Menu

Plzen vs Slavia Praha

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Doosan Aréna, Plzeň23. februára 2025 o 18:30
Domáci

Plzen

13
Rozhodca: K. Rouček

Udalosti zápasu

Plzen
Slavia Praha
Výkop
2′
T. Chorý

asistencia: D. Douděra

Penalty confirmed17′
VAR
P. Šulc

Penalty

19′
42′
T. Chorý

Penalty

Polčas
47′
I. Ogbu

asistencia: C. Zafeiris

57′
C. ZafeirisD. Moses
D. VašulínR. Durosinmi
65′
CaduM. Havel
65′
L. ČervJ. Panoš
66′
68′
I. SchranzV. Kušej
S. MarkovićMerchas Doski
82′
84′Igoh Ogbu
85′
L. ProvodO. Lingr
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
4Shots off Goal0
7Total Shots10
0Blocked Shots3
6Shots insidebox8
1Shots outsidebox2
13Fouls18
4Corner Kicks6
0Offsides3
52%Ball Possession48%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
317Total passes293
225Passes accurate181
71%Passes %62%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Plzen je 6.88, v porovnaní s 6.99 u Slavia Praha. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Plzen je P. Šulc (7.80), u Slavia Praha je to T. Holeš (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Plzen prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 18 asistenciami, na čele s M. Vydra (6G). U Slavia Praha je to 34 gólov a 26 asistencií s lídrom T. Chorý (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Plzen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Slavia Praha má 3 obrancov s priemerom 7.02. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Plzen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u Slavia Praha s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Plzen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 3 u Slavia Praha s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Plzen a 76% u Slavia Praha. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Plzen nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Slavia Praha. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Plzen je 27.1 (najmladší: S. Dweh (24), najstarší: L. Hejda (35)), zatiaľ čo Slavia Praha má priemer 27.8 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: T. Holeš (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Plzen majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 21 u Slavia Praha. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Plzen3-4-33-4-2-1Slavia Praha
GKDEFMIDFWD
16Jedlička3Marković40Dweh2Hejda99Memić6Červ23Kalvach22Cadu11Vydra31Šulc51Vašulín36Staněk3Holeš5Ogbu4Zima21Douděra10Zafeiris19Dorley12Diouf26Schranz17Provod25Chorý

Náhradníci

Tréner: M. Koubek

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

PlzenSila pozíciíSlavia Praha
6.88
Ø Hodnotenie
6.99
6.83Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (3 v 3)7.02
1G 2A3G 5A
7.00Záložník (4 v 4)6.89
4G 11A5G 7A
7.00Útočník (3 v 3)7.11
7G 5A26G 14A
Plzen3-4-3
16BrankárM. Jedlička6.8
3ObrancaS. Marković6.71A
40ObrancaS. Dweh7.01G1A
2ObrancaL. Hejda6.3
99ZáložníkA. Memić7.03G8A
6ZáložníkL. Červ7.01G3A
23ZáložníkL. Kalvach
22ZáložníkCadu
11ÚtočníkM. Vydra6.76G2A
31ÚtočníkP. Šulc7.81G3A
51ÚtočníkD. Vašulín6.5
Slavia Praha3-4-2-1
36BrankárJ. Staněk6.8
3ObrancaT. Holeš7.41G2A
5ObrancaI. Ogbu6.71G
4ObrancaD. Zima6.91G3A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
12ZáložníkE. Diouf
26ÚtočníkI. Schranz6.72G1A
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A
25ÚtočníkT. Chorý7.317G4A

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Plzen 3:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: T. Chorý 2′, P. Šulc 19′ (pen.), T. Chorý 42′ (pen.), I. Ogbu 47′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Plzen mal 52% držanie lopty, Slavia Praha mal 48%. Plzen mal 7 striel (3 na bránu), Slavia Praha mal 10 (7 na bránu). Plzen urobil 4 striedaní, Slavia Praha urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Lukáš Hejda 17′).

Rivalita od 2018

Plzen vs Slavia Praha vzájomné výsledky

21 stretnutí
Plzen
4
výhier
Remízy
4
Slavia Praha
13
výhier
Góly spolu
59 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
9/21 · 43%
Nad 2,5
11/21 · 52%

Aktuálna forma

Plzen

DWWWLD

Slavia Praha

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026