.94G
6ÚtočníkV. Pilař6.84G

Prehľad zápasu

FK Jablonec zdolal Hradec Králové 2:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: M. Beran 64′, M. Polidar 78′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. FK Jablonec mal 62% držanie lopty, Hradec Králové mal 38%. FK Jablonec mal 26 striel (8 na bránu), Hradec Králové mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: FK Jablonec 3.00 — Hradec Králové 1.72. FK Jablonec urobil 5 striedaní, Hradec Králové urobil 3.

Rivalita od 2021

FK Jablonec vs Hradec Králové vzájomné výsledky

9 stretnutí
FK Jablonec
3
výhier
Remízy
4
Hradec Králové
2
výhier
Góly spolu
23 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
5/9 · 56%
Nad 2,5
3/9 · 33%

Aktuálna forma

FK Jablonec

LLWLWW

Hradec Králové

WLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026