Menu

Fk Jablonec vs Slavia Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou20. októbra 2024 o 18:30
12
Rozhodca: K. Rouček

Udalosti zápasu

FK Jablonec
Slavia Praha
Výkop
18′
S. Michez
Polčas
61′
O. Lingr

asistencia: L. Provod

63′
O. LingrM. Chytil
D. HollýJ. Chramosta
65′
B. KanakimanaA. Alégué
65′
V. Tchanturishvili

asistencia: A. Alégué

66′
D. PuškáčT. Schánělec
74′
S. NebylaJ. Fortelný
74′
82′
C. ZafeirisP. Ševčík
82′
E. DioufO. Zmrzlý
82′
S. MichezC. Wallem
M. PolidarD. Souček
87′
90′
F. PrebslŠ. Chaloupek
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
4Shots off Goal8
11Total Shots13
3Blocked Shots0
3Shots insidebox11
8Shots outsidebox2
9Fouls10
7Corner Kicks5
0Offsides2
46%Ball Possession54%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
328Total passes399
216Passes accurate314
66%Passes %79%
0.69expected_goals1.61
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Jablonec je 6.93, v porovnaní s 7.16 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Jablonec je J. Martinec (7.36), u Slavia Praha je to T. Holeš (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Jablonec prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 8 asistenciami, na čele s S. Nebyla (4G). U Slavia Praha je to 31 gólov a 21 asistencií s lídrom T. Chorý (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Jablonec nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.15, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Jablonec nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Jablonec nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 7.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u FK Jablonec a 78% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Jablonec nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Jablonec je 27.6 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: J. Hanuš (37)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 27.9 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: J. Bořil (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Jablonec majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 19 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Jablonec3-4-33-4-3Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
1Hanuš22Martinec4Tekijaš.18Cedidla7Tchantu.25Nebyla6Beran21Polidar20Kanakim.24Puškáč26Hollý31Kinský3Holeš4Zima18Bořil14Michez28Prebsl10Zafeiris12Diouf32Lingr25Chorý17Provod

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

FK JablonecSila pozíciíSlavia Praha
6.93
Ø Hodnotenie
7.16
6.80Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.15Obranca (3 v 3)7.11
5G 1A4G 6A
6.96Záložník (4 v 4)6.90
5G 6A3G 2A
6.61Útočník (3 v 3)7.37
4G 1A24G 13A
FK Jablonec3-4-3
1BrankárJ. Hanuš6.8
22ObrancaJ. Martinec7.41G1A
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
18ObrancaM. Cedidla6.91G
7ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
25ZáložníkS. Nebyla7.04G3A
6ZáložníkM. Beran7.1
21ZáložníkM. Polidar6.81A
20ÚtočníkB. Kanakimana
24ÚtočníkD. Puškáč6.51G1A
26ÚtočníkD. Hollý6.73G
Slavia Praha3-4-3
31BrankárA. Kinský
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
4ObrancaD. Zima6.92A
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
14ZáložníkS. Michez
28ZáložníkF. Prebsl
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
12ZáložníkE. Diouf
32ÚtočníkO. Lingr
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal FK Jablonec 2:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: S. Michez 18′, O. Lingr 61′, V. Tchanturishvili 66′. FK Jablonec mal 46% držanie lopty, Slavia Praha mal 54%. FK Jablonec mal 11 striel (4 na bránu), Slavia Praha mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: FK Jablonec 0.69 — Slavia Praha 1.61. FK Jablonec urobil 5 striedaní, Slavia Praha urobil 5.

Rivalita od 2018

FK Jablonec vs Slavia Praha vzájomné výsledky

18 stretnutí
FK Jablonec
2
výhier
Remízy
3
Slavia Praha
13
výhier
Góly spolu
68 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
10/18 · 56%
Nad 2,5
12/18 · 67%

Aktuálna forma

FK Jablonec

LLWLWW

Slavia Praha

WWLDWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026