Menu

Dukla Praha vs Pardubice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2024

Stadion Juliska, Praha3. mája 2025 o 13:30
20
Hostia

Pardubice

Rozhodca: F. Kotala

Udalosti zápasu

Dukla Praha
Pardubice
Výkop
Polčas
K. Milla

asistencia: R. Mikuš

46′
M. Čermák
47′
54′Ryan Mahuta
59′Jan Tredl
67′
V. SychraL. Kissiedou
67′
R. MahutaF. Šancl
68′
A. TankoE. Šehić
68′
V. PatrákJ. Kalabiška
M. ČermákF. Lichý
74′
F. ŠpatenkaJ. Mosquera
75′
81′Dominique Simon
K. MillaJ. Řezníček
82′
M. AmblerM. Doda
86′
R. MikušŠ. Šebrle
86′
86′
D. SimonA. Leipold
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
4Shots off Goal1
15Total Shots5
7Blocked Shots2
11Shots insidebox4
4Shots outsidebox1
7Fouls10
7Corner Kicks3
1Offsides0
41%Ball Possession59%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
332Total passes488
247Passes accurate414
74%Passes %85%
1.14expected_goals0.68
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dukla Praha je 6.66, v porovnaní s 6.82 u Pardubice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dukla Praha je J. Peterka (6.75), u Pardubice je to L. Lurvink (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dukla Praha prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 5 asistenciami, na čele s M. Čermák (4G). U Pardubice je to 24 gólov a 18 asistencií s lídrom V. Patrák (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dukla Praha nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo Pardubice má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dukla Praha nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u Pardubice s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dukla Praha nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.48, v porovnaní s 1 u Pardubice s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Dukla Praha a 75% u Pardubice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dukla Praha nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Pardubice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dukla Praha je 27.9 (najmladší: K. Milla (22), najstarší: J. Peterka (35)), zatiaľ čo Pardubice má priemer 23.6 (najmladší: Š. Míšek (20), najstarší: A. Tanko (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dukla Praha majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 16 u Pardubice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dukla Praha4-1-4-14-2-3-1Pardubice
GKDEFMIDFWD
28Hruška2Ludvíček39Kozma33Pourzit.12Ambler7Peterka10Mikuš23Hora19Čermák21Špatenka22Milla42Vorel12Trédl43Noslin3Lurvink25Mahuta18Míšek26Šimek27Sychra20Simon8Patrák28Tanko

Náhradníci

Tréner: P. Rada

Náhradníci

Tréner: D. Střihavka

Dukla PrahaSila pozíciíPardubice
6.66
Ø Hodnotenie
6.82
6.64Obranca (4 v 4)6.79
1G 0A2G 6A
6.75Záložník (5 v 5)6.83
6G 5A15G 6A
6.48Útočník (1 v 1)6.93
1G 0A7G 6A
Dukla Praha4-1-4-1
28BrankárM. Hruška
2ObrancaD. Ludvíček
39ObrancaD. Kozma6.7
33ObrancaM. Pourzitídis6.71G
12ObrancaM. Ambler6.5
7ZáložníkJ. Peterka6.81G
10ZáložníkR. Mikuš6.71G
23ZáložníkJ. Hora
19ZáložníkM. Čermák6.84G5A
21ZáložníkF. Špatenka
22ÚtočníkK. Milla6.51G
Pardubice4-2-3-1
42BrankárV. Vorel
12ObrancaJ. Trédl6.3
43ObrancaJ. Noslin7.01G1A
3ObrancaL. Lurvink7.2
25ObrancaR. Mahuta6.71G5A
18ZáložníkŠ. Míšek6.61G
26ZáložníkS. Šimek6.91G3A
27ZáložníkV. Sychra6.71G2A
20ZáložníkD. Simon6.9
8ZáložníkV. Patrák7.112G1A
28ÚtočníkA. Tanko6.97G6A

Prehľad zápasu

Dukla Praha zdolal Pardubice 2:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2024. Góly strelili: K. Milla 46′, M. Čermák 47′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Dukla Praha mal 41% držanie lopty, Pardubice mal 59%. Dukla Praha mal 15 striel (4 na bránu), Pardubice mal 5 (2 na bránu). Očakávané góly: Dukla Praha 1.14 — Pardubice 0.68. Dukla Praha urobil 5 striedaní, Pardubice urobil 5.

Rivalita od 2019

Dukla Praha vs Pardubice vzájomné výsledky

12 stretnutí
Dukla Praha
3
výhier
Remízy
4
Pardubice
5
výhier
Góly spolu
27 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
7/12 · 58%
Nad 2,5
5/12 · 42%

Aktuálna forma

Dukla Praha

LWLDLW

Pardubice

WWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026