Menu

Plzen vs Pardubice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2025

Doosan Arena, Plzen19. apríla 2026 o 18:30
Domáci

Plzen

01
Hostia

Pardubice

Rozhodca: S. Volek

Udalosti zápasu

Plzen
Pardubice
Výkop
K. SpacilA. Memic
40′
P. AduT. Ladra
40′
45+2′E. Godwin
Polčas
A. SojkaL. Cerv
46′
60′
R. SaarmaT. Boledovic
61′
G. BotosA. Tanko
68′
V. PatrakV. Samuel
M. ToureJ. Panos
69′
70′
A. Tanko

asistencia: T. Jelinek

C. SouareD. Vasulin
76′
86′J. Tredl
89′
D. SmekalL. Krobot
89′
J. TredlM. Konecny
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
9Shots off Goal3
16Total Shots9
4Blocked Shots1
7Shots insidebox7
9Shots outsidebox2
12Fouls17
7Corner Kicks4
2Offsides0
67%Ball Possession33%
0Yellow Cards2
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
520Total passes259
422Passes accurate168
81%Passes %65%
1.15expected_goals0.98
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Plzen je 7.01, v porovnaní s 6.76 u Pardubice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Plzen je Dávid Krčík (7.34), u Pardubice je to Vojtěch Patrák (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Plzen prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 14 asistenciami, na čele s Denis Višinský (7G). U Pardubice je to 19 gólov a 9 asistencií s lídrom Vojtěch Patrák (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Plzen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.08, zatiaľ čo Pardubice má 3 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Plzen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 4 u Pardubice s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Plzen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 3 u Pardubice s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Plzen a 69% u Pardubice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Plzen nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Pardubice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Plzen je 24.0 (najmladší: Mohamed Toure (20), najstarší: Patrik Hrosovsky (33)), zatiaľ čo Pardubice má priemer 23.6 (najmladší: Emmanuel Godwin (20), najstarší: Simon Bammens (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Plzen majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 17 u Pardubice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

PlzenSila pozíciíPardubice
7.01
Ø Hodnotenie
6.76
7.16Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 0A
7.08Obranca (3 v 3)6.70
6G 2A2G 1A
7.03Záložník (4 v 4)6.78
9G 6A1G 3A
6.87Útočník (3 v 3)6.72
12G 6A16G 5A
Plzen
44BrankárFlorian Wiegele7.2
37ObrancaDávid Krčík7.34G
40ObrancaSampson Dweh7.01G1A
5ObrancaKarel Spáčil6.81G1A
9ZáložníkDenis Višinský7.07G1A
12ZáložníkAlexandr Sojka7.01G2A
17ZáložníkPatrik Hrosovsky7.23A
14ZáložníkMerchas Doski6.91G
19ÚtočníkCheick Souaré7.03G5A
10ÚtočníkMohamed Toure6.82G
80ÚtočníkPrince Kwabena Adu6.97G1A
Pardubice
99BrankárLuka Kharatishvili7.0
43ObrancaJason Noslin7.01G1A
44ObrancaSimon Bammens6.81G
12ObrancaJan Trédl6.3
15ZáložníkEmmanuel Godwin6.71A
16ZáložníkTomáš Jelínek6.91G1A
19ZáložníkMichal Hlavatý6.71A
77ZáložníkRobi Saarma6.8
9ÚtočníkDaniel Smékal6.64G3A
90ÚtočníkIoannis Foivos Botos6.51A
8ÚtočníkVojtěch Patrák7.112G1A

Prehľad zápasu

Pardubice zdolal Plzen 1:0. Zápas sa hral v Czech Liga 2025. Góly strelili: A. Tanko 70′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Plzen mal 67% držanie lopty, Pardubice mal 33%. Plzen mal 16 striel (3 na bránu), Pardubice mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: Plzen 1.15 — Pardubice 0.98. Plzen urobil 5 striedaní, Pardubice urobil 5.

Rivalita od 2021

Plzen vs Pardubice vzájomné výsledky

11 stretnutí
Plzen
8
výhier
Remízy
2
Pardubice
1
výhier
Góly spolu
36 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
5/11 · 45%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

Plzen

DWWWLD

Pardubice

WWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026