Menu

Slavia Praha vs Hradec Kralove

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Fortuna Arena, Praha5. apríla 2025 o 19:00
Rozhodca: J. Všetečka
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Slavia Praha
Hradec Králové
Výkop
1′
A. Griger

asistencia: J. Kučera

V. Kušej

asistencia: I. Schranz

24′
45+1′Jakub Klíma
Polčas
V. Kušej

asistencia: I. Schranz

58′
65′
P. KodešS. Dancák
65′
J. KlímaP. Juliš
71′
A. GrigerL. Čmelík
71′
A. VlkanovaV. Pilař
I. SchranzS. Michez
73′
C. ZafeirisG. Botos
73′
O. ZmrzlýD. Moses
73′
V. KušejD. Teah
82′
84′
F. ČihákD. Samek
T. VlčekM. Konečný
87′
Jan Bořil90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
10Shots off Goal0
20Total Shots5
4Blocked Shots3
14Shots insidebox2
6Shots outsidebox3
8Fouls8
4Corner Kicks2
0Offsides1
66%Ball Possession34%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
614Total passes319
501Passes accurate209
82%Passes %66%
3.44expected_goals0.60
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slavia Praha je 6.96, v porovnaní s 7.02 u Hradec Králové. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slavia Praha je L. Provod (7.41), u Hradec Králové je to T. Petrášek (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slavia Praha prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 28 asistenciami, na čele s L. Provod (7G). U Hradec Králové je to 22 gólov a 12 asistencií s lídrom A. Vlkanova (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slavia Praha nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Hradec Králové má 5 obrancov s priemerom 7.14. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slavia Praha nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 3 u Hradec Králové s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slavia Praha nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 2 u Hradec Králové s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Slavia Praha a —% u Hradec Králové. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slavia Praha nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Hradec Králové. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slavia Praha je 26.8 (najmladší: C. Zafeiris (22), najstarší: J. Bořil (34)), zatiaľ čo Hradec Králové má priemer 26.2 (najmladší: T. Slončík (21), najstarší: T. Petrášek (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slavia Praha majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 22 u Hradec Králové. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slavia Praha3-4-35-3-2Hradec Králové
GKDEFMIDFWD
35Markovič27Vlček4Zima18Bořil21Douděra10Zafeiris19Dorley33Zmrzlý17Provod26Schranz9Kušej12Zadražil14Klíma5Čihák4Petrášek13Spáčil26Horák58Vlkanova22Kodeš28Kučera19Slončík38Griger

Náhradníci

Tréner: J. Trpišovský

Náhradníci

Tréner: D. Horejš

Slavia PrahaSila pozíciíHradec Králové
6.96
Ø Hodnotenie
7.02
7.33Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (3 v 5)7.14
5G 6A9G 6A
6.89Záložník (4 v 3)6.78
5G 8A8G 5A
6.96Útočník (3 v 2)6.97
14G 14A5G 1A
Slavia Praha3-4-3
35BrankárJ. Markovič7.3
27ObrancaT. Vlček6.81G1A
4ObrancaD. Zima6.91G3A
18ObrancaJ. Bořil7.03G2A
21ZáložníkD. Douděra7.01G4A
10ZáložníkC. Zafeiris6.93G2A
19ZáložníkO. Dorley6.71G1A
33ZáložníkO. Zmrzlý6.91A
17ÚtočníkL. Provod7.47G9A
26ÚtočníkI. Schranz6.72G1A
9ÚtočníkV. Kušej6.85G4A
Hradec Králové5-3-2
12BrankárA. Zadražil7.2
14ObrancaJ. Klíma6.91G1A
5ObrancaF. Čihák7.33G
4ObrancaT. Petrášek7.42G
13ObrancaK. Spáčil7.02G1A
26ObrancaD. Horák7.21G4A
58ZáložníkA. Vlkanova7.27G2A
22ZáložníkP. Kodeš6.71G1A
28ZáložníkJ. Kučera6.52A
19ÚtočníkT. Slončík7.11G1A
38ÚtočníkA. Griger6.94G

Prehľad zápasu

Slavia Praha zdolal Hradec Králové 2:1. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: A. Griger 1′, V. Kušej 24′, V. Kušej 58′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Slavia Praha mal 66% držanie lopty, Hradec Králové mal 34%. Slavia Praha mal 20 striel (6 na bránu), Hradec Králové mal 5 (2 na bránu). Očakávané góly: Slavia Praha 3.44 — Hradec Králové 0.60. Slavia Praha urobil 5 striedaní, Hradec Králové urobil 5.

Rivalita od 2021

Slavia Praha vs Hradec Králové vzájomné výsledky

11 stretnutí
Slavia Praha
5
výhier
Remízy
3
Hradec Králové
3
výhier
Góly spolu
36 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

Slavia Praha

LWWLDW

Hradec Králové

WLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026