Menu

Hradec Kralove vs Slavia Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Malšovická Aréna, Hradec Králové3. novembra 2024 o 18:30
Rozhodca: J. Beneš

Udalosti zápasu

Hradec Králové
Slavia Praha
Výkop
18′Oscar Dorley
Polčas
Petr Kodes52′
68′
O. LingrM. Chytil
V. PilařP. Juliš
73′
74′
L. Provod

asistencia: T. Chorý

Adam Vlkanova78′
78′Jan Bořil
T. Petrášek

asistencia: D. Horák

79′
S. DancákO. Mihálik
81′
A. GrigerD. Samek
81′
83′
D. DouděraS. Michez
A. VlkanovaM. Koubek
88′
Ondřej Mihálik90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
3Shots off Goal7
6Total Shots16
2Blocked Shots6
3Shots insidebox12
3Shots outsidebox4
8Fouls6
2Corner Kicks3
1Offsides2
34%Ball Possession66%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
292Total passes565
177Passes accurate449
61%Passes %79%
0.32expected_goals1.61
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hradec Králové je 6.79, v porovnaní s 7.09 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hradec Králové je T. Petrášek (7.08), u Slavia Praha je to T. Holeš (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hradec Králové prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 18 asistenciami, na čele s A. Vlkanova (5G). U Slavia Praha je to 34 gólov a 27 asistencií s lídrom T. Chorý (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hradec Králové nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hradec Králové nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hradec Králové nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 7.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Hradec Králové a 78% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hradec Králové nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hradec Králové je 28.4 (najmladší: A. Griger (21), najstarší: V. Pilař (37)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 28.3 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: J. Bořil (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hradec Králové majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 23 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hradec Králové3-4-33-4-2-1Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
12Zadražil22Kodeš4Petrášek13Spáčil14Klíma28Kučera11Dancák26Horák58Vlkanova38Griger6Pilař31Kinský3Holeš4Zima18Bořil21Douděra10Zafeiris19Dorley12Diouf32Lingr17Provod25Chorý

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Hradec KrálovéSila pozíciíSlavia Praha
6.79
Ø Hodnotenie
7.09
6.99Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (3 v 3)7.12
2G 0A5G 7A
6.75Záložník (4 v 4)6.89
1G 8A5G 7A
6.72Útočník (3 v 3)7.35
9G 10A24G 13A
Hradec Králové3-4-3
12BrankárA. Zadražil7.0
22ObrancaP. Kodeš6.6
4ObrancaT. Petrášek7.12G
13ObrancaK. Spáčil
14ZáložníkJ. Klíma
28ZáložníkJ. Kučera6.91G2A
11ZáložníkS. Dancák6.83A
26ZáložníkD. Horák6.73A
58ÚtočníkA. Vlkanova7.05G5A
38ÚtočníkA. Griger6.42A
6ÚtočníkV. Pilař6.84G3A
Slavia Praha3-4-2-1
31BrankárA. Kinský
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
4ObrancaD. Zima6.91G3A
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
12ZáložníkE. Diouf
32ÚtočníkO. Lingr
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A

Prehľad zápasu

Hradec Králové a Slavia Praha remizovali 1:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: L. Provod 74′, T. Petrášek 79′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Hradec Králové mal 34% držanie lopty, Slavia Praha mal 66%. Hradec Králové mal 6 striel (1 na bránu), Slavia Praha mal 16 (3 na bránu). Očakávané góly: Hradec Králové 0.32 — Slavia Praha 1.61. Hradec Králové urobil 4 striedaní, Slavia Praha urobil 2.

Rivalita od 2021

Hradec Králové vs Slavia Praha vzájomné výsledky

11 stretnutí
Hradec Králové
3
výhier
Remízy
2
Slavia Praha
6
výhier
Góly spolu
37 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
7/11 · 64%

Aktuálna forma

Hradec Králové

LWWWWW

Slavia Praha

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026