Menu

Slavia Praha vs Mlada Boleslav

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Fortuna Arena, Praha2. februára 2025 o 18:30
10
Rozhodca: J. Beneš

Udalosti zápasu

Slavia Praha
Mlada Boleslav
Výkop
Polčas
M. ChytilI. Schranz
60′
T. Chorý

asistencia: I. Schranz

63′
64′
M. ŠevčíkN. Penner
68′
M. VojtaM. Pulkrab
78′Solomon John
L. ProvodD. Pech
78′
87′
T. LadraJ. Fulnek
87′
D. KostkaD. Mareš
88′Marek Suchý
T. ChorýO. Lingr
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
11Shots off Goal2
21Total Shots7
5Blocked Shots3
12Shots insidebox3
9Shots outsidebox4
7Fouls10
5Corner Kicks5
1Offsides0
56%Ball Possession44%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
461Total passes366
362Passes accurate263
79%Passes %72%
1.98expected_goals0.61
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slavia Praha je 7.01, v porovnaní s 6.66 u Mlada Boleslav. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slavia Praha je T. Holeš (7.42), u Mlada Boleslav je to S. John (6.87).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slavia Praha prispeli v tejto sezóne 41 gólmi a 25 asistenciami, na čele s T. Chorý (17G). U Mlada Boleslav je to 24 gólov a 7 asistencií s lídrom M. Ševčík (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slavia Praha nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Mlada Boleslav má 3 obrancov s priemerom 6.50. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slavia Praha nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Mlada Boleslav s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slavia Praha nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.20, v porovnaní s 2 u Mlada Boleslav s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Slavia Praha a 77% u Mlada Boleslav. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slavia Praha nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Mlada Boleslav. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slavia Praha je 27.2 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: T. Holeš (32)), zatiaľ čo Mlada Boleslav má priemer 24.7 (najmladší: T. Král (21), najstarší: M. Králik (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slavia Praha majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 22 u Mlada Boleslav. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slavia Praha3-4-33-5-1-1Mlada Boleslav
GKDEFMIDFWD
36Staněk3Holeš5Ogbu4Zima21Douděra10Zafeiris19Dorley12Diouf13Chytil25Chorý17Provod29Trmal14Král17Suchý3Králik31Kostka7Ibrahim.12Stránský10Ladra20John22Ševčík9Vojta

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Náhradníci

Tréner: A. Brännström

Slavia PrahaSila pozíciíMlada Boleslav
7.01
Ø Hodnotenie
6.66
6.84Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (3 v 3)6.50
2G 4A0G 0A
6.88Záložník (4 v 5)6.71
4G 7A8G 4A
7.20Útočník (3 v 2)6.78
35G 14A16G 3A
Slavia Praha3-4-3
36BrankárJ. Staněk6.8
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
5ObrancaI. Ogbu6.71G
4ObrancaD. Zima6.92A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
19ZáložníkO. Dorley6.71A
12ZáložníkE. Diouf
13ÚtočníkM. Chytil6.911G1A
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A
Mlada Boleslav3-5-1-1
29BrankárM. Trmal
14ObrancaT. Král6.2
17ObrancaM. Suchý
3ObrancaM. Králik6.8
31ZáložníkD. Kostka6.53G2A
7ZáložníkY. Ibrahimaj
12ZáložníkV. Stránský
10ZáložníkT. Ladra
20ZáložníkS. John6.95G2A
22ÚtočníkM. Ševčík6.89G1A
9ÚtočníkM. Vojta6.87G2A

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Mlada Boleslav 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: T. Chorý 63′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Slavia Praha mal 56% držanie lopty, Mlada Boleslav mal 44%. Slavia Praha mal 21 striel (5 na bránu), Mlada Boleslav mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Slavia Praha 1.98 — Mlada Boleslav 0.61. Slavia Praha urobil 3 striedaní, Mlada Boleslav urobil 4.

Rivalita od 2018

Slavia Praha vs Mlada Boleslav vzájomné výsledky

16 stretnutí
Slavia Praha
15
výhier
Remízy
1
Mlada Boleslav
0
výhier
Góly spolu
38 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
4/16 · 25%
Nad 2,5
6/16 · 38%

Aktuálna forma

Slavia Praha

WWLDWW

Mlada Boleslav

DWLDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026