Menu

Hradec Kralove vs Pardubice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Malšovická Aréna, Hradec Králové1. februára 2025 o 19:00
30
Hostia

Pardubice

Rozhodca: O. Berka

Udalosti zápasu

Hradec Králové
Pardubice
Výkop
1′David Šimek
T. Petrášek

asistencia: A. Vlkanova

20′
S. Dancák
27′
Filip Čihák45′
Polčas
A. VlkanovaL. Čmelík
46′
55′Eldar Šehić
59′Vojtech Patrak
O. MihálikA. Griger
77′
J. KučeraJ. Klíma
78′
P. JulišD. Samek
78′
Samuel Dancak84′
85′
S. ŠimekL. Kissiedou
85′
A. LeipoldF. Šancl
T. SlončíkM. Koubek
86′
86′
V. PatrákE. Rama
A. Griger

asistencia: K. Spáčil

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
5Shots off Goal5
14Total Shots8
3Blocked Shots1
8Shots insidebox7
6Shots outsidebox1
13Fouls14
8Corner Kicks1
1Offsides1
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
361Total passes412
283Passes accurate334
78%Passes %81%
1.65expected_goals0.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hradec Králové je 6.96, v porovnaní s 6.66 u Pardubice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hradec Králové je T. Petrášek (7.36), u Pardubice je to V. Patrák (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hradec Králové prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 10 asistenciami, na čele s A. Vlkanova (7G). U Pardubice je to 21 gólov a 10 asistencií s lídrom V. Patrák (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hradec Králové nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo Pardubice má 4 obrancov s priemerom 6.24. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hradec Králové nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Pardubice s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hradec Králové nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.02, v porovnaní s 1 u Pardubice s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Hradec Králové a 74% u Pardubice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hradec Králové nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Pardubice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hradec Králové je 26.5 (najmladší: T. Slončík (21), najstarší: T. Petrášek (33)), zatiaľ čo Pardubice má priemer 23.5 (najmladší: Š. Míšek (20), najstarší: D. Šimek (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hradec Králové majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 16 u Pardubice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hradec Králové3-4-34-2-3-1Pardubice
GKDEFMIDFWD
12Zadražil5Čihák4Petrášek22Kodeš17Juliš28Kučera11Dancák13Spáčil58Vlkanova37Mihálik19Slončík42Vorel12Trédl4Šimek5Jindra44Šehić18Míšek26Šimek36Leipold28Tanko8Patrák11Yahaya

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

Náhradníci

Tréner: D. Střihavka

Hradec KrálovéSila pozíciíPardubice
6.96
Ø Hodnotenie
6.66
7.20Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.12Obranca (3 v 4)6.24
6G 1A0G 0A
6.74Záložník (4 v 5)6.87
3G 4A21G 10A
7.02Útočník (3 v 1)
9G 5A0G 0A
Hradec Králové3-4-3
12BrankárA. Zadražil7.2
5ObrancaF. Čihák7.33G
4ObrancaT. Petrášek7.42G
22ObrancaP. Kodeš6.71G1A
17ZáložníkP. Juliš6.5
28ZáložníkJ. Kučera6.52A
11ZáložníkS. Dancák6.91G1A
13ZáložníkK. Spáčil7.02G1A
58ÚtočníkA. Vlkanova7.27G2A
37ÚtočníkO. Mihálik6.81G2A
19ÚtočníkT. Slončík7.11G1A
Pardubice4-2-3-1
42BrankárV. Vorel
12ObrancaJ. Trédl6.3
4ObrancaD. Šimek6.2
5ObrancaV. Jindra
44ObrancaE. Šehić
18ZáložníkŠ. Míšek6.61G
26ZáložníkS. Šimek6.91G3A
36ZáložníkA. Leipold
28ZáložníkA. Tanko6.97G6A
8ZáložníkV. Patrák7.112G1A
11ÚtočníkM. Yahaya

Prehľad zápasu

Hradec Králové zdolal Pardubice 3:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: T. Petrášek 20′, S. Dancák 27′, A. Griger 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Hradec Králové mal 47% držanie lopty, Pardubice mal 53%. Hradec Králové mal 14 striel (6 na bránu), Pardubice mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Hradec Králové 1.65 — Pardubice 0.81. Hradec Králové urobil 5 striedaní, Pardubice urobil 3.

Rivalita od 2018

Hradec Králové vs Pardubice vzájomné výsledky

13 stretnutí
Hradec Králové
4
výhier
Remízy
5
Pardubice
4
výhier
Góly spolu
23 · 1.8/zápas
Obaja skórovali
5/13 · 38%
Nad 2,5
3/13 · 23%

Aktuálna forma

Hradec Králové

WLWWLL

Pardubice

WWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026