Menu

Dukla Praha vs Pardubice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion Juliska, Praha19. októbra 2024 o 16:00
21
Hostia

Pardubice

Rozhodca: J. Všetečka
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Dukla Praha
Pardubice
Výkop
38′
D. Simon

asistencia: T. Zlatohlávek

Polčas
D. KozmaF. Lichý
46′
58′
D. SimonŠ. Míšek
M. Mešanović

asistencia: J. Zeronik

64′
J. Řezníček

asistencia: M. Mešanović

67′
70′
K. VacekL. Krobot
70′
V. SychraA. Leipold
M. AmblerD. Ludvíček
71′
76′
V. PatrákM. Yahaya
78′Jason Noslin
J. ZeronikO. Ullman
83′
83′
T. ZlatohlávekD. Pandula
M. MešanovićL. Matějka
84′
84′
T. PolyákD. Darmovzal
Š. ŠebrleR. Holiš
90+5′
J. ŘezníčekF. Špatenka
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
2Shots off Goal4
10Total Shots10
2Blocked Shots2
4Shots insidebox7
6Shots outsidebox3
8Fouls19
4Corner Kicks3
1Offsides1
52%Ball Possession48%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
362Total passes347
275Passes accurate262
76%Passes %76%
1.57expected_goals0.96
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dukla Praha je 6.66, v porovnaní s 6.79 u Pardubice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dukla Praha je J. Peterka (6.75), u Pardubice je to L. Lurvink (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dukla Praha prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s J. Peterka (1G). U Pardubice je to 14 gólov a 4 asistencií s lídrom V. Patrák (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dukla Praha nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Pardubice má 4 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dukla Praha nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 5 u Pardubice s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dukla Praha nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Pardubice s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Dukla Praha a 77% u Pardubice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dukla Praha nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Pardubice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dukla Praha je 28.0 (najmladší: Š. Šebrle (23), najstarší: J. Peterka (35)), zatiaľ čo Pardubice má priemer 27.0 (najmladší: L. Lurvink (23), najstarší: K. Vacek (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dukla Praha majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 9 u Pardubice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dukla Praha4-4-24-2-3-1Pardubice
GKDEFMIDFWD
28Hruška17Vondráš.18Hašek7Peterka12Ambler27Zeronik39Kozma8Pech15Šebrle9Mešanov.37Řezníček13Stejskal23Surzyn43Noslin3Lurvink44Šehić7Vacek6Polyák27Sychra20Simon8Patrák33Zlatohl.

Náhradníci

Tréner: P. Rada

Náhradníci

Tréner: J. Saňák

Dukla PrahaSila pozíciíPardubice
6.66
Ø Hodnotenie
6.79
Brankár (1 v 1)6.25
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.92
1G 0A1G 1A
6.65Záložník (4 v 5)6.82
0G 0A13G 3A
Dukla Praha4-4-2
28BrankárM. Hruška
17ObrancaT. Vondrášek
18ObrancaD. Hašek6.7
7ObrancaJ. Peterka6.81G
12ObrancaM. Ambler6.5
27ZáložníkJ. Zeronik
39ZáložníkD. Kozma6.7
8ZáložníkD. Pech
15ZáložníkŠ. Šebrle6.6
9ÚtočníkM. Mešanović
37ÚtočníkJ. Řezníček
Pardubice4-2-3-1
13BrankárJ. Stejskal6.3
23ObrancaM. Surzyn6.6
43ObrancaJ. Noslin7.01G1A
3ObrancaL. Lurvink7.2
44ObrancaE. Šehić
7ZáložníkK. Vacek6.6
6ZáložníkT. Polyák
27ZáložníkV. Sychra6.71G2A
20ZáložníkD. Simon6.9
8ZáložníkV. Patrák7.112G1A
33ÚtočníkT. Zlatohlávek

Prehľad zápasu

Dukla Praha zdolal Pardubice 2:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: D. Simon 38′, M. Mešanović 64′, J. Řezníček 67′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Dukla Praha mal 52% držanie lopty, Pardubice mal 48%. Dukla Praha mal 10 striel (6 na bránu), Pardubice mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Dukla Praha 1.57 — Pardubice 0.96. Dukla Praha urobil 6 striedaní, Pardubice urobil 6.

Rivalita od 2019

Dukla Praha vs Pardubice vzájomné výsledky

12 stretnutí
Dukla Praha
3
výhier
Remízy
4
Pardubice
5
výhier
Góly spolu
26 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
6/12 · 50%
Nad 2,5
4/12 · 33%

Aktuálna forma

Dukla Praha

LWLDLW

Pardubice

WWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026