Menu

Zlin vs Teplice

Riadny čas

Czech Liga · Sezóna 2025

Stadion Letna, Zlin18. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Zlin

32
Hostia

Teplice

Rozhodca: Lukas Nehasil

Udalosti zápasu

Zlin
Teplice
Výkop
J. Cernin

asistencia: M. Pisoja

4′
9′
D. Marecek
C. Nombil
36′
T. Poznar

asistencia: D. Machalik

44′
Polčas
46′
M. PulkrabP. Svatek
46′
D. MarecekJ. Auta
46′
J. JakubkoM. Bilek
50′
M. Bilek

Penalty

T. PoznarS. Kanu
61′
T. UlbrichK. Penkevics
61′
61′
T. ZlatohlavekM. Kozak
74′Michal Bílek
L. BartosakL. Branecky
74′
VAR
81′Card upgrade
82′Emmanuel Fully
84′
M. NaprstekD. Danihel
89′Denis Halinský
M. Koubek
90+3′
C. NombilA. Krapka
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
4Shots off Goal3
12Total Shots12
3Blocked Shots6
7Shots insidebox10
5Shots outsidebox2
13Fouls23
4Corner Kicks4
1Offsides0
45%Ball Possession55%
0Yellow Cards2
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves2
293Total passes348
196Passes accurate266
67%Passes %76%
1.44expected_goals1.55
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zlin je 6.75, v porovnaní s 6.76 u Teplice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zlin je S. Dostal (7.06), u Teplice je to M. Trmal (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zlin prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 13 asistenciami, na čele s M. Cupak (7G). U Teplice je to 9 gólov a 9 asistencií s lídrom M. Pulkrab (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zlin nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Teplice má 3 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zlin nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Teplice s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zlin nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 3 u Teplice s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Zlin a 68% u Teplice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zlin nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Teplice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zlin je 30.0 (najmladší: C. Nombil (25), najstarší: T. Poznar (37)), zatiaľ čo Teplice má priemer 24.4 (najmladší: E. Fully (19), najstarší: P. Kodes (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zlin majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 19 u Teplice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zlin4-2-3-13-4-3Teplice
GKDEFMIDFWD
17Dostal23Kopecny24Cernin6Didiba82Pisoja19Nombil26Cupak8Machalik4Ulbrich31Bartosak88Poznar29Trmal5Jakubko17Halinsky18Fully35Radosta16Kodes12Naprstek25Riznic37Marecek10Pulkrab7Zlatohl.

Náhradníci

Tréner: Bronislav Cervenka

Náhradníci

Tréner: Zdenko Frtala

ZlinSila pozíciíTeplice
6.75
Ø Hodnotenie
6.76
7.06Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.58Obranca (3 v 3)6.76
5G 3A0G 3A
6.77Záložník (6 v 4)6.80
14G 10A2G 1A
6.80Útočník (1 v 3)6.60
6G 0A7G 5A
Zlin4-2-3-1
17BrankárS. Dostal7.1
23ObrancaM. Kopecny6.4
24ObrancaJ. Cernin6.75G1A
6ObrancaJ. Didiba6.72A
82ZáložníkM. Pisoja
19ZáložníkC. Nombil6.92G
26ZáložníkM. Cupak6.87G3A
8ZáložníkD. Machalik6.91G3A
4ZáložníkT. Ulbrich6.62G3A
31ZáložníkL. Bartosak6.62G1A
88ÚtočníkT. Poznar6.86G
Teplice3-4-3
29BrankárM. Trmal7.1
5ObrancaJ. Jakubko6.51A
17ObrancaD. Halinsky7.02A
18ObrancaE. Fully6.7
35ZáložníkM. Radosta6.82G
16ZáložníkP. Kodes6.91A
12ZáložníkM. Naprstek6.7
25ZáložníkM. Riznic
37ÚtočníkD. Marecek6.63G1A
10ÚtočníkM. Pulkrab6.74G3A
7ÚtočníkT. Zlatohlavek6.51A

Prehľad zápasu

Zlin zdolal Teplice 3:2. Zápas sa hral v Czech Liga 2025. Góly strelili: J. Cernin 4′, D. Marecek 9′, C. Nombil 36′, T. Poznar 44′, M. Bilek 50′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Zlin mal 45% držanie lopty, Teplice mal 55%. Zlin mal 12 striel (5 na bránu), Teplice mal 12 (3 na bránu). Očakávané góly: Zlin 1.44 — Teplice 1.55. Zlin urobil 5 striedaní, Teplice urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Emmanuel Fully 81′).

Rivalita od 2018

Zlin vs Teplice vzájomné výsledky

16 stretnutí
Zlin
7
výhier
Remízy
2
Teplice
7
výhier
Góly spolu
45 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
10/16 · 63%
Nad 2,5
12/16 · 75%

Aktuálna forma

Zlin

WLWLLL

Teplice

DLLLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026