Menu

Fk Jablonec vs Banik Ostrava

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou23. novembra 2024 o 13:30
31
Rozhodca: K. Rouček
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FK Jablonec
Baník Ostrava
Výkop
17′Tomáš Rigo
35′
T. Rigo

asistencia: M. Šín

M. PolidarA. Alégué
44′
A. Alégué

asistencia: D. Puškáč

45′
Polčas
N. Tekijaški

asistencia: A. Alégué

55′
Jakub Martinec60′
Eduardo Nardini61′
Dudu NardiniD. Štěpánek
70′
D. HollýJ. Fortelný
70′
Michal Beran71′
71′
E. PrekopF. Kubala
81′
D. HolzerM. Rusnák
81′
M. ŠínA. Tanko
A. Alégué

asistencia: J. Fortelný

84′
D. PuškáčT. Schánělec
87′
D. SoučekH. Hurtado
87′
M. BeranJ. Chramosta
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
3Shots off Goal7
10Total Shots20
1Blocked Shots9
7Shots insidebox11
3Shots outsidebox9
5Fouls9
4Corner Kicks8
0Offsides1
35%Ball Possession65%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
244Total passes444
167Passes accurate381
68%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FK Jablonec je 6.89, v porovnaní s 6.74 u Baník Ostrava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FK Jablonec je J. Martinec (7.36), u Baník Ostrava je to T. Rigo (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FK Jablonec prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s N. Tekijaški (3G). U Baník Ostrava je to 5 gólov a 3 asistencií s lídrom J. Boula (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FK Jablonec nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.15, zatiaľ čo Baník Ostrava má 3 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FK Jablonec nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Baník Ostrava s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FK Jablonec nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u Baník Ostrava s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FK Jablonec a 78% u Baník Ostrava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FK Jablonec nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Baník Ostrava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FK Jablonec je 28.0 (najmladší: D. Hollý (22), najstarší: J. Hanuš (37)), zatiaľ čo Baník Ostrava má priemer 26.9 (najmladší: M. Šín (21), najstarší: M. Frydrych (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FK Jablonec majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 15 u Baník Ostrava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FK Jablonec3-4-2-13-4-3Baník Ostrava
GKDEFMIDFWD
1Hanuš22Martinec4Tekijaš.18Cedidla14Souček8Nardini6Beran7Tchantu.21Polidar26Hollý24Puškáč35Markovič2Aririer.17Frydrych7Pojezný9Buchta12Rigo5Boula95Holzer10Šín33Prekop32Ewerton

Náhradníci

Tréner: L. Kozel

Náhradníci

Tréner: P. Hapal

FK JablonecSila pozíciíBaník Ostrava
6.89
Ø Hodnotenie
6.74
6.80Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.15Obranca (3 v 3)6.76
5G 1A1G 0A
6.90Záložník (4 v 4)6.81
1G 3A3G 3A
6.66Útočník (3 v 3)6.63
4G 2A1G 0A
FK Jablonec3-4-2-1
1BrankárJ. Hanuš6.8
22ObrancaJ. Martinec7.41G1A
4ObrancaN. Tekijaški7.23G
18ObrancaM. Cedidla6.91G
14ZáložníkD. Souček6.71A
8ZáložníkDudu Nardini
6ZáložníkM. Beran7.1
7ZáložníkV. Tchanturishvili6.91G2A
21ÚtočníkM. Polidar6.81A
26ÚtočníkD. Hollý6.73G
24ÚtočníkD. Puškáč6.51G1A
Baník Ostrava3-4-3
35BrankárJ. Markovič
2ObrancaU. Aririerisim
17ObrancaM. Frydrych6.91G
7ObrancaK. Pojezný6.6
9ZáložníkD. Buchta6.5
12ZáložníkT. Rigo7.11G
5ZáložníkJ. Boula6.92G2A
95ZáložníkD. Holzer6.71A
10ÚtočníkM. Šín6.4
33ÚtočníkE. Prekop6.51G
32ÚtočníkEwerton7.0

Prehľad zápasu

FK Jablonec zdolal Baník Ostrava 3:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: T. Rigo 35′, A. Alégué 45′, N. Tekijaški 55′, A. Alégué 84′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FK Jablonec mal 35% držanie lopty, Baník Ostrava mal 65%. FK Jablonec mal 10 striel (6 na bránu), Baník Ostrava mal 20 (4 na bránu). FK Jablonec urobil 6 striedaní, Baník Ostrava urobil 3.

Rivalita od 2018

FK Jablonec vs Baník Ostrava vzájomné výsledky

19 stretnutí
FK Jablonec
10
výhier
Remízy
4
Baník Ostrava
5
výhier
Góly spolu
44 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
10/19 · 53%
Nad 2,5
7/19 · 37%

Aktuálna forma

FK Jablonec

LLWLWW

Baník Ostrava

LLDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026