Menu

Slovan Liberec vs Hradec Kralove

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion u Nisy, Liberec9. novembra 2024 o 16:00
Rozhodca: K. Rouček

Udalosti zápasu

Slovan Liberec
Hradec Králové
Výkop
23′Jakub Kucera
Goal cancelled39′
VAR
Polčas
58′
A. GrigerO. Mihálik
59′Daniel Horak
M. IchaA. Ghali
64′
Ľ. TuptaD. Halinský
76′
L. LetenayM. Rabušic
76′
79′
S. DancákD. Samek
79′
V. PilařM. Koubek
D. VišinskýP. Dulay
80′
Adam Sevinsky87′
Aziz Kayondo90+5′
90+2′Ondřej Mihálik
90+4′
P. JulišM. Náprstek
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
5Shots off Goal3
15Total Shots9
4Blocked Shots4
7Shots insidebox3
8Shots outsidebox6
9Fouls15
3Corner Kicks6
3Offsides1
44%Ball Possession56%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
314Total passes395
222Passes accurate288
71%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovan Liberec je 6.79, v porovnaní s 6.77 u Hradec Králové. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovan Liberec je M. Hlavatý (7.13), u Hradec Králové je to T. Petrášek (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovan Liberec prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 15 asistenciami, na čele s L. Letenay (3G). U Hradec Králové je to 7 gólov a 13 asistencií s lídrom V. Pilař (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovan Liberec nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Hradec Králové má 3 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovan Liberec nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u Hradec Králové s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovan Liberec nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.57, v porovnaní s 3 u Hradec Králové s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Slovan Liberec a 76% u Hradec Králové. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovan Liberec nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Hradec Králové. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovan Liberec je 25.3 (najmladší: I. Varfolomieiev (21), najstarší: J. Mikula (33)), zatiaľ čo Hradec Králové má priemer 28.1 (najmladší: A. Griger (21), najstarší: V. Pilař (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovan Liberec majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 21 u Hradec Králové. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovan Liberec3-4-33-4-3Hradec Králové
GKDEFMIDFWD
31Bačkovs.3Mikula13Ševínský2Plechatý8Icha6Varfolo.19Hlavatý27Kayondo5Višinský10Tupta21Letenay12Zadražil22Kodeš4Petrášek13Spáčil14Klíma28Kučera11Dancák26Horák17Juliš38Griger6Pilař

Náhradníci

Tréner: R. Kováč

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

Slovan LiberecSila pozíciíHradec Králové
6.79
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (3 v 3)6.84
2G 2A2G 0A
6.81Záložník (4 v 4)6.75
2G 12A1G 8A
6.57Útočník (3 v 3)6.61
3G 1A4G 5A
Slovan Liberec3-4-3
31BrankárH. Bačkovský
3ObrancaJ. Mikula6.71G2A
13ObrancaA. Ševínský
2ObrancaD. Plechatý7.01G
8ZáložníkM. Icha6.91G5A
6ZáložníkI. Varfolomieiev6.5
19ZáložníkM. Hlavatý7.11G4A
27ZáložníkA. Kayondo6.83A
5ÚtočníkD. Višinský
10ÚtočníkĽ. Tupta
21ÚtočníkL. Letenay6.63G1A
Hradec Králové3-4-3
12BrankárA. Zadražil7.0
22ObrancaP. Kodeš6.6
4ObrancaT. Petrášek7.12G
13ObrancaK. Spáčil
14ZáložníkJ. Klíma
28ZáložníkJ. Kučera6.91G2A
11ZáložníkS. Dancák6.83A
26ZáložníkD. Horák6.73A
17ÚtočníkP. Juliš
38ÚtočníkA. Griger6.42A
6ÚtočníkV. Pilař6.84G3A

Prehľad zápasu

Slovan Liberec a Hradec Králové remizovali 0:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Bolo udelených 7 žltých kariet. Slovan Liberec mal 44% držanie lopty, Hradec Králové mal 56%. Slovan Liberec mal 15 striel (6 na bránu), Hradec Králové mal 9 (2 na bránu). Slovan Liberec urobil 4 striedaní, Hradec Králové urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Michal Hlavatý 39′).

Rivalita od 2021

Slovan Liberec vs Hradec Králové vzájomné výsledky

12 stretnutí
Slovan Liberec
6
výhier
Remízy
3
Hradec Králové
3
výhier
Góly spolu
32 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
6/12 · 50%
Nad 2,5
5/12 · 42%

Aktuálna forma

Slovan Liberec

LWDLWD

Hradec Králové

LWWWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026