Menu

Banik Ostrava vs Bohemians 1905

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2025

Mestsky stadion v Ostrave-Vitkovicich, Ostrava18. apríla 2026 o 15:00
Rozhodca: Ondrej Berka
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Baník Ostrava
Bohemians 1905
Výkop
19′
M. Ristovski

asistencia: A. Cermak

22′Lukas Hulka
44′
J. Matousek
Polčas
A. MusakF. Sancl
46′
M. RusnakA. Bewene
46′
51′Ales Cermak
D. HolzerV. Sinyavskiy
57′
64′
J. MatousekYusuf
P. OrtizK. Pojezny
71′
V. JureckaJ. Pira
71′
76′Václav Drchal
78′
M. RistovskiR. Hruby
78′
V. DrchalO. Mikuda
83′
M. HavelJ. Kovarik
Jiří Boula90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
3Shots off Goal4
10Total Shots9
2Blocked Shots1
8Shots insidebox5
2Shots outsidebox4
10Fouls11
3Corner Kicks2
1Offsides1
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
409Total passes264
337Passes accurate180
82%Passes %68%
2.02expected_goals0.62
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Baník Ostrava je 6.79, v porovnaní s 6.89 u Bohemians 1905. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Baník Ostrava je O. Kricfalusi (7.22), u Bohemians 1905 je to T. Fruhwald (7.70).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Baník Ostrava prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 13 asistenciami, na čele s O. Kricfalusi (5G). U Bohemians 1905 je to 18 gólov a 8 asistencií s lídrom L. Hulka (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Baník Ostrava nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Bohemians 1905 má 3 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Baník Ostrava nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 5 u Bohemians 1905 s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Baník Ostrava nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 2 u Bohemians 1905 s priemerom 6.56. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Baník Ostrava a 71% u Bohemians 1905. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Baník Ostrava nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Bohemians 1905. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Baník Ostrava je 25.5 (najmladší: A. Musak (20), najstarší: V. Jurecka (31)), zatiaľ čo Bohemians 1905 má priemer 27.4 (najmladší: T. Fruhwald (23), najstarší: A. Cermak (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Baník Ostrava majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 19 u Bohemians 1905. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Baník Ostrava3-4-2-13-5-2Bohemians 1905
GKDEFMIDFWD
23Jedlicka80Kricfal.37Chalus20Ortiz66Rusnak55Musak5Boula95Holzer12Gning18Planka15Jurecka23Fruhwald28Hulka27Lischka3Kadlec25Kareem47Cermak42Smrz77Ristovs.24Havel10Matousek20Drchal

Náhradníci

Tréner: Tomas Galasek

Náhradníci

Tréner: Jaroslav Vesely

Baník OstravaSila pozíciíBohemians 1905
6.79
Ø Hodnotenie
6.89
7.15Brankár (1 v 1)7.70
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (3 v 3)6.93
5G 0A7G 3A
6.72Záložník (4 v 5)6.82
2G 4A7G 4A
6.82Útočník (3 v 2)6.56
9G 9A4G 1A
Baník Ostrava3-4-2-1
23BrankárM. Jedlicka7.2
80ObrancaO. Kricfalusi7.25G
37ObrancaM. Chalus6.8
20ObrancaP. Ortiz6.2
66ZáložníkM. Rusnak6.71A
55ZáložníkA. Musak6.6
5ZáložníkJ. Boula6.92G2A
95ZáložníkD. Holzer6.71A
12ÚtočníkA. Gning6.83G1A
18ÚtočníkD. Planka6.92G4A
15ÚtočníkV. Jurecka6.84G4A
Bohemians 19053-5-2
23BrankárT. Fruhwald7.7
28ObrancaL. Hulka7.04G2A
27ObrancaD. Lischka7.13G
3ObrancaM. Kadlec6.71A
25ZáložníkP. Kareem
47ZáložníkA. Cermak7.23G4A
42ZáložníkV. Smrz6.6
77ZáložníkM. Ristovski6.74G
24ZáložníkM. Havel6.7
10ÚtočníkJ. Matousek6.62G
20ÚtočníkV. Drchal6.52G1A

Prehľad zápasu

Bohemians 1905 zdolal Baník Ostrava 2:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2025. Góly strelili: M. Ristovski 19′, J. Matousek 44′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Baník Ostrava mal 62% držanie lopty, Bohemians 1905 mal 38%. Baník Ostrava mal 10 striel (5 na bránu), Bohemians 1905 mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Baník Ostrava 2.02 — Bohemians 1905 0.62. Baník Ostrava urobil 5 striedaní, Bohemians 1905 urobil 4.

Rivalita od 2018

Baník Ostrava vs Bohemians 1905 vzájomné výsledky

15 stretnutí
Baník Ostrava
9
výhier
Remízy
4
Bohemians 1905
2
výhier
Góly spolu
41 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
8/15 · 53%
Nad 2,5
5/15 · 33%

Aktuálna forma

Baník Ostrava

LLDLLL

Bohemians 1905

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026