Menu

Slovacko vs Karvina

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště28. septembra 2024 o 16:00
Domáci

Slovácko

21
Hostia

Karviná

Rozhodca: J. Petřík

Udalosti zápasu

Slovácko
Karviná
Výkop
S. Hofmann

asistencia: M. Trávník

8′
Card upgrade21′
VAR
Stanislav Hofmann22′
Kim Seung-BinO. Kukučka
24′
27′Ioannis Foivos Botos
31′Jaroslav Svozil
43′David Planka
45+3′Jaroslav Svozil
45+3′Jaroslav Svozil
Polčas
46′
D. PlankaA. Ražnatović
Michal Kohút49′
Filip Vaško54′
64′Amar Memić
M. KohútM. Havlík
66′
M. KrmenčíkM. Kozák
66′
V. SinyavskiyP. Juroška
66′
Marek Havlík74′
M. Havlík

asistencia: Merchas Doski

75′
78′
F. VechetaKahuan Vinícius
78′
A. MemićE. Singhateh
P. BlahútJ. Křišťan
83′
84′
D. SamkoS. Boháč
84′
G. BotosR. Mikuš
85′Ebrima Singhateh
87′
Kahuan Vinícius

asistencia: J. Fleišman

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
4Shots off Goal8
6Total Shots20
0Blocked Shots6
3Shots insidebox9
3Shots outsidebox11
10Fouls17
3Corner Kicks4
1Offsides0
34%Ball Possession66%
3Yellow Cards7
1Red Cards1
5Goalkeeper Saves0
243Total passes473
148Passes accurate394
61%Passes %83%
0.53expected_goals0.92
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovácko je 6.76, v porovnaní s 6.80 u Karviná. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovácko je M. Trávník (6.99), u Karviná je to D. Krčík (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovácko prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s P. Blahút (3G). U Karviná je to 11 gólov a 6 asistencií s lídrom D. Krčík (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovácko nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Karviná má 4 obrancov s priemerom 7.07. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovácko nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Karviná s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovácko nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 1 u Karviná s priemerom 6.42. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Slovácko a 78% u Karviná. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovácko nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Karviná. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovácko je 29.6 (najmladší: Kim Seung-Bin (25), najstarší: M. Heča (34)), zatiaľ čo Karviná má priemer 26.7 (najmladší: D. Planka (20), najstarší: J. Fleišman (41)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovácko majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 19 u Karviná. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovácko4-4-1-14-2-3-1Karviná
GKDEFMIDFWD
29Heča2Ndefe5Vaško6Hofmann14Doski15Blahút10Trávník13Kohút99Sinyavs.18Seung-B.21Krmenčík30Lapeš37Krčík5Bergqvi.22Svozil25Fleišman8Planka28Čavoš99Memić19Botos10Samko13Vecheta

Náhradníci

Tréner: R. West

Náhradníci

Tréner: M. Hyský

SlováckoSila pozíciíKarviná
6.76
Ø Hodnotenie
6.80
6.95Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (4 v 4)7.07
0G 1A6G 2A
6.88Záložník (4 v 5)6.70
5G 1A5G 4A
6.59Útočník (2 v 1)6.42
1G 1A0G 0A
Slovácko4-4-1-1
29BrankárM. Heča7.0
2ObrancaGigli Ndefe6.81A
5ObrancaF. Vaško6.6
6ObrancaS. Hofmann
14ObrancaMerchas Doski
15ZáložníkP. Blahút6.83G
10ZáložníkM. Trávník7.02G1A
13ZáložníkM. Kohút
99ZáložníkV. Sinyavskiy
18ÚtočníkKim Seung-Bin6.81G
21ÚtočníkM. Krmenčík6.41A
Karviná4-2-3-1
30BrankárJ. Lapeš6.8
37ObrancaD. Krčík7.36G2A
5ObrancaD. Bergqvist
22ObrancaJ. Svozil
25ObrancaJ. Fleišman6.8
8ZáložníkD. Planka6.7
28ZáložníkP. Čavoš
99ZáložníkA. Memić
19ZáložníkG. Botos
10ZáložníkD. Samko6.75G4A
13ÚtočníkF. Vecheta6.4

Prehľad zápasu

Slovácko zdolal Karviná 2:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: S. Hofmann 8′, M. Havlík 75′, Kahuan Vinícius 87′. Bolo udelených 10 žltých kariet, 2 červených kariet. Slovácko mal 34% držanie lopty, Karviná mal 66%. Slovácko mal 6 striel (2 na bránu), Karviná mal 20 (6 na bránu). Očakávané góly: Slovácko 0.53 — Karviná 0.92. Slovácko urobil 5 striedaní, Karviná urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Stanislav Hofmann 21′).

Rivalita od 2018

Slovácko vs Karviná vzájomné výsledky

15 stretnutí
Slovácko
10
výhier
Remízy
1
Karviná
4
výhier
Góly spolu
37 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
5/15 · 33%
Nad 2,5
5/15 · 33%

Aktuálna forma

Slovácko

DLLLLL

Karviná

LLWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026