Menu

Hammarby vs Rosengard W

Hammarby IP, Stockholm20. mája 2024 o 19:00
Domáci

Hammarby

01
Rozhodca: S. Almkvist

Udalosti zápasu

Hammarby
Rosengård W
Výkop
Polčas
59′
B. SprungA. Hartikainen
70′
M. Tanikawa
J. RoddarT. Sørbo
75′
S. VallottoV. Hasund
75′
J. BlakstadE. Westin
75′
83′
O. HoldtE. Larsson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
2Shots off Goal3
7Total Shots9
2Blocked Shots0
4Shots insidebox5
3Shots outsidebox4
10Fouls7
5Corner Kicks2
0Offsides1
50%Ball Possession50%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
462Total passes411
355Passes accurate314
77%Passes %76%
0.92expected_goals0.70
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hammarby je 7.28, v porovnaní s 6.90 u Rosengård W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hammarby je J. Blakstad (7.87), u Rosengård W je to E. Cumings Budd (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hammarby prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 10 asistenciami, na čele s E. Wangerheim (9G). U Rosengård W je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hammarby nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.26, zatiaľ čo Rosengård W má 5 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hammarby nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.30, oproti 4 u Rosengård W s hodnotením 6.58. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hammarby nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.53, v porovnaní s 1 u Rosengård W s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 43% u Hammarby a 45% u Rosengård W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hammarby nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 2 u Rosengård W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hammarby je 23.4 (najmladší: S. Holmberg (19), najstarší: J. Andersson (32)), zatiaľ čo Rosengård W má priemer 28.4 (najmladší: B. Sprung (20), najstarší: C. Seger (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hammarby majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 14 u Rosengård W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hammarby4-2-3-15-4-1Rosengård W
GKDEFMIDFWD
29Edrud31Holmberg2Nyström14Anderss.25Anderss.6Roddar7Joramo41Blakstad10Vallotto9Jøsendal11Wangerh.1Budd6Öling18Ayinde3Arnardó.15Wik22Schough40Sprung17Seger10Tanikawa13Holdt16Kadowaki

Náhradníci

Tréner: M. Sjögren

Náhradníci

Tréner: J. Kjetselberg

HammarbySila pozíciíRosengård W
7.28
Ø Hodnotenie
6.90
7.01Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 0A
7.26Obranca (4 v 5)6.92
5G 3A0G 0A
7.30Záložník (5 v 4)6.58
7G 4A0G 0A
7.53Útočník (1 v 1)
9G 3A0G 0A
Hammarby4-2-3-1
29BrankárM. Edrud7.0
31ObrancaS. Holmberg7.64G3A
2ObrancaE. Nyström
14ObrancaB. Andersson6.91G
25ObrancaJ. Andersson
6ZáložníkJ. Roddar
7ZáložníkE. Joramo7.01A
41ZáložníkJ. Blakstad7.96G2A
10ZáložníkS. Vallotto7.11G
9ZáložníkA. Jøsendal7.31A
11ÚtočníkE. Wangerheim7.59G3A
Rosengård W5-4-1
1BrankárE. Cumings Budd7.2
6ObrancaR. Öling
18ObrancaH. Ayinde6.8
3ObrancaG. Arnardóttir7.1
15ObrancaJ. Wik
22ObrancaO. Schough
40ZáložníkB. Sprung6.6
17ZáložníkC. Seger
10ZáložníkM. Tanikawa
13ZáložníkO. Holdt
16ÚtočníkM. Kadowaki

Prehľad zápasu

Rosengård W zdolal Hammarby 1:0. Zápas sa hral v Damallsvenskan 2024. Góly strelili: M. Tanikawa 70′. Hammarby mal 50% držanie lopty, Rosengård W mal 50%. Hammarby mal 7 striel (2 na bránu), Rosengård W mal 9 (6 na bránu). Očakávané góly: Hammarby 0.92 — Rosengård W 0.70. Hammarby urobil 3 striedaní, Rosengård W urobil 2.

Rivalita od 2021

Hammarby vs Rosengård W vzájomné výsledky

12 stretnutí
Hammarby
7
výhier
Remízy
2
Rosengård W
3
výhier
Góly spolu
50 · 4.2/zápas
Obaja skórovali
8/12 · 67%
Nad 2,5
11/12 · 92%

Aktuálna forma

Hammarby

LLWWWW

Rosengård W

WLDWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026